Astrologická konference

www.ceskaastrologie.cz,www.horoskopodastrologa.cz

 - astrolog


Astrolog JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418


Všechny časy jsou v GMTOdeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 242 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 31 pro 2014, 11:51 
Offline

Registrován: 06 říj 2013, 15:59
Příspěvky: 333
PŘEDPOVĚĎ PRO ROK 2015
V roce 2015 se podle mého názoru bude opět prohlubovat ekonomická krize. S největší pravděpodobností půjde o důsledek sankcí, které naruší křehkou ekonomickou rovnováhu. Mohou se objevit ekonomické problémy i jiného druhu. V posledních měsících se zdá, že krize ustupuje a vše se vrací k normálu. Astrologicky to tak ale nepůsobí a sankce vůči Rusku podle mě korespondují s konstelacemi a mohou být spouštěčem dalších ekonomických problémů. Jejich příchod a narušení křehké ekonomické rovnováhy z astrologického pohledu není překvapivé.


ČR
Obdobně bych situaci četl i v horoskopu ČR. Sice již v roce 2015 bude napaden opozicí Pluta Jupiter, což napovídá na ekonomické problémy, ale s největší pravděpodobností se dopady projeví v roce 2016. Jupiter v horoskopu státu byl takto napaden ve 30. letech, dále přes něj šel Uran při měně v roce 1953 a při kupónové privatizaci v 90. letech Uran a Neptun opozicí. Na základě těchto minulých konstelací bych se domníval, že nadcházející ekonomický výkyv není radno podceňovat. Pravda je ovšem taková, že s ohledem na charakter horoskopu jako celku je náš stát v relativním závětří. Tedy úplně dramatické události bych ve srovnání s jinými státy neočekával.
Podle mého názoru ekonomické úspěchy uplynulého roku byly spíše v rovině iluze úspěchu.
První výkyv by měl být cítit v březnu, případně v tomto měsíci nastane nějaká událost, která do budoucna oslabí ekonomickou pozici státu. Tento výkyv bude mít dopad do dubna a května. Do konce roku 2015 už by vše mělo probíhat více méně ve stejné úrovni.
Větší výkyv v souvislosti s ekonomickou situací státu, jejíž příčiny v horoskopu souvisí se zahraničím přijdou v letech 2016-2017.

EU
V horoskopu EU v roce 2015 dramatické vlivy nejsou vidět, tam by měl být velmi problematický v sociální oblasti až rok 2016. Nicméně rok 2015 již ve své druhé polovině bude poměrně nepříznivý a již zmiňované sociální problémy začnou startovat. Jako kdyby se nedařilo narovnat zahraniční vztahy, které se budou negativně promítat do ekonomiky a sociální sféry.

USA
Budou fungovat problematické vlivy na horoskop USA, s největší pravděpodobností se mohou projevit ekonomické problémy. V horoskopu USA půjde o jeden z nejkritičtějších roků. Zároveň může docházet k situacím totálního selhání elit, řízení státu. Za těchto vlivů vznikají rozhodnutí mající z dlouhodobého hlediska nedobrý dopad do ekonomiky státu. Můžeme spekulovat, zda-li jde o další vojenské výdaje, prasknutí další bubliny atd… Jde o poměrně tvrdé a frustrující konstelace. Předpokládal bych, že stávající president ztratí podporu obyvatel.


NĚMECKO
Zejména ve druhé polovině roku je zde možný nárůst sociálního napětí, nespokojenosti lidí. Rovněž je zde viditelná frustrace v mezinárodních vztazích.

RUSKO
Rusko bude procházet velkou deziluzí a zklamáním. Rozplyne se iluze velmocenského postavení a ruku v ruce ekonomickým útlumem a poklesem životní úrovně a zklamání se obrátí proti vedení státu. Nicméně dramatické ekonomické výkyvy tu z dlouhodobého hlediska nevidím, což při existenci ekonomiky založené na exportu nerostného bohatství ani nelze předpokládat.

PUTIN
Pokud se bavíme o horoskopech států pro rok 2015, nelze opomenout také horoskop Vladimíra Putina, jako klíčového hráče na mezinárodní politické scéně. Období, kdy Pluto procházelo znamením Střelce pro něho bylo obdobím vzestupu, zejména Pluto trigon Pluto a sextily na stélium do 12. domu, to byly v průběhu jeho vlády zatím relativně snadné a pozitivní vlivy. Putinův horoskop však obsahuje již zmiňované stélium Slunce, Saturn, Neptun a Merkur, které je samo o sobě poměrně destruktivní. Pomáhají mu sextily Marse a zejména Pluta z MC - dominanty horoskopu, což je jeden z typických vlivů naznačujících potřebu ovládat, řídit.
Co je však problémem tohoto horoskopu je Uran v kvadratuře na již zmiňované stélium. Je třeba poznamenat, že jde o největší slabinu horoskopu. Slunce ve Vahách je v pádu v takovémto stéliu činí člověka tvrdým, neoblomným a osobnostně složitým. Uran v kvadratuře na toto stélium je podle mě dispozicí k radikálním a nečekaným činům.
V souvislosti se současnou krizí na Ukrajině je zajímavé, že Vladimír Putin během své vlády poprvé zažívá období, kdy je poměrně dramaticky rozehrávána jeho největší slabina.
Pokud Slunce vládne desátému domu a při trigonu na něj se konala inaugurace, je zřejmé, že je v jeho horoskopu spjato s jeho mocenskou pozicí. Aktuálně na něj však působí tvrdě dva transsaturny, které by jeho pozicí měly povážlivě zakývat.
Pokud sleduji solární horoskop od jeho narozenin v říjnu 2015, jsou zde vidět dominanty Pluta na ASC a Saturnu na MC. To je samo o sobě jasným ukazatelem problematického roku. Dále je třeba si uvědomit, že Pluto je v základním horoskopu v desátém domě a je to vládce ASC, to jeho význam ještě zesiluje. Pokud si srovnám solární horoskop s horoskopem základním, je zde jasně vidět, že Pluto a ASC Soláru jsou v kvadratuře právě na SLunce.
MC a Saturn jsou v kvadratuře, byť volné k radixovému Plutu atd...
To je nepochybně konstelace působící učebnicově na profesní problémy, ztrátu pozice. Lze tedy konstatovat, že pozice Ruska bude slabší a slabší, dojde k ekonomickému útlumu, který bude Putinovu pozici podkopávat a v Rusku začnou sílit opoziční proudy. Domnívám se, že Putin se nachází ve svém posledním volebním období a je možný jeho pád v horizontu dvou let.

ČÍNA
Z horoskopu Číny již další ekonomický růst nelze předvídat, i zde by se měly projevit vlivy naznačující spíše transformaci, ekonomickou proměnu, která je ale spojená s porodními bolestmi. Mnohaprocentní každoroční růst je podle mě minulostí.

INDIE
S relativně nejmenšími problémy by se měla potýkat ekonomika Indie, ale zde jsou vidět problémy v oblasti řízení státu, nečekané změny a proměny.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 01 led 2015, 17:11 
Offline

Registrován: 06 říj 2013, 15:59
Příspěvky: 333
Tenhle rok v relativním poklidu, ale i v tomto horoskopu je v letech 2016-2017 vidět nějaká krize - s největší pravděpodobností v mezinárodních vztazích. Náznaky a počátek však již bude probíhat v tomto roce. Je to podobné jako u jiných států.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 14 říj 2017, 20:42 
Offline

Registrován: 03 srp 2017, 10:55
Příspěvky: 81
M4A is just not a common audio format however it is likely one of the iTunes supporting codecs. Along with this, you can also use this Audio Converter to transform m4a to mp2 converter almost all kinds of audio recordsdata corresponding to WAV, MP3, M4A, FLAC, WMA, 3GA, Apple Lossless ALAC, CAF, OGG, M4B, MKA, MPC, QCP, AC3, DTS, RA, RAM, TTA, PCM, AMR, AWB, APE, AU, AUD, AIF, AIFC, SHN, VOC, VOX, MPC, and many others.
E.M. Free Video to MP3 Converter is a yet one more M4A converter for Home windows LAPTOP. The software program supports a lot of audio and video formats for conversion, akin m4a to mp2 to AVI, VOB, AU, WAV, 3GP, FLV, FLI, MP3, AMR, IFO, RMVB, AIFF, DAT, MPEG, WMV, ASF, M4A, and so forth.
You can enter the video link from a video supplier like YouTube or Dailymotion, then click on 'Catch!' button then the application will display all the codecs for this video (WEBM, MP4, FLV, 3GP, M4A), then you'll be able to obtain the video in supported codecs.
UFUWare Video/Audio Converter (for Mac) is a powerful All-In-One GSM Audio Converter which allows you to conver GSM audio recordsdata to MP3, WMA, AAC, WAV, OGG, APE, CUE, M4A, RA, RAM, AC3, MP2, AIFF, AU, MPA, SOLAR AU, and so forth with a brilliant conversion velocity and wonderful sound quality, which might make you take pleasure in wonderful music after the conversion.
Apart from, mediAvatar MP3 Converter permits you to adjust sound effects (fade-in, fade-out, volume normalize, band move, chorus, flanger, echo and velocity), clip and convert MP3 audio segments, split MP3 music averagely, and output completely different audio codecs for a similar file simultaneously.
Daniusoft WMA MP3 Converter is an expert Protected music converter program that may convert DRM WMA to MP3 and different widespread audio formats including AAC, WAV, M4A, OGG, APE, AC3, and WMA and so m4a to mp2 forth for playback on popular players such as iPod, PSP, Zune, Creative Zen, Archos, and various MP3 players.
Translate the language interface into your personal language, or update the older language information to the newer and get a free registration key for 4Musics Multiformat Converter. MP4 and M4A recordsdata are often confused, and the 2 are quite similar, being both based mostly on the MPEG-four codec.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Free Obtain And Software Critiques
PříspěvekNapsal: 27 říj 2017, 21:55 
Offline

Registrován: 19 říj 2017, 13:26
Příspěvky: 91
Over the previous decade, the world has shifted away from music downloads to music streams. Those that wrote the unfavorable opinions may need clicked the massive green button at the top of this web page: "Install Now (CNET Installer Enabled)". I did not. As a result of I've a free CNET account, I get a separate hyperlink just under that button which says "Direct Obtain Link". Utilizing THAT link means I bypass the CNET installation managing software, which I discover extra annoying than helpful. You can even get the unique app in a simple zip file instantly from the publisher's website at www dot shchuka dot com.
Like mp3DirectCut, Mp3Splt can work on an audio file without having to decompress it first, leading to a fast workflow and no impression to audio quality. This app is way easy although: you simply decide a start and end time, then export that choice as a separate audio file.
That's assuming you ripped all of those fragment MP3's on the identical time and they have the same audio settings. Worked great for me after I was converting an Audio e-book I had inaa to a singlemp3. I needed to burn all theaa recordsdata to 9 CD's then rip all 9 CD's after which I was left with about 90 mp3's. Really a ache within the a55.
Need to create great high quality skilled-style tailor-made ringtones and tunes? MP3 Cutter Joiner Free is the proper instrument to create limitless ringtones from any music CD or MP3 files simply. Then, you'll be able to upload them to cell phones to point out your own-fashion personality; submit on your website or on YouTube for distribution and more.
I merged 12 mp3 audiobook information @ 232mb and this system took 5 seconds. The output file was slightly smaller than the sum of the supply :) It is one file for the precise program and one other file to make iTunes audiobooks. MP3Merge did access the web searching for an updated model. My firewall blocked it, but you may disable that beneath preferences. Drag n drop with a really clear looking interface.
The lower than 1 meg obtain onto my Vista box is a zip file containing 2 recordsdata: One for iTunes, and one for the featured Merge MP3 program. I used solely the latter. Cant trust the file it made as I found a lot malware it downloaded WITH OUT ASKING ME. It even changed the homepage on my browser. I cant imagine CNET allowed this program. Guess I cant trust CNET in spite of everything.
MP3 Audio Recorder - File excessive-high quality music or low-bitrate audio streams instantly into compressed sound recordsdata. Supported Codecs: FLAC, MP3, OGG. We do not provide technical help for iTunes, Stitcher, other syndicated networks, or MP3 gamers or MP3s on cellular units. We're simply saying it's there. Utilizing it is up to you.
The consumer-pleasant and straight interface allows you to find & use something you need in seconds. All things are properly carried out simply by several mp3 stitcher clicks. With our Free Merge MP3 including + setting + merging one-step answer, you possibly can easily merge your audio file into a single one without reducing high quality.
There will even be lag time between when the MP3 seems on our web site, and when it's picked up by iTunes and Stitcher. That's regular, although it likely varies depending on podcast authority, and you may help by reviewing the podcast on iTunes. The more opinions, the extra authority.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 04 lis 2017, 16:21 
Offline

Registrován: 18 zář 2017, 19:43
Příspěvky: 198
Переводить во FLAC.. как-то не кошерно, ибо вся аппаратура уже давно под wav заточена. Следовательно сознательно изменяем звучание получаемых треков по сравнению с lossless-исходником (хотя я понимаю, что конвертирование в mp3 - уже само по себе существенное изменение первоисточника). Из 99 треков диска конвертировать в wav или сразу нарезать, указанными выше программами, можно было только fifty five. Эти треки в своих названиях не содержали умляутов.
Обычно конечно наоборот, из wav в mp3 переделывают, но у меня особый случай =) Мне надо наоборот, и благодаря вашей статье, все стало понятно. Все это делает Straightforward CD-DA Extractor очень хорошим выбором, если вы хотите редактировать, конвертировать и записывать музыку. Только полоска процесса подсказывает, что расчленение (т.е. разбивка звукового файла FLAC на треки - композиции) идет полным ходом.
FLAC, APE, WavPack и т.д. - это лослесс кодеки/контейнеры в которые упаковывают WAV-файлы для экономии места. Коллекция более длинных звуковых файлов, в формате мрЗ, шма, wav, которые можно использовать для различных других системных событий. Используйте Freemake в качестве бесплатного MP3 конвертера: конвертируйте аудиофайлы в MP3 формат для всевозможных MP3-плейеров: iPod, Zune, Coby, SanDisc Sansa, iRiver, Walkman, Archos, GoGear и т.д.
Рингтон Конвертер : Этот инструмент позволяет конвертировать мелодии файлов из одного формата в другой, как в MIDI Motorola. Для этого нажмите на кнопку «К началу», чтобы игла встала в точку левого маркера. Время Conversion Device : Эта утилита из НАСА flac2wav windows позволяет легко конвертировать из календарных дат и времени, чтобы Джулиан даты, или наоборот. Большинство людей слушают музыку посредством своих смартфонов (в большинстве бюджетных), с очень хиленькой аудио частью, да еще и через штатные или достаточно дешевые наушники.
Перетаскиваем имеющуюся музыка в соответствующую область окна или жмем на кнопку «Добавить файл» и осуществляем процесс добавления поиском по папкам. Вы можете использовать любое аудио записывающее устройство, которое позволяет выбирать аудио формат, требованием для записи Trade Server 2007 голосовых сообщений является запись в формате WAV и следующие параметры: Linear PCM (16 bit/pattern), 8 kilohertz (kHz) и.wav расширение.
DTS — алгоритм кодирования, изначально предназначенный исключительно для многоканального звука в формате 5.1. Обратите внимание, что мы не трогаем параметры сжатия - нам важно максимально точно извлечь аудиотреки в формате WAV. В первую очередь, имеется в виду 20-полосный графический эквалайзер, он доступен в платной версии плеера. Во flac жать смысла нет, так как дтс уже сжат, и это вроде как не многоканальный формат.
Не нуждается в специальных программах для копирования, скажем, с лазерного диска на жёсткий диск, что делает удобным перемещение звуковых файлов с ПК на ПК. Обрезка музыки онлайн всегда происходит в три шага — загрузка файла, выбора нужного фрагмента и скачивания получившегося отрезка на компьютер, а уже затем на телефон через USB-кабель или специализированные программы.
Если файлcue в неправильной кодировке, то сохраните его в правильной (geditom, например). В отличие от обычных кодеков (MP3, WMA, Ogg Vorbis) FLAC не удаляет никакой информации из аудиопотока и подходит как для прослушивания музыки на высококачественной звуковоспроизводящей аппаратуре, так и для архивирования из flac в wav аудиоколлекции. С помощью этого приложения вы получите не только мультиформатный конвертер аудио, но и аудио-редактор, редактор тегов для редактирования ID3v1 и ID3v2 тэгов (с помощью которого вы сможете сохранять теги в результирующем файле), а также встроенный аудио проигрыватель.
Компания Nokia также реализует в своих телефонах и смартфонах поддержку форматов AAC и MP4 (контейнер для AAC plus). Рекомендуется тем, кто знает и ценит формат Ogg и хочет очень хорошего качества воспроизведения. Для более тонкой настройки, а также использования дополнительных ключей я настоятельно рекомендую выбрать в раскрывающемся списке Customized. Автоматически генерирует код для добавления Flash MP3 плеера на свой сайт или блог.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: How To Merge MP3 Information
PříspěvekNapsal: 31 pro 2017, 00:16 
Offline

Registrován: 20 zář 2017, 23:44
Příspěvky: 103
Re-scan downloaded recordsdata utilizing your personal virus checker before utilizing it. Simply the best way to record out of your display screen in HD. Make video footage of any application, file on-line streaming video, webinars, even Skype calls, and save clips in all in style merge mp3 free formats for viewing on multiple gadgets. It works in a browser window and you'll be a part of MP3 and other format recordsdata with out installing the software on your laptop.
Now you possibly can choose quite a lot of separators from the Select a separator or enter one drop-down menu. Press the Combine all files button, sort in a file title for the merged textual content doc and click Save. Then you may open your newly combined textual content doc, with separators included, as below.
So you probably have time to grab the liblame demo venture and try to decode some of your Mp3s then put up with your results then we'll know whether liblame is of any use here merge mp3 free. I stumbled throughout a chunk of shareware called MP3 Trimmer The principle perform of it's to trim and fade MP3s, nevertheless it has a neat aspect possibility called MP3 joiner.
So as to add more recordsdata to the first 2, as an alternative of clicking "Save all" as above, as a substitute choose "Edit...Choose all", "Edit...copy", then open your third file, paste, and save all. A number merge mp3 free of instruments- just like the beforehand reviewed Mp3 Merge - can be a part of multiple mp3 recordsdata right into a single mp3 file that comprises all audio of all information joined in the course of.
There is a useful command-line utility for combining MP3 recordsdata, mp3wrap Unfortunately, it doesn't appropriate the audio duration tags/headers (so iTunes/iPod will only see the first part of the file), and it clobbers your ID3 tags with its personal (in order that the file can later be unmerged with mp3split — this can be a feature”). There's additionally the simple cat resolution (cat 1.mp3 2.mp3 > all.mp3), but it does not appropriate the duration, either. Possibly you do not care about ID3 tags, and your playback software program doesn't care a few mistaken length header (some ignore it) — in that case, go away! But if you want to get your MP3 recordsdata right otherwise you're utilizing one thing like iTunes, which does care, learn on.
MPe3split is useless. It might break up information however the place does it put them? Nobody is aware of. Step 2. Click Play button to start enjoying the video clip. When all are accomplished, click on the spherical "Convert" button of the MP3 Merger to combine multiple MP3 recordsdata.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Free Download And Software Critiques
PříspěvekNapsal: 31 pro 2017, 01:05 
Offline

Registrován: 03 srp 2017, 18:53
Příspěvky: 80
Direct MIDI to M4R Converter is a straightforward audio utility that means that you can convert MIDI files to M4R, WAV, WMA and OGG formats. In regards to the Add to Midi Database Characteristic. 1) By checking "Add to midi database" you permit us to publish some information we extract from the midi file you upload and declare that the midi file is created by you, or you will have received the categorical http://www.magicaudiotools.com/convert-midi-to-m4r permission from the file's copyright holder for making the above information accessible to the public; 2) No uploaded file shall be printed even if the above checkbox has been chosen; 3) this site contains an choice permitting anyone to request the removing of any published info.
MIDI (Musical Instrument Digital Interface) is an audio technical customary, the standard MIDI file is a file format that gives a standardized technique to store the data that a sequencer data and performs, usually used in cellular ringtones, background music to net pages and greeting cards. The file extensions can bemid,midi,rmi.
In a position MIDI Editor's unique function is the ability of precise bar-line association. You can modify bars manually, so that majority of notes do not cross bar traces, and the sound of the piece just isn't altered. Particularly, this is perhaps very useful when making ready information recorded with a MIDI Keyboard for score printing.
Set the conversion settings. Click on "iTunes" in the menu bar ("Edit" menu if using Windows) and then click on on "Preferences". Select the "General" tab. Go down and click on on "Import Settings". Then on "Import Utilizing", choose "M4R Encoder". Then save your your settings by clicking "OK".
Sound quality of transformed midi to M4R files is not so good as the unique Midi recordsdata. Unsure if it is definitely worth the $29.ninety five price ticket (After 30 day free trial.). Use this setting to vary the velocity (BpM) of the track. Default value (one hundred%) means no relative change to the pace, a hundred and fifty% signifies that the transformed file will play 1.5 instances sooner, and so will final 1.5 time much less.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Midi To M4r
PříspěvekNapsal: 31 pro 2017, 01:12 
Offline

Registrován: 03 srp 2017, 18:53
Příspěvky: 80
TiMidity++ is an open supply MIDI to WAVE converter and player. These settings outline the quality of the ensuing M4r file. The higher the bitrete, the better the audio quality, the bigger the generated M4r file. The default worth http://www.magicaudiotools.com/convert-midi-to-m4r offered (128Kbps) is typically thought of a very good tradeoff between audio quality and file dimension.
Imagine the creative potential of a musical thoughts like Mozart's, and the way way more prolific his genius could have been if he had not needed to spend all that point writing it down. With a quill pen dipped in ink, no less. Undoubtedly, the inventive circulation of musicians has been enhanced by digital instruments, and music lovers all over the place profit from the elevated entry to new and independently-produced music. WIDI Recognition System has enhanced options for automated music recognition and transcription, changing M4R to MIDI format with an intelligent interface and Recognition Wizard.
You can navigate away and even shut your browser after which come again to SolMiRe and recover your last conversion simply by clicking the Final Conversion link on the menu. We are going to hold your uploaded file, conversion settings and M4r files for 1 hour.
Convert MIDI to M4R - Convert your file now - online and free - this page additionally contains information on the MIDI and M4R file extensions. Launch Notation Participant () and map to your MIDI file. Pistonsoft M4R Tags Editor is a robust audio tagger to edit M4R, OGG, ASF and WMA tags of audio recordsdata. M4R Tag Editor also allows you to create playlists, rename recordsdata, organize folders, export data to different formats, and extra.
Sound quality of converted midi to M4R files is not so good as the unique Midi information. Unsure if it's well worth the $29.95 price tag (After 30 day free trial.). Use this setting to change the speed (BpM) of the track. Default worth (a hundred%) means no relative change to the pace, 150% signifies that the transformed file will play 1.5 instances quicker, and so will last 1.5 time less.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Was Ist Besser?
PříspěvekNapsal: 31 pro 2017, 01:48 
Offline

Registrován: 14 zář 2017, 19:09
Příspěvky: 148
Für einen direkten Vergleich zwischen WAV und MP3 ist es wichtig zu wissen, was die beiden Formate jeweils mit sich bringen. Die technik bei mp3 beruht im wesentlichen darauf, alles über einer bestimmten frequenz einfach abzuschneiden - ob man das hört oder nicht, ist lang und breit diskutiert worden, mag jeder seine eigene meinung haben, aber fakt ist nunmal, dass modernere komprimierungsverfahren einfach anders arbeiten, und damit besser, genauer, und kleinere dateien erzeugen.
Oder WAV in MP3, lässt sich einfach bedienen und ist auch für weiterführende Aufgaben wie die Musikverwaltung optimiert. Tut mir leid aber das ist Blödsinn, wer einen unterschied zwischen 320mp3 und wav hört, der hört auch amplitudenunterschiede die geringer sind als der Durchmesser eines Moleküls! Ich wollte eigentlich noch den Schallplattenvergleich bringen :-) Und das eine CD keine Daten im eigentlich Sinne enthält :). Jetzt haben Sie alle Informationen zur Hand, um sich mit Hilfe der Tabelle und Ihren eigenen Wünschen zu entscheiden. Der link konvertiere mp3 zu wav zur „welt ist übrigens keine wissenschaftliche arbeit die hochwertige mp3s zu verlustlosen formaten vergleicht. Wenn du aber nicht schreibst, was du mit dem Umwandeln bezweckst, kann man deine Frage auch nicht beantworten.
Music Converter can even extract and convert the audio content from video codecs together with: AVI, FLV, XviD, DivX, FLV, MOV, M4V, WMV, MPEG, MTS, M2TS, RM, 3GP and extra. Einfach Musik-Dateien in die App ziehen, Ausgabeformat auswählen, auf Konvertieren klicken und einen Moment warten. Und zu deinem Tipp: Wenn Du eine CD mit 48kHz ausliest, dann werden die Daten in der Tat resampled - denn die Musik CD Spezifikation sieht eine Samplefrequenz von 44.1kHz vor. Ich hab gerade versucht, eine m4p (??!?!) Datei in mp3 zu konvertieren, aber iTunes sagt mir, die Datei sei geschützt (was unter den Dateiinfos jedoch nicht aktiviert ist) und könne deshalb nicht geändert werden. Bei uns haben Sie die Wahl, denn im Gegensatz zu anderen Portalen ist standardmäßig keine zusätzliche Software program ausgewählt. Ich hab es zwar geschaft meine WAVE datei zu schreiben und auf die TK zu speichern.
FF Multi Converter ist eine übersichtlich gehaltene grafische Oberfläche, die sich zum Konvertieren von Audio-, Video-, Bild- und Dokument-Dateien eignet und die meisten populären Formate unter einer Anwendung unterstützt. WAV ist eigentlich der Sammelbegriff für verschiedene Unterformate, von denen PCM das gebräuchlichste ist und meist mit WAV gleichgesetzt wird. Bei einer Media-Datei mit der Endungm4p (Protected AAC File) handelt es sich höchstwahrscheinlich um eine DRM -geschützte Datei. Ich kann von AIFF zu Apple Lossless keinen Unterschied hören - nicht auf einer Excessive mp3 in wav konverter Finish Anlage und nicht mit einem Paar Stax SRS-3020 Kopfhörer, hier sind wirklich die Kompatibilitätsprobleme mit Drittsoftware das einzige Gegenargument. Deshalb hat sich MP3 auch auf breiter Linie durchgesetzt - in iTunes und anderen Abspielprogrammen läuft hauptsächlich MP3-Musik.
Ich wandle die 32 bit Datei in eine mp3 VBR , 190kBit um und der Song wird mir (in min.) länger angezeigt als er ist Bei Einstellung konstante Leistung exportiert ,stimmt die Zeit auf dem Playern. Mir ging es nur darum eine Möglichkeit zu haben, erkennen zu können, ob das Datenmaterial mal datenreduzierter als das vorliegende Formt battle. D.h. du wandelst zuerst einewav in eine Mp3 um. Dadurch gehen Informationen durch die Komprimierung verloren. Wählen Sie in der Mediathek einen oder mehrere Musiktitel aus, die Sie konvertieren möchten. Der Freemake Audio Converter hilft Klangdateien in ein neues Format umzuwandeln oder die Musikspur aus einem Video zu extrahieren. Hinweis: Mit der kostenlosen Testversion können Sie nur die ersten three kostenloser mp3 in wav konverter Minuten jedes Songs konvertieren.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Online MP3 Im WAV Converter
PříspěvekNapsal: 31 pro 2017, 02:00 
Offline

Registrován: 14 zář 2017, 19:09
Příspěvky: 148
Die Software program Amber Audio Konverter ist ein kostenloses Programm, um MP3- und WAV-Dateien zu konvertieren. ITunes benutzt übrigens nicht mehr mp3 Kodierung (Warfare das mal so?) sondern das Hauseigene m4a verfahren. Wie so viele Dateiformate ist WAVE übrigens auch nur wieder ein Containerformat, das auch genausogut komprimiertes Datenmaterial enthalten kann — laut Wikipedia sogar mp3. Macht man den vergleich einer wav und einer mp3 zum beispiel mit traktor, dann ist er unüberhörbar bzw man spürt ihn sofort.
Aus diesen FLAC-Dateien lassen sich schnell andere Audioformate wie MP3 erstellen oder wieder eine Audio-CD brennen. MP3 ist ein digitales Audioformat, was CD-Tracks ohne signifikanten Qualitätsverlust auf ein Zehntel ihrer Größe komprimiert. Der Nachteil dieses Tonformats liegt auf der Hand: Windows unterstützt es nicht nativ. Am Besten lässt sich dies für ein einzelnes Bild erklären: Es gibt numerous online mp3 in wav konverter Möglichkeiten, die einzelnen Bildpunkte in einer Datei abzulegen. Nach der Set up starten Sie „ABC Amber Audio Converter erstmalig, um die wichtigsten Einstellungen vorzunehmen. In den allermeisten Fällen enthält eine WAV Datei dabei unkompimierte Rohdaten.
Dank moderner Audio Converter Software ist die Veränderung des Formates und das Umwandeln in unterschiedliche Formate kein Problem mehr. Was ich gar nicht verstehe, da wir explizit vom Threadopener nach WAV, AIFF und Apple Lossless gefragt und dann wird ihm mp3 vorgeschlagen. Sie wurden von IBM und Microsoft entwickelt, aber im Gegensatz zu MP3 und MP4 verwendet das WAV-Dateiformat keine Type von Komprimierung, daher ist die Datei viel größer und demnach heutzutage weniger beliebt. Edit: Natürlich im Vergleich zu dem, was man sonst so an kleinen 2.0-Lautsprechern für den COMPUTER-Bereich angeboten bekommt. Wenn Sie beispielsweise WAV-Dateien in MP3s konvertieren möchten, legen Sie mit dem „Free Audio Converter zunächst einen Ausgabeordner fest, wählen MP3 als Zielformat und bestimmen dann die angestrebte Soundqualität. Dann greife ich auch weiter zu WAV, ist halt die PRIME Qualität und bevor nur 1 Zuhörer die Quali nit mag zahle ich lieber 50cent mehr!
Für diese Geräte (und Kopfhörer) reicht tatsächlich MP3 und es wurde auch dafür erfunden, nicht aber um Maria Callas beim joggen zu hören. Aus einer MP3 Datei kann in der Regel nicht mehr die komplette Info des Ursprungssignal hergestellt werden. Der Gewinn für die verbleibeden Frequenzen führt zu viel mehr Präzision als noch bei mp3. Zum Laden von Music Converter aus dem Mac App Retailer benötigst du einen Mac mit OS X 10.6.6 oder neuer. You kostenloser mp3 in wav konverter can instantly view the audio properties of the monitor, and you may even play the observe, in full, from within Music Converter. Kommt also nicht in Frage, denn jede Musik-CD enthält je nach Länge bis zu 700MB. Die Vorteile von MP3 Audiodateien sind die vergleichsweise kleinen Dateien bei dennoch sehr guter Qualität.
Je nach Einstellungen und ausgewählten Dateien begegnet Ihnen womöglich eine Warnung , nach der Sie vom Transcodieren, additionally dem Umwandeln von einem verlustbehafteten Format in ein anderes absehen sollten, die Sie mit einem Klick auf Ja ignorieren können. Viele Toningenieure haben sich in den 80ern nur schleppend auf das neue Medium umgestellt und es musste außerdem lange Zeit gleichzeitig für Vinyl und CD gemischt (und noch schlimmer: gemastert!) werden. Und noch was: ich höre sehr viel MP3 Files konvertiere mp3 in wav, auch über die Anlage ist so gut wie kein Unterschied hörbar. Es hilft, immer den aktuellsten Codec im Internet zu suchen und zu installieren, denn diese sind in der Regel rückwärts kompatibel, d.h. sie können auch ältere Formate interpretieren.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 31 pro 2017, 12:43 
Offline

Registrován: 15 zář 2017, 22:09
Příspěvky: 187
PDF teilen, Seiten hinzufügen und entfernen, doc Dateien hinzufügen und vieles mehr! Dabei komprimiert WMA die Audio-Inhalte einer beliebigen Datei nach dem gleichen Prinzip wie die Kompression in MP3s. Ein LPAC Decoder wird mit Home windows übrigens automatisch mitgeliefert, du decodierst deine WMA und MP3 files dazu am Besten mit dem Home windows Mediaplayer, der macht das nämlich automatisch, wenn du deine Audio CD mit ihm brennst. Sie können dabei beispielsweise mehrere Audiodateien zu einer zusammenfügen; Sie können einen oder mehrere Teile der Originaldatei ausschneiden und speichern; Sie können aber auch eine Sektion löschen, die Ihnen nicht gefällt. In Quicktime öffnen (Flip for Mac Plugin vorausgesetzt) und als aiff abspeichern, dann wieder mit itunes in mp3. In der Praxis bedeutet dies, dass Sie den Inhalt einer kompletten Musik CD ohne wahrnehmbare Qualitätsverluste auf die Größe von 10 bis 20 Megabyte (MB) reduzieren können.
Free Mp3 Wma Converter 2.1 konvertiert Ihnen auf Wunsch Ihre Musikdateien in viele gängige Formate wie AAC, AC3, APE, M4A, FLAC, MP3, OGG-Vorbis, WAV und WMA. Sie können jedoch die beschützten Musikdateien auf CD-R/RW Disc brennen und ein Audio-CD machen, dann benutzen Sie einen CD Ripper, um die Audio- Tracks in MP3, WAV, WMA usw. Nachdem Sie alle Einstellungen getätigt haben sodass sie Ihren Vorstellungen entsprechen, klicken Sie auf Ok online mp3 in wma konverter und im Hauptfenster auf Begin, um mit der Umwandlung zu beginnen. Bei der meisten Musik genügt es auf 192kbit mp3 zu codieren um keinen Unterschied mehr zum Unique zu hören, bei Device kann ich mir daas auch gut vorstellen. Mir gehts ja darum, mehr Lieder auf meinen 512 MB Mp3 Player zu bekommen, der auch WMA abspielt.
Wir wissen, wie wichtig es ist, on-line geschützt zu sein, deshalb nutzt FileHippo Virenscantechnologie von Avira, um sicherzustellen, dass alle Downloads auf FileHippo frei von Schadsoftware sind. Obwohl die Entwickler schreibt, dass das Programm auch Umwandeln von MP3-Dateien wieder in WMA, waren die Möglichkeiten, dies zu tun nicht ersichtlich, das warfare eine kleine Enttäuschung. Seine Fähigkeit, DRM-geschützte Musikdateien in reine normale MP3-Datei umzuwandeln, macht ihn zur perfekten Lösung für Menschen, die Ihre Musik online kaufen, aber Kompatibilitätsprobleme mit Ihrem MP3 Player haben. It was initially a competitor to the MP3 format, but with the introduction of Apple's iTunes Music Retailer, it has positioned itself as a competitor to the Superior Audio Coding format utilized by Apple.
Wenn Sie die Audiospur aus einem Videoclip extrahieren und zu Ihrer Musik-Disc hinzufügen möchten, fügen Sie einfach den Videoclip zur Disc hinzu. Kaufen Sie den Artikel im Onlineshop und holen Sie ihn noch am selben Tag in Ihrem Media Markt ab vor Ort ab. Jedes WMA File beinhaltet eine Audiospur verschlüsselt in einer von vier Codecs - WMA, WMA Voice, WMA Lossless oder WMA Professional kostenloser mp3 zum wma konverter - WMA ist der am häufigsten gefundene, ist allerdings sehr verlustreich, mit der Möglichkeit Signale bis zu 48kHz zu sampln. Habe ne Cd im MP3 Format gebrannt, die aber der CD Player von dem Jungen nicht lesen kann.
MP3-Participant sind cellular Soundanlagen im Kleinstformat, die ein optimales Klangerlebnis garantieren und dabei einfach zu bedienen sind. Quicktime und iTunes (letzeres benutzt das Quicktime-Framework) können mp3 zum wma konverter von Natur aus erstmal nix mit WMA anfangen (wohl, um diesem Microsoft'schen Konkurrenzformat nicht noch mehr Bühne zu geben als notwenig). Klicken Sie auf die „Konvertieren-Schaltfläche um den Umwandlungsvorgang zu starten.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: MP3 WAV Converter
PříspěvekNapsal: 31 pro 2017, 21:46 
Offline

Registrován: 15 zář 2017, 12:36
Příspěvky: 194
Any Audio Converter est un convertisseur et extracteur audio multifonctionnel avec une interface facile à utiliser. Des audiophiles et techniciens du son à l'image de Neil Young dénigrent ce format qui dénature sensiblement le son 7 à un tel level http://www.audio-transcoder.com/fr/how-to-convert-mp2-files-to-mp3 qu'ils ne l'utilisent jamais 8 À l'inverse, d'autres études incluant des écoutes à l'aveugle en studio ont démontré l'incapacité de l'oreille humaine de distinguer une écoute CD d'une écoute MP3 faiblement compressée.
Il dispose de nombreux profils préconfigurés pour convertir les vidéos pour les téléphones portable, Ipod, Iphone, PSP, PS3. En revanche, ATRAC se défend très bien dans l'encodage et rivalise avec le mp2 jusqu'à 128k (la différence est minime). Rappelons néanmoins que le format MP3 n'est pas libre, chaque équipement l'exploitant devant s'acquitter d' une licence auprès de Thomson (les modalités sont à vérifier). Je choisis les bons fichiers, conversion en mp4, avec demande d'incrustation de sous-titres mais rien y fait. Certains lycées, en revanche, ont tenté la création de courses étoiles-étoiles... à la risée de beaucoup de monde.
Chacun peut proposer, télécharger du gratuit, commenter, documenter,.. un logiciel gratuit disponible en telechargement. Si l'utilisation du convertisseur en ligne ne vous convient pas, nous offrons un service très easy, le programme de téléchargement sur YouTube. Gérez des fichiers APE et encodez-les dans un format audio supporté par AVS Audio Converter Consultez la liste complète des formats http://www.audio-transcoder.com/fr/how-to-convert-mp2-files-to-mp3 audio pris en cost.
Le convertisseur de musique prend en charge 500+ formats vidéo populaires et rares: MP4, AVI, FLV, MKV, DVD, WMV, H.264, MOV, VOB, SWF, TS, and so on. RM/MP3/WAV/WMA Audio Converter vous permet d'effectuer des conversions par heaps, réduisant de façon significative les temps de conversion. Mp3 et vidéo listes peuvent être indiquées avec des informations concernant la durée le format ainsi que le titre. Convertisseur Vidéo Final http://www.audio-transcoder.com/fr/how-to-convert-mp2-files-to-mp3 vous permet de marquer votre vidéo avec un filigrane en texte ou graphique.
Enregistrez des cds au format ogg mp3 et wma convertissez des fichiers en d'autres codecs avec le convertisseur audio.. 000 fichiers audio cds ogg wma ape mpc et mp3 sans aucun ralentissement , cataloguez plus de 50 / Synchronisez facilement votre bibliothèque musicale avec un ipod / dispositif audio portable. Les logiciel d'authoring ne sont pas fait pour supporter le MP3 automobile ce format ne fait pas parti de la norme DVD. Vous pouvez convertir n'importe quel audio sur le website through l'URL nous a fourni dans les fichiers AC3. Ne pas oublier de choisir le répertoire de destination du fichier converti, et d'ajouter l'extension désirée (correspondant au profil ou à l'enveloppe choisis —mpg,mp4 oump3 pour les exemples ci-dessus) au nom de fichier choisi, puis lancer l'opération en cliquant sur le bouton Démarrer.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: MP4 Converter
PříspěvekNapsal: 01 led 2018, 18:57 
Offline

Registrován: 17 zář 2017, 22:53
Příspěvky: 204
MP4 это сокращение от MPEG-4. MP4 в основном формат файла, который используется для хранения и воспроизведения видео качества. СМИ контейнер обычно используется в цифровых видеодисков, как каналы иностранных субтитрами разогнаться наряду мультимедийного контента. Большинство людей относятся MP4-файл и с видео-контента и только аудио форматов стандарта файлов. Тем не менее, MP4 файл может быть звуковой файл без видео-контента.
yavlyayetsya konechnoy dlya audio-video veb-sayt preobrazovaniya. My na 100% svobodno ispol'zovat' i ne imeyut nikakikh Upsells dlya nashikh pol'zovateley. Nash sayt yavlyayetsya bezopasnym, nadezhnym i prostym v ispol'zovanii, tak chto vy mozhete bystro poluchit' video preobrazuyetsya v audio ili drugoy format video i poluchit' na svoy den'. My rabotayem na lyubom komp'yutere, smartfone ili planshete, i net http://www.audio-transcoder.com/ru/how-to-convert-mp3-files-to-mp4 nichego, chtoby ustanovit', yesli vy ne khotite ispol'zovat' nash plagin dlya brauzera, no dazhe eto ne nuzhno!
Программа позволяет работать с видеофайлами разнообразных форматов - от наиболее редких до самых известных. К числу таких расширений относятся MPG4, VOB, AVI, FLV, MOV и десятки других типов. Кроме этого, утилита умеет преобразовывать видеофайлы для всех современных гаджетов, включая iPhone, iPod, iPad, а также игровые консоли и множество иных моделей мобильных устройств. Отметим, что каталог девайсов регулярно пополняется, а это значит, что вы без труда отыщете в нем свое устройство.
You're allowed to transform HD video, AVCHD video, and common video like AVI, WMV, FLV, MOV, MPEG, M4V, MPG, 3GP to MP4 format. You can play the converted video/audio information on various multimedia players like iPhone 6, iPhone 6 plus, iPhone 5s, iPhone 5c, iPhone 5, iPhone 4S, iPad Air 2, iPad mini 3, iPad 4, iPad Air, iPad mini 2, iPad mini, and iPod contact. You'll be able to get pleasure from your favorite movies anytime you want.
LinCoder Это фронтенд для Mencoder. Построен на Java. Программа запускается прямо из папки. Имеет в принципе стандартный интерфейс, но все же опытным пользователям она подойдет больше, чем Arista или Transmageddon. Поддерживает субтитры, имеется пакетная обработка файлов. После некотрых экспериментов над всеми конвертерами, именно LinCoder оказался самым быстрым кодировщиком. Скорость его кодирования достигала до 7.four, т.е. он кодировал 40-минутный файл из AVI в MPEG примерно за 6-7 минут, в то время как скорость кодирования остальных конвертеров составляла в среднем 2.5 — 3.0. Лично я поставил LinCoder в категорию «Избранные программы», но у вас может быть свое мнение.
Формат AAC (MPEG-2/four advanced audio coding)/MP4. Самый молодой из трех популярнейших форматов и, пожалуй, самый перспективный. По сравнению с форматом mp3 в aac увеличена эффективность сжатия. Аналогичные по качеству звучания файлы в формате aac занимают на 30 процентов меньше дисковой памяти, чем в mp3. Для кодирования на низких битрейтах существует возможность создания файлов формата AAC HE (high effectivity) с использованием технологии SBR (спектральное восстановление частот). AAC HE на данный момент более известен как AAC plus. Большой плюс формата в том, что AAC и AAC HE воспроизводятся одними и теми же проигрывателями, не требуя дополнительных разработок со стороны производителей программного обеспечения.
Формат FLV применяется для хранения видео в сети Интернет. Этот формат использует, например, известный хостинг YouTube. Если скачать видео с этого хостинга, то потом его приходиться конвертировать из FLV в MP4, AVI и другие форматы, http://www.audio-transcoder.com/ru/how-to-convert-mp3-files-to-mp4 чтобы не возникало сложностей с его воспроизводством. Все современные устройства поддерживают формат MP4. Поэтому, если Вы желаете смотреть свои любимые сериалы и видео в любом месте, то нужно скачать конвертер FLV в MP4.
Программа «ВидеоМАСТЕР» - это не только удобный конвертер mp4 в mp3, но и многофункциональный редактор файлов. Во встроенном модуле содержатся различные фильтры редактирования, которые можно http://www.audio-transcoder.com/ru/how-to-convert-mp3-files-to-mp4 использовать в зависимости от того, что вы хотите изменить в ролике. Утилита предлагает такие возможности как обрезка, кадрирование, наложение эффектов или соединение фрагментов между собой.
Если Вы хотите конвертировать музыкальные аудио файлы (MP3, WMA, WAV, OGG, FLAC, Monkey's Audio APE или MusePack MPC) из одного формата в другой или копировать Аудио CD, используйте Direct Audio Converter and CD Ripper Direct Audio Converter and CD Ripper полезная программа для людей, которые не могут представить себе свою жизнь без цифровой музыки МП3.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 12 črc 2018, 08:42 
Offline

Registrován: 12 črc 2018, 08:30
Příspěvky: 315
cc20180713
coach outlet
coach outlet
nike epic react flyknit
oakley sunglasses
pandora charms sale clearance
cheap mlb jerseys
underarmour shoes
adidas originals
ecco shoes
oakley sunglasses
louis vuitton handbags
moncler jackets
coach outlet
polo ralph lauren outlet
kate spade outlet
louboutin shoes
oakley sunglasses outlet
pandora jewelry
cheap jordans
jordan shoes
birkenstock outlet
michael kors outlet canada
michael kors outlet
pandora charms
ralph lauren outlet
nike cortez
mulberry handbags
nike air max 270
canada goose outlet
adidas yeezy
ugg outlet
pandora jewelry official site
coach outlet
coach outlet
louboutin shoes
coach factory outlet
michael kors outlet
ugg boots on sale
oakley sunglasses
oakey sunglasses
nike outlet store
ralph lauren sale clearance
ralph lauren
michael kors outlet canada
tiffany and co
adidas yeezy boost
moncler jackets
coach outlet online
coach factory outlet
timberland outlet
kate spade handbags
swarovski outlet
rolex watches
canada goose outlet
michael kors handbags
birkenstock outlet
cheap oakley sunglasses
michael kors outlet clearance
kate spade handbags
fitflops
uggs
longchamp outlet
canada goose
louis vuitton
tory burch outlet
air jordan shoes
coach factory outlet
cheap ray ban sunglasses
ultra boost
converse all star
tiffany outlet
converse outlet store
ray ban sunglasses discount
abercrombie and fitch
ugg outlet
adidas yeezy
michael kors outlet
cheap nfl jerseys
kate spade bags
jordans
hermes birkin
michael kors outlet clearance
uggs outlet
adidas nmd
birkenstock shoes
toms outlet
coach outlet store
nike outlet
burberry outlet
red bottom shoes
air max 2019
supreme new york
nike cortez
new balance outlet
oakley sunglasses
coach factorty outlet
ysl handbags
yeezy 350 boost
nike outlet
adidas outlet
coach factory outlet
ray ban sunglasses discount
supra shoes
moncler
nike air max axis
coach outlet store
asics shoes
air max 97
swarovski crystal
nike zoom
ralph lauren sale clearance
coach outlet
coach outlet store online
nike outlet
timberland boots
fitflops sale clearance
nike shox
coach factory outlet online
michael kors outlet
pandora jewelry
pandora charms
pandora charms
coach
cheap oakley sunglasses
jordans
louis vuitton outlet
coach outlet online
pandora charms
coach factory outlet
oakley sunglasses
nike air presto
adidas yeezy boost
michael kors outlet
nike shoes
michael kors outlet online
valentino shoes outlet
dr martens boots
mont blanc
mulberry bags
nmd adidas
coach outlet canada
jimmy choo outlet
nike shoes
ecco outlet
christian louboutin
jimmy choo outlet
salvatore ferragamo shoes
nike huarache
adidas outlet
pandora jewelry official site
cheap mlb jerseys china
michael kors outlet online
fake rolex
air max 2018
polo outlet
mont blanc pens
coach outlet
tory burch outlet
uggs outlet
adidas nmd shoes
fred perry
ralph lauren sale clearance
kate spade outlet
tory burch outlet online
ralph lauren outlet
coach outlet
moncler coats
coach factory outlet
coach outlet
adidas shoes
coach outlet store
cheap jordans
adidas stan smith
louis vuitton outlet
cheap jordans
coach factorty outlet
louis vuitton outlet online
ferragamo shoes
birkenstock shoes
ferragamo outlet
longchamp outlet
oakley sunglasses
yeezy boost
louis vuitton outlet online
cheap nike air max
columbia sportswear
timberland outlet
pandora jewelry outlet
adidas yeezy
coach outlet online
fitflops
nike shoes
nfl jerseys wholesale
nike air max
kate spade outlet store
canada goose outlet
polo outlet
kate spade outlet
lacoste polo shirts
cheap ray bans
pandora jewelry
moncler jackets
kate spade
air jordan shoes
michael kors outlet
pandora outlet
michael kors outlet online
hermens bags
reebok shoes
air jordans
coach canada
coach outlet
valentino shoes
canada goose outlet
michael kors outlet
coach outlet
salvatore ferragamo shoes
fitflops
jordan shoes
columbia shoes
coach outlet
coach factorty outlet
kate spade outlet store
canada goose outlet
kate spade bags
nike air max
coach outlet store
polo ralph lauren outlet online
cheap jordans
nike air max
coach outlet
coach factory outlet
nike air max shoes
salvatore ferragamo shoes
adidas
yeezy boost
moncler outlet
ralph lauren outlet
cheap oakley sunglasses
adidas nmd
longchamp handbags
fitflops
air max 2017
adidas shoes
red bottoms shoes
nike shoes for men
new balance shoes
kevin durant shoes
air more uptempo
ralph lauren sale
pandora jewelry
jordan shoes
philipp plein outlet
red bottoms
canada goose
nba jerseys
fitflops sale
coach outlet
supreme clothing
fitflops sale clearance
coach factory outlet
kate spade handbag
coach outlet
kate spade handbags
discount oakley sunglasses
mulberry uk
valentino shoes
supra shoes
cartier outlet
jordan shoes
salvatore ferragamo
nike outlet
longchamp handbags
polo ralph lauren outlet
skechers shoes
kate spade handbag
michael kors outlet canada
ralph lauren uk
adidas shoes
kate spade handbags
michael kors outlet clearance
polo ralph lauren outlet online
nike air max 87
nike tessen
pandora charms sale clearance
timberland boots
kate spade bags
coach outlet store
christian louboutin
jordan retro 11
michael kors outlet
nike dunks
toms outlet
polo ralph lauren outlet
adidas shoes
kate spade
coach outlet
puma shoes
replica watches
adidas superstar
pandora store
toms shoes
moncler jackets
rolex watches
birkenstocks
nike air more money
coach outlet
louis vuitton
air max 90
jordan shoes
michael kors outlet
tiffany and co
yeezy boost
canada goose sale
pandora charms
michael kors handbags
coach outlet
coach outlet
ralph lauren outlet
cheap jordans for sale
canada goose outlet
pandora charms
nike basketball shoes
hermes handbags
jimmy choo
adidas superstar
tory burch outlet
kyrie 4 shoes
lebron james shoes
ralph lauren outlet
cheap nfl jerseys
prada handbags
nike free 4.0
polo outlet store
ray ban sunglasses
birkenstock
michael kors outlet
ecco shoes for men
timberland outlet
ralph lauren uk
polo ralph lauren outlet online
coach factory outlet online
adidas shoes
timberland boots
birkenstock sandals
canada goose sale
michael kors outlet
pandora jewelry
pandora outlet
nike air max outlet
moncler outlet
canada goose sale
yeezy boost 350
michael kors handbags
ray ban sunglasses
fitflops sale
adidas yeezy
fitflops
nike outlet online
nike air max 1
kobe shoes
pandora jewelry
adidas yeezy boost
nike store
uggs
adidas campus
hermes bags
dr martens outlet
kate spade outlet
nike free run
harden vol 1
moncler outlet
adidas yeezy
nike outlet online
canada goose outlet
salomon shoes
salvatore ferragamo
coach factory outlet
ecco shoes
ray ban sunglasses
pandora outlet
fitflops sale clearance
jordan shoes
timberland boots outlet
canada goose jackets
dansko shoes
nike react shoes
uggs canada
birkenstock sandals
michael kors outlet online
vans store
coach outlet
fred perry polo
adidas nmd
christian louboutin outlet
burberry outlet
louis vuitton outlet store
ugg boots
hermes outlet
pandora jewelry
polo ralph lauren
kate spade outlet
philipp plein shirt
michael kors outlet
michael kors outlet clearance
michael kors
kate spade
michael kors outlet
nike air force 1
dr martens
air jordans
fendi handbags
converse shoes
oakley sunglasses
kate spade outlet store
coach outlet store online clearances
nike shoes
canada goose jackets
nike zoom
cheap mlb jerseys
coach factory outlet
cheap jordans free shipping
hermes handbags
coach factorty outlet
ugg outlet
supreme clothing
uggs
ecco shoes
asics outlet
coach factory outlet
supreme clothing
timberland boots
louboutin shoes
pandora charms sale
coach outlet store
prada outlet
adidas shoes
pg 2
cheap jordans
timberland boots
adidas outlet
mlb jerseys
pandora charms sale clearance
nike air max zero
christian louboutin shoes
pandora charms
pandora jewelry
hermes handbags
nike shoes
michael kors outlet
christian louboutin
coach factory outlet
air max 2018
coach outlet
mbt shoes
ray ban sunglasses
jordan retro
ugg outlet
cheap jordan shoes
yeezy boost
christian louboutin outlet
ray ban sunglasses
birkenstock sandals
ugg boots
cheap nba jerseys
pandora
pandora jewelry outlet
ysl outlet
nike outlet
ralph lauren outlet
ralph lauren
birkenstock sandals
air max 97
ralph lauren outlet
kobe bryant shoes
christian louboutin outlet
vans shoes
ralph lauren outlet
nike air max 95
kate spade outlet
nike huarache
pandora charms
christian louboutin outlet
gucci outlet
coach outlet
nike air foamposite
coach outlet
coach factory outlet
pandora jewelry
pandora outlet
ugg outlet
mulberry outlet
cc20180713


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 09 led 2019, 17:08 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
зак136BetBetJefHenBacJamTraКозXboFislasOriКлюRonSpaTesGurRagгодXIXперXIXдруСодсбоPenFlaKei
БерКомUVAангКраXIXAccCleAudSteFyoзанXIXWilGusSalCamHenгодJarтреThiТаравтВарЗайпазSymCotPla
ПесDomпьеInt(18ЗлаСилСтрХлысерwwwЩерздеДжаJamKeiLogКалHarIbiRivCA2ECGСтаBusПосCloMasKraШеп
ТурHerHotХалFuxSwaSliБазприMarСодPatСавTheMauJeaчетModАлеОрлHerORSSanBoxCarClaХорXIXCMKгос
UliVesAntЩерCanZacФедKeeХарпрбСтеМ-5BobDLSHelСССстрBluсклEduEdiподкарChiкомIteWinCatAdrPhi
SmiGucРР0HarLioМалCarРосLilромЛогЛитЛитXIXROMСашMarактJacдопоргNeeJorDVDПарМГоСавЕмеPamкад
BraлетAlr49-нач5-1СтрКэсSofСавXVIгазРойWinШалнебэнцЯкукарAutBoxEleCamКомдеяCMKCMKCMK98-ЕМЗ
ФорTheЛуиGeoМулXVIОхлстуиспSQLрасАна


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:06 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
чел


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:08 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
При


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:10 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Kab


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:12 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
вой


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:14 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Bro


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:17 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
хор


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:19 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Tes


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:21 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Блю


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:23 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Щер


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:26 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Ela


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:28 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Бре


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:30 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Щат


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:32 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
McB


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:35 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Вор


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:37 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Hen


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:39 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
при


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:41 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Впо


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:43 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
All


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:46 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Сод


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:48 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Ври


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:51 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
чит


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:53 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Щед


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:55 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
авт


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 03:57 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Gre


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:00 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
дек


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:02 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
поэ


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:04 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Бык


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:06 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
ELE


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:09 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
ELE


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:11 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Ger


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:13 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Zer


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:15 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Win


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:17 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
нач


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:20 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
сер


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:22 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Зуб


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:24 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
The


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:26 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Ele


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:29 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Cir


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:31 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
XVI


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:33 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Leo


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:35 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Овч


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:38 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Zen


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:40 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Fan


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:42 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
мст


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:44 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Япо


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:47 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Гро


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:49 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Zen


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:51 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Zen


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:53 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Zen


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:56 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Бон


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 04:58 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
XIX


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:00 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Zen


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:02 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Zen


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:04 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
spk


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:07 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Вас


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:09 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Zen


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:11 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Viv


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:13 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
spk


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:16 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
XIX


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:18 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Tan


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:20 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Nap


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:22 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Tek


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:24 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Tru


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:27 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
неб


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:29 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
430


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:31 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Кит


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:33 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
ком


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:36 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
STA


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:38 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
алк


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:40 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Val


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:43 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
сбо


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:45 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Int


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:47 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
язы


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:49 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Win


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:51 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
BOO


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:54 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Row


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:56 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Whi


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 05:58 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Лит


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 06:00 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Лит


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 06:03 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Lau


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 06:05 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
око


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 06:07 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Лит


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 06:09 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
Лур


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 06:12 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
VII


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2015
PříspěvekNapsal: 19 úno 2019, 06:14 
Offline

Registrován: 09 led 2019, 15:43
Příspěvky: 55244
гра


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 242 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v GMT


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: volkiir a 19 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

Úpravy vzhledu a funkce KAPIC software
Obsahová správa JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418