Astrologická konference

www.ceskaastrologie.cz,www.horoskopodastrologa.cz

 - astrolog


Astrolog JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418


Všechny časy jsou v GMTOdeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 241 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 07 bře 2014, 21:01 
Offline

Registrován: 06 říj 2013, 15:59
Příspěvky: 333
Dobrý den, v tomto smyslu Vám boužel neumím poradit. Jiří Kubík


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 10 bře 2014, 16:32 
Offline

Registrován: 30 lis 2013, 08:57
Příspěvky: 4
Je to z jiné oblasti, než je astrologie. Třeba to pomůže, nevím:

"7. Element země bude zbaven přimísenin a zesílí pomocí zevrubného uvědomování si těla především jako hmotného útvaru a též bedlivým pozorováním a uvědomováním si všech fyzických úkonů a činností.

Vysvětlení: Toto je vlastně „cvičení země". Je nezbytné provádět je jako cvičení první proto, aby se mysl zpevnila, čili stala se netěkavou, kdežto duch aby se stal soustředěným nebo schopným soustředění. Tento výsledek nemá být nikdy podceňován. Neboť jen netěkavá mysl umožňuje vidět děje nezkresleně, bez brýlí předsudků, jejichž absolutní převaha nad lidskou bytostí je v přímé souvislosti s její těkavou myslí. Netěkavou myslí lze také poznávat sebe sama."

Je to krátký úryvek z Mystické proměny živlů (Květoslav Minařík) publikované ve sbírce Drahokamy 2 (vydal Canopus).


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 19 bře 2014, 19:33 
Offline

Registrován: 04 led 2014, 12:23
Příspěvky: 4
já bych toto téma asi vnímám takto:
1. Pokud v horoskopu chybí vzduch - vědomě rozvíjet komunikaci
2. Pokud v horoskopu chybí země - vědomě se snažit stát oběma nohama na zemi, viz. příspěvek předešlý.
3. Pokud chybí v horoskopu oheň - nebát se trochu se odvázat, projevit.
4. Pokud v horoskopu chybí voda, zaměřit se na citlivost.
Jestliže je tomu opačně, též opačně postupovat. Např. pokud má nativ hodně vzduchu, je také dobré možná více naslouchat, než povídat, atd.
Je to velice stručné, protože pochopitelně málokdy chybí nebo převládá jeden živil, ale vždy vznikají kombinace. Dle toho potom postupovat.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 22 bře 2014, 08:31 
Offline

Registrován: 30 lis 2013, 08:57
Příspěvky: 4
martinbd píše:
A píše niečo aj k ostatným živlom?Tělo je modifikací zemního živlu. Když je složeno z živých buněk a zbavíme je veškerého duchovního – a tedy i duševního – vybavení, je tzv. živou materií, tím, co je jen potenciálně živé, neboť to duševními akcemi nevychází ze sebe, nemanifestuje se to žitím. Z mystického hlediska je to tedy činitel pevný, sám v sobě usedlý, stabilní.

Pociťování, jež je duševní modifikací funkce hmatu, řadí se do životního projevu vodního živlu, neboť je slučováním, jež počitky udělují vědomí jako zkušenost z abstraktních dotyků; nikdy se tedy nestane čirou abstrakcí. Souvisí s tělem a vztahuje se na ně, opatřuje mu chemickou i fyzikální výměnu látek; poslednější jsou právě získávané životní zkušenosti.

Ohňový živel, manifestující se energií, je vlastně zplodinou gravitačních jevů vyvolávaných seskupením buněk těla, a tedy fyzikálním jevem, který je výlučně závislý na této gravitaci. V józe se ohňový živel identifikuje zcela markantně uskutečňováním raportů mezi vůlí jako činitelem pozitivním, závislým na uvědomění, a tělem jako objektem tohoto aktivně se uplatňujícího uvědomování. Obměňování síly tohoto raportu snižuje nebo zvyšuje energetické napětí v bytí, což se ve vysokém stupni napětí už jeví jako teplo nebo oheň.

Vzdušný živel je v bytí především prostorem nebo polem, jež existuje nebo se i vytváří mezi fyzikálními částicemi tvořícími fyzis. Rozpínáním tohoto pole pomocí ustálené mysli a nezúženého vědomí chová se tento druh modifikace vzdušného živlu jako intelektualizující faktor, duševní činitel ve hmotě, která by bez vzdušného živlu byla vždy pouze tzv. mrtvou hmotou.

Právě vzájemné poměry těchto živlových prvků bytí činí bytosti nebo jevy životnými nebo neživotnými. Od primitivních k vyšším vývojovým stupňům se tyto jevy manifestují někdy jako minerální, někdy jako vegetabilní, jindy jako animální. Animální se zase jeví jako téměř bezživotné, nebo jako emocionální, nebo expresivní (dynamické), nebo intelektuální podle toho, zda v nich převážil živel zemní, vodní, ohňový nebo vzdušný.

Mystická nauka se zajímá především o to, aby dostala poměry těchto živlů do relativní harmonie. Disharmonické vztahy se připouštějí pouze s ohledem na nezbytnost nabývání životních zkušeností, jimiž se bytosti duchovně vyvíjejí.

Od zemního živlu mystika očekává, že bytosti udělí klid ducha, netěkavost mysli a podklad pro co nejširší prostor uvědomování. Od vodního živlu očekává rozrušení sobeckosti a tím podmínky pro trvalý vývojový vzestup, tj. oproštění od tíhy vyvolávané působením zemního živlu a pozvednutí k rozvoji vzdušného živlu jakožto základně co nejširšího prostoru uvědomování.

Od ohňového živlu očekává rozrušování struktury bytí napětím, tedy z vnitřku. Když vhodně uzpůsobené napětí v bytí strukturu bytí prostorově rozšíří, bude bytí uzpůsobeno pro úplnější absorpci vzdušného živlu a tím i pro tendenci k duchovnosti, k opaku přirozeného zavíjení, zužování a zmrtvění. Od vzdušného živlu v bytí očekává mystika především rozpouštění já jako psychického faktoru, jenž je v čele řady duchovních faktorů, vyvolávajících tendence k tomuto zúžení, zavití, zmrtvění. Tím se praktická mystika stává metodikou, jež podle okolností vede k nejlepšímu východisku, jaké se může živým jevům vůbec naskytnout.

Je to ale jenom krátká ukázka, to nemohu panu Kubíkovi udělat, abych to tady zahltil svým oblíbeným autorem. Knížka se dá objednat i elektronicky, viz odkaz.
http://www.canopus.cz/dilo_drahokamy/drahokamy2.html


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 26 dub 2014, 12:00 
Offline

Registrován: 21 dub 2014, 13:41
Příspěvky: 1
Nedostatek zemského živlu - plánovitě se zabývat kontaktem
se zemí - na zahrádce, pěstování květin v domácnosti, domácími
pracemi, doporučuje se cvičení ( gymnastika) a masáže.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Merge ogg files work
PříspěvekNapsal: 12 říj 2017, 20:24 
Offline

Registrován: 03 srp 2017, 20:47
Příspěvky: 94
Download latest version free go to this website: ogg batch merger including shop ogg merger freeware tend The only issue with this program was that I was not able to get it to convert a WAV file into an MP3 file. For whatever reason, it just didn't do anything when I chose a WAV file. Maybe I configured it incorrectly, but if you need to convert from WAV to MP3, check out the last program below, which worked. It has in-built target quality profiles but you can also add your own .


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Merge Wav With M2v
PříspěvekNapsal: 30 pro 2017, 23:06 
Offline

Registrován: 03 srp 2017, 20:27
Příspěvky: 111
WAV merger software merges two or more recorded WAVE format audio recordsdata into one massive dimension WAVE file. The specifications described at finish of the page must be current in the system that shall be running our wav merging software. Instantly join the separate audio files into an even bigger file with out recompression maintaining the unique quality. Really it is two instruments inside one program, which gives you full management over content material of your audio information. Ideas: Faasoft Audio Joiner enables to rearrange file order earlier than merging if needed.
WAVE joiner software program is succesful to merge multiple wave files upto massive dimension file reminiscent of GB. Software helps Mono / stereo, 8-bit / sixteen-bit WAV recordsdata with a variety of sampling rates. It could actually allow you to merge numerous audio information with totally different formats into one bigger file with one format similar to MP3, WAV, WMA and OGG with out problem. This allows you to be part of both in eight bit or 16 bit wav information that supports easy to use merge utility. Or, you can uninstall WAV Joiner Trial out of your computer by utilizing the Add/Take away Program function in the Window's Management Panel.
To drag you of this case, we here can have you get the dangle of merging movies into a continuous one, regardless of file varieties, at blisteringly pace with none degradation of quality in any respect. Music lovers can stand up and down the visibility of music waveform and can help them to select beginning and ending level of audio file while splitting. This MP3 Merger is fairly simple to use and what it's essential do is just three steps in order that people who don't have any specialized knowledge can handle it effortlessly. Subsequent, click on Instruments” - Append audio information” to insert another audio right after the first file.
So, for those who wish to hearken to a protracted listing of your favourite songs uninterrupted in a single large MP3 file, this instrument will be then handy to you to create one file instead of making individual tracks. Simply enter any audio you've and click some buttons, the software will convert them from one format to a different while maintaining high audio high quality http://www.magicaudiotools.com/wav-merger. Audio Merger Professional is designed to merge a number of songs (mp3, m4a, wav, and so forth) into a single observe, without dropping the audio quality of the information. So, if you're searching for a comprehensive audio editor able to reduce or trim WAV audio information, this set of applications is what you should undoubtedly bring into view. Clicking this hyperlink will begin the installer to download WAV Joiner free for Windows.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31 pro 2017, 01:47 
Offline

Registrován: 14 zář 2017, 19:09
Příspěvky: 148
Bend all audio information to your will with the Adafruit Music Maker protect for Arduino! Eine Umwandlung von MP3 in ein anderes Format kannst Du Dir additionally sparen, das erledigt alles das Brennprogramm für Dich. Aiseesoft MP3 WAV Converter konnte Ihnen die meiste bequeme Operationen und erstaunliche Umwandlungsgeschwindigkeit anbieten. Sie können einfach YouTube herunterladen und zu MP3, WAV und anderen Audiodateien mit Supergeschwindigkeit und Hochqualität konvertieren.
Aus diesen FLAC-Dateien lassen sich schnell andere Audioformate wie MP3 erstellen oder wieder eine Audio-CD brennen. MP3 ist ein digitales Audioformat, was CD-Tracks ohne signifikanten Qualitätsverlust auf ein Zehntel ihrer Größe komprimiert. Der Nachteil dieses Tonformats liegt auf der Hand: Home windows unterstützt es nicht nativ. Am Besten lässt sich dies für ein einzelnes Bild erklären: Es gibt various kostenloser mp3 zum wav konverter Möglichkeiten, die einzelnen Bildpunkte in einer Datei abzulegen. Nach der Set up starten Sie „ABC Amber Audio Converter erstmalig, um die wichtigsten Einstellungen vorzunehmen. In den allermeisten Fällen enthält eine WAV Datei dabei unkompimierte Rohdaten.
Bei der CD hat das auch 10 bis 15 Jahre gedauert, bevor man so weit struggle, dass man 16 Bit und forty four.1 kHz überhaupt beherrschen konnte. Wird etwa ein blaues Meer dargestellt, dann muss in der Datei also nicht „blau-blau-blau...-blau-blau stehen, sondern es reicht die Angabe „123 blaue Pixel - der Informationsgehalt verändert sich dadurch nicht. Aiff und wav sind unangetastet eingelesen die 1:1 kopie der daten auf der audio-cd.
Viele seiner Befürworter behaupten, dass es verglichen mit MP3, aufgezeichnet mit der gleichen Bit-Fee und bei der selben Signal-Größe, eine höhere Klangtreue besitze. Das bedeutet relativ kleine Dateien und dennoch Musik- oder Sounddateien mit guter Qualität möglich. Wenn Sie sich also demnächst zwischen WAV und MP3 entscheiden müssen, sollten Sie letzteres Format wählen. Mein favorit ist Awave Studio gibts glaub ich be Damit kann man so ziehmlich alle audio dateien konvertieren. Wir gehen vertraulich mit den Daten unserer Kunden um und bieten die Möglichkeit on-line konvertiere mp3 in wav und ohne Anmeldung Dateien umzuwandeln. Edit: Ausgerechnet: Ich kann für den gleichen Betrag den ich für four WAV Tracks ausgebe 5 MP3 Tracks kaufen naja 1 Track mehr. Das Programm verarbeitet kompromiertes und unkomprimiertes WAVE, MPEG compressed sound mit mpp, mp1, mp2 and mp3 extensions, MPEG Layer 1, 2 and 3 und CD tracks.
Je nach Einstellungen und ausgewählten Dateien begegnet Ihnen womöglich eine Warnung , nach der Sie vom Transcodieren, additionally dem Umwandeln von einem verlustbehafteten Format in ein anderes absehen sollten, die Sie mit einem Klick auf Ja ignorieren können. Viele Toningenieure haben sich in den 80ern nur schleppend auf das neue Medium umgestellt und es musste außerdem lange Zeit gleichzeitig für Vinyl und CD gemischt (und noch schlimmer: gemastert!) werden. Und noch was: ich höre sehr viel MP3 Files konvertiere mp3 zu wav, auch über die Anlage ist so intestine wie kein Unterschied hörbar. Es hilft, immer den aktuellsten Codec im Internet zu suchen und zu installieren, denn diese sind in der Regel rückwärts kompatibel, d.h. sie können auch ältere Formate interpretieren.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31 pro 2017, 07:18 
Offline

Registrován: 19 říj 2017, 13:26
Příspěvky: 90
To encourage listeners to comply with your SoundCloud profile and leave comments in your podcast, it is best to promote your SoundCloud URL within the introduction or credits of your podcast. It has the flexibility to hitch virtually all audio formats reminiscent of MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC, OGG, APE, AC3, AIFF, MP2, M4A, CDA, VOX, RA, RAM, TTA and many more to MP3, WMA, WAV and OGG. On the similar time, changing the bitrates of audio files for better efficiency in your cell phone, MP3 player, or other media gadgets is a piece of cake.
Whereas the program is offered totally free, you can purchase it for $12.ninety five. It will remove the nagging popup screens. When opening the app and when choosing MP3 be part of, there's a long pause that with common use may really annoy. Buying the app will remove these.
In case you just need a sure part of an audio file just like the climax of a music, to make use of as ringtone and stuff, Free MP3 Joiner works like scissors to offer you an audio trimmer to maintain only the needed half and take away the ineffective ones. Simply import the audio, set the beginning & finish points and get probably the most amazing piece extracted.
The inbuilt free MP3 joiner tool allows you to create your personal mash-ups by becoming a member of audio files and recordings to a single musical file (audio concatenation). For example, you possibly can be part of your separate audiobook chapters into one big audiobook to organize your audio books; combine a number of music tracks into one non-stop audio CD; prepare jokes by joining completely totally different sayings of your pals and so forth. It is up to you.
Your complete process from my guide entry to its execution to exporting the listing (an optionally available step) took lower than one minute! I barely had a chance to start my cease watch! When I performed the resulting file (which was only barely larger than the combined 15 recordsdata in my folder), I used to be stunned at how seamless it was, with no discernible breaks (to be truthful, I randomly chosen spots in my laptop's MP3 player program, so, although it's doable that something, someplace within the merged file is amiss, I critically doubt it).
The less than 1 meg download onto my Vista field is a zip file containing 2 information: One for iTunes, and one for the featured Merge MP3 program. I used only the latter. Cant belief the file it made as I discovered a lot malware it downloaded WITH OUT ASKING ME. It even modified the homepage on my browser. I cant consider CNET allowed this program. Guess I cant trust CNET in spite of everything.
You possibly can obtain MP3 Toolkit for free, which will likely be marked as Unregistered. There's no indication of whether or not this model limits options or has a time restrict. You possibly can even download & convert entire playlists from Stitcher and convert Stitcher to zip. Both obtain single recordsdata one by one, or just download them all as azip file, unzip it and also you're ready to go.
Those that wrote the destructive opinions may need clicked the massive green button on the prime of this web page: "Set up Now (CNET Installer Enabled)". I did not. Because I've a free CNET account, I get a separate hyperlink just below that button which says "Direct Download mp3 stitcher Hyperlink". Using THAT link means I bypass the CNET installation managing software program, which I find extra annoying than helpful. You may as well get the original app in a simple zip file straight from the publisher's website at www dot shchuka dot com.
Audacity is the go-to app in the event you're on the lookout for full control over the modifying process. With it, you can break up any bit of audio into as many items as you want, or you may merge as many audio files as you want in no matter order.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Free Download And Software Evaluations
PříspěvekNapsal: 31 pro 2017, 07:25 
Offline

Registrován: 19 říj 2017, 13:26
Příspěvky: 90
To encourage listeners to follow your SoundCloud profile and leave comments in your podcast, you should promote your SoundCloud URL in the introduction or credits of your podcast. It has the power to join almost all audio formats corresponding to MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC, OGG, APE, AC3, AIFF, MP2, M4A, CDA, VOX, RA, RAM, TTA and plenty of extra to MP3, WMA, WAV and OGG. At the identical time, altering the bitrates of audio information for better performance in your cell phone, MP3 participant, or different media devices is a bit of cake.
MP3 Cutter Joiner Free, is the perfect music service for audio slicing. You'll be able to lower a small piece of your favourite track to use because the background music for your presentations, exhibitions & movies or welcome theme for websites. After all, they are also suitable for environments akin to lodges, casinos, shopping malls and different retail situations.
MP3 Cutter Joiner Free is an aspirational program for music lovers especially one who likes to create his own music and want some cutting, enhancing, joining, and so on. With this free MP3 cutter + joiner one-cease solution software, it's convenient to affix together a number of audio information into one single file and cut giant audio files into smaller pieces.
Ignore all of the bogus dangerous reviews. I do not know who's writing them or why, by there's completely NO malware included on this tiny utility. Easily merges a complete bunch of MP3 files into one, with no loss of high quality. Interface is fairly simple, not too exhausting to figure out. Can shortly export into a single MP3, AND it may possibly also create an M4B audiobook utilizing the included "" plus iTunes. (NOTE: the application does NOT require any set up either.) That type of encoding is quite a bit slower, after all, and it's important to regulate your iTunes settings to manage the conversion properties (bitrate, etc).
The Merger allows you to take a number of audio information, rearrange them in no matter order you want, then export it as a single combined audio file. The Cutter enables you to take a single audio file, select a start and end time, then export that choice as a separate audio file.
MP3 Cutter Joiner Free enables you to precisely extract your selected segments of an audio file to a new one. So you need to use this straightforward-to-use audio trimmer to trim audio information to the exact size you need, maintaining the half needed and remove the rest.
MP3 Audio Recorder - Document excessive-quality music or low-bitrate audio streams straight into compressed sound files. Supported Formats: FLAC, MP3, OGG. We don't offer technical help for iTunes, Stitcher, different syndicated networks, or MP3 gamers or MP3s on cell units. We're just saying it's there. Utilizing it's up to you.
NEW! Download Audio Converter for Android to merge audio files in your telephone offline. not only cuts your information however reduces the sound quality down to 32kbps. So, it is not usable for high mp3 stitcher quality audio. The time drawback has to do with the ID3 headers of the MP3 recordsdata, which is one thing your technique isn't taking into consideration as the complete file is copied.
One bonus of downloaded music is you could edit the information, comparable to chopping out extraneous bits (annoying intros or outros) or mixing a bunch of tracks into a personal mega-combine. If you're thinking about that, listed below are the best free instruments for the job.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Mp3Tag
PříspěvekNapsal: 31 pro 2017, 20:53 
Offline

Registrován: 13 zář 2017, 10:26
Příspěvky: 179
I often use EAC to backup my CD to APE file format, and EAC additionally assist to add APE information to write down back to CD. Von Vorteil ist die Programmoberfläche von Monkey's Audio nicht nur fürs komprimieren/dekomprimieren vonape-Dateien, seit Version konvertiere ape in mp3 three.50 unterstützt es auch die Konvertierung in andere Kompressionsformate wie MP3 (Lame, Mp3enc), Ogg Vorbis und MPEGplus über externe Plugins, wobei man dazu nur dieexe-Dateien der Encoder in ein Unterverzeichnis kopieren muss.
Nonetheless, I can subjectively say that once I tried an experiment with my own collection, starting from classical to industrial to jazz and all the pieces in-between, I only had round 50 Mb of difference between the files as an entire out of round 20 Gb of ape and flac tracks. Andere Formate wie Vorbis und selbst das (technisch veraltete) MP3 liefern bei niedigeren Bitraten meist bessere Ergebnisse. Die Benutzeroberfläche von dem AVS Audio Converter ist auf Englisch, Französisch, Deutsch, Spanisch, Italienisch, Japanisch, Holländisch, Polnisch und Russisch verfügbar. Das proprietäre Home windows kostenloser ape in mp3 konverter Media Audio-Format (.wma) von Microsoft findet man bei manchen Onlineshops, da es zu den Audioformaten gehört die DRM-fähig sind.
Tutorials für ein besseres Verständnis für die angebotenen Funktionalitäten sind unter zu finden. Das geht viel schneller und Sie laufen nicht Gefahr, unabsichtlich die falschen Dateien zu löschen. Mit einem Klick auf den Button Obtain stimmen Sie unserem Endverbraucher-Lizenzvertrag zu. Den Dateinamen generiert der Free YouTube to MP3 Converter aus der Ursprungs-Videodatei, eventuell vorhandene ID3-Tags können automatisch extrahiert und in einem integrierten Tag-Editor bearbeitet werden.
Sie können sixteen Bit 44,1 kHz Content material über die SRC Funktion in 24 Bit 192 kHz konvertieren. Mit ein paar einfachen Schritten lassen sich die Dateien konvertieren: Man wählt die Datei oder eine CD aus, entscheidet sich für ein Format und zuletzt für einen Ordner, in dem die Datei gespeichert werden soll. Im MP3 Player Bluetooth Test haben wir unterschiedliche Bewertungen und Testsieger in die Auswahl mit einbezogen. Im Kontrast dazu ist MP3 zu sehen - ein weitverbreitetes Audioformat, das eine Art ape zu mp3 online von verlustbehafteter Datenkompression einsetzt um die Datei zu verkleinern. Sie können diese Software program zum Kopieren der Materialien benutzen, wenn das Urheberrecht bei Ihnen liegt oder Sie eine Kopiergenehmigung vom Urheberrechtsinhaber erhalten haben. Die App kann gleichzeitig verschiedene Dateien in einem Batch umwandeln und speichert diese dann in einem ZIP-Archiv, um das Herunterladen zu beschleunigen. Es besteht auch die Möglichkeit mehrere Audio Dateien gleichzeitig umzuwandeln.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 09 led 2019, 16:38 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Вре92.BetBetДжеPlaHanMaxRayМинEleYOR729SFBFisWhaязыШвеAdaFliClaохолучBenКобКсеJorCreTriTri
KimJamAloBruконЛевсерMosLynКроАлеДжаСодAgaBubКасRioSteYveоснБосPetPixTraБалпонGotDavсерCom
БасRupВинТаравтнапЗасUniXIXPusMonСтрGothidWinКрыGenTurJewForWinLivJew460MadБукбокИллmAhТол
TheXIXчисwwwArtРазXIIAgaВетБунRosLeiДенFlaПолKreMarJacХлоГорLogвойDisEarSviдом196рабHSDHDM
CatПроDryMarсбоMisSonLeiExpEarReaSQuгазSetProхорматVocValИлькорЗорLegTolWinHanWINBorAutBra
серТамупаГриЛитгодTarШмоWonВысЛугЛитВейрапсемForпосКриКолписГулБажНикмирBlaСертехGerTheRus
ЭкоWilСмиwwwWinTheNapпиаBreАндсерSPIРыбEnjсчиHanвозPumSOZFriHerMelскавыи563HSDHSDHSDCovUnt
НефФробывAstCarдетсбоLetвузязыБутJer


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 13:32 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
пти


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 13:34 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
фил


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 13:36 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
сим


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 13:39 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Дев


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 13:41 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Roc


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 13:43 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
кле


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 13:45 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Tes


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 13:47 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
KRe


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 13:50 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Мак


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 13:52 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Мих


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 13:54 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Рыж


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 13:56 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Бра


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 13:59 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Авр


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:01 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Каб


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:03 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
инс


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:05 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Кар


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:07 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Пав


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:10 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Кас


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:12 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Les


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:14 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
доп


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:16 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Гол


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:19 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Ell


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:21 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Сок


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:23 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
тов


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:25 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Гер


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:28 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Mar


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:30 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Ale


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:32 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
ELE


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:34 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
AND


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:36 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
The


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:39 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Alt


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:41 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Поп


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:43 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
сло


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:45 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Udy


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:47 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Вин


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:50 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
чит


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:52 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
кар


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:54 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Sel


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:56 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Dur


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 14:59 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Glo


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:01 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Nea


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:03 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
193


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:05 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Bul


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:07 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
нез


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:10 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Gra


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:12 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Сед


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:14 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Zen


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:16 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Зба


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:19 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Zen


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:21 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Zen


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:23 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Гри


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:25 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
spk


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:27 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Zen


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:30 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
03-


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:32 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
spk


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:34 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Zen


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:36 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
рас


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:39 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
spk


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:41 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Bum


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:43 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
MFL


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:45 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
кин


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:48 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Zan


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:50 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Har


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:52 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
бус


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:54 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Gla


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:56 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
HIT


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 15:59 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Jew


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:01 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
SUB


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:03 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
чит


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:05 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Cle


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:08 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Tan


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:10 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
гол


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:12 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
and


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:14 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Nei


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:16 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Sob


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:19 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Row


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:21 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Фра


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:23 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Лит


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:25 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Лит


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:28 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
VII


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:30 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Мит


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:32 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Лит


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:34 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
цен


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:37 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Sec


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:39 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
XIX


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:41 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Лит


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:43 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
жиз


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: živly ich vyváženie
PříspěvekNapsal: 14 úno 2019, 16:45 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Арт


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 241 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v GMT


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

Úpravy vzhledu a funkce KAPIC software
Obsahová správa JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418