Plzeňská skupina

Smyslem našich setkání je vzájemné předávání informací a zkušeností mezi astrology. Prostor dostávají všechna relevantní témata a astrologické směry, z toho důvodu i na různé přednášky chodí různí lidé. Nemusíte se tedy obávat vstupu do uzavřené skupiny lidí. Setkávání probíhají jednou měsíčně, setkávání jsou přístupná veřejnosti a zájemcům o astrologii i kurzy. Přednášky se souhlasem autorů nahráváme a umisťujeme na YouTube. Na úhradu pronájmu prostor se vybírá vstupné 50,- Kč, oplátkou máme k dispozici příjemné prostředí a dataprojektor. Přednášející vystupují dobrovolně bez nároku na honorář. Náměty na přednášky můžete zasílat kdykoliv.

AKTUÁLNÍ SEZÓNA 2021/2022

9. října 2021 14:30 – Stálice – Maria Baudyšová Jirků

Jak mohou hvězdy zapojené v horoskopu zrozence vynést k úspěchům nebo zkomplikovat život. Spolupůsobení problematických stálic v horoskopech tragických událostí.

11.prosince 2021 10:00 – Profekce – Jan Kazda

Starověká divinační technika a její staré, i novější varianty. Návaznosti, zejména na Solární revoluce a další techniky. Profekce z pohledu práce s astrologickými cykly a jejich možnosti, úskalí i otázky kolem použití v současné astrologické praxi.

25.6.2022 – Sekundární direkce – Marek Kopčaj

SezóNA 2020/2021

27. září 2020 13:30 – ZDRAVOTNÍ ASTROLOGIE – Ing. Maria Baudyšová Jirků
Metoda podle Ing. Antonína Baudyše doplněná o vlastní poznatky a zkušenosti z praxe.

Zdravotní astrologie 1, Maria Baudyšová Jirků – YouTube

Zdravotní astrologie 2 – příklady , Maria Baudyšová Jirků – YouTube

Historické sezóny

Kde se setkáváme

Adresa
Knihkupectví štěstíčko
Náměstí Republiky 21, 1. patro
301 00 Plzeň
www.stesticko.cz