Astrologická konference

www.ceskaastrologie.cz,www.horoskopodastrologa.cz

 - astrolog


Astrolog JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418


Všechny časy jsou v GMTOdeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 24 lis 2016, 12:30 
Offline

Registrován: 24 lis 2016, 12:23
Příspěvky: 1
Dnes 24.11.2016 v 10.05 hodin v Praze politolog Petr Robejšek ohlásil vznik nové středopravicové politické strany REALISTÉ.

http://www.novinky.cz/domaci/421595-robejsek-oznamil-vznik-realistu-chce-se-obetovat-pro-blaho-naroda.html
http://www.realiste.cz

Co byste jako astrologové - podle nativního horoskopu - řekli, že dostal "novorozenec" od sudiček do vínku?
Jaký bude? Jaké bude mít právě narozený "Realista" vlastnosti?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 30 pro 2016, 02:25 
Tak jaká bude tato strana :

1. Zpočátku bude žít pocity, což povede dlouhodobě k nevyhnutelné chybě - doporučení rozumové řešení je pro ní zpočátku lepší řešení než pocitové nebo řešení někomu pomáhat. Toto je i na novinkách "Obětovat se pro blaho národa". Znamená to také, že úvaha strany bude všichni mne musí chtít, ale skutečnost bude opačná. Nebo úvaha strany bude nikdo mne nechce, ale skutečnost bude opačná. Tyto úvahy povedou k netrpělivosti.
2. Čím tato strana bude vlastně žít a co bude řešit? Bude řešit BABIŠE a peníze. Vnitřně bude super - dobré myšlenky, ale směrem ven to nebude umět. Je zde do roku 2024 strach a obava, která jí bude bránit v rozvoji. Toto vše se pojí se znamením PANNY, proto se panna uchyluje k racionalitě, aby určitou nejistotu vytlačila ven.
3. Sám pan Petr Robejšek do konce roku 2017 prožívá určité vnitřní zklamání, a proto stranu zřejmě založil. Pravděpodobně se poradí s někým moudrým (zřejmě nějaký místní astrolog) a od roku 2018 je u něho silná aktivita směrem ven.
4. Vypadá to na silný zlom uvnitř strany od roku 2019 - s někým se spojí (ještě není jasné jestli dobrý poradce nebo jiná strana nebo jiný silný politik - budoucnost není dána či vytesána do kamene).

Rady straně : Poradit se, nebýt netrpělivý a v jisté míře racionalita.

Přeji hodně úspěchů, vypadá to na dobrou stranu

L.Pavlištík - kabala a DAAT


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17 led 2017, 03:31 
V rámci cesty se strana pohybuje od úspěchu (založení) k realizaci. Ačkoliv to vypadá, že to bude rychlé k realizaci, bude to trvat 8 až 10 let. Je to podobné jak u M.Zemana. Také si myslel něco o své důležitosti, ale jen ostatní nabuzuje avšak zatím nic většího nerealizuje. Než se dostane k realizaci, tak asi už nebude prezident, vzhledem k věku. A k budování se nedostane vůbec (myslím kvalitního).

Nepodařilo se mi sem dát obrázek s hesly (jednotlivých cest). Jak ho někam umístím dám sem odkaz.

Láďa


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17 led 2017, 09:24 
Tady je odkaz na ten obrázek. V něm se každý nějak pohybuje (na 3 hlavních místech).

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10 říj 2017, 04:26 
Offline

Registrován: 09 srp 2017, 14:14
Příspěvky: 1
If in case you have downloaded a music file, or recorded a track from a program heard on the radio, you may wish to import it to your cellphone or MP3 player for playback away from computer. Click on the Change or Choices buttons to open the Converter Settings and Encoding Settings With these settings, you possibly can choose to encode to a special format, select a location for the newly converted file, select to have both the unique and the brand new file or simply the brand new file in the database, and select to skip over duplicate files.
FLAC uses CRC checksums for identifying corrupted frames when utilized in a streaming protocol, and also includes a complete MD5 hash of the uncooked PCM audio in its STREAMINFO metadata header. What I would really respect is probably the most user-pleasant means, on Linux, to transform movies for the android 2nd gen cellphone (htc magic). Convert your audio tracks to M4B format with AVS Audio Converter Divide them into chapters and add bookmarks.
The M4A, AVI, and MP4 encoders can be found individually and are limited to 30 days until bought. It could possibly also check CDDB/freedb online CD database for ripped CDs for getting convert mp4 to flac into metadata for tracks. KeepVid supports file codecs like AIFF, WMA, MP3, WAV, FLV, AVI, MOV, MP4 and WMV among several others. A conversion dialog will appear to show the progress of mp4 to flac conversion If you want to stop the method, please click Cease button.
You'd get a a lot bigger FLAC file that's solely as good because the MP3 file you converted from. In the Import Recordsdata Into iTunes action, choose New Playlist and enter Automator Converted. FLAc to M4A Converter Home windows version help converting FLAC to M4a on Home windows XP, Windows Vista, Home windows 7, Home windows eight, and Windows10. Wondershare Video Converter Free offers all the capabilities to its users freed from price.
Now you can import them to iTunes or burn a CD. FonePaw Video Converter Ultimate makes it extremely straightforward to convert movies and audios. The main benefits of this convertor include straightforward to use interface and availability of supported a number of codecs like FLV and MP4. FLAC: The Free Lossless Audio Codec (FLAC) is the most well-liked lossless format, making it a good selection if you wish to retailer your music in lossless.
Unlike the above programs which will work with specific working methods solely, you should utilize on any OS that helps trendy browsers, akin to on a Home windows, Linux, or Mac pc. It uses mp42flac windows the same AAC encoder as iTunes for AAC (and a better one, Lame, for MP3) so no worries about high quality. On this manner, you may change aMP4 right into a FLAC music on Home windows eight, Windows 7, Home windows Vista and Windows XP quickly and easily.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13 říj 2017, 01:05 
Offline

Registrován: 10 srp 2017, 21:34
Příspěvky: 1
The words that describe it the best are simplicity and ease of use, which leads to very little time spent on understanding its features and more time for benefitting from them. MP3 WAV Converter Convert MP3 to WAV and WAV to MP3, convert popular audios to WAV and MP3 music and extract audio from video files. Ac3 audio file converter see here: http://www.audio-transcoder.com/how-to-convert-ac3-files-to-mp4 hard fire .ac3 to .mp4 converter offer


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Online wav converter order
PříspěvekNapsal: 16 říj 2017, 15:09 
Offline

Registrován: 05 srp 2017, 20:18
Příspěvky: 1
How do I convert .wav to .spx a knockout post: wav to spx freeware download present health wav to spx converter free online live Note that the frontend makes use of two so-called codec files: lame.exe and mac.exe. Download the SetupAPE2MP3.zip. unzip in a directory and run SetupAPE2MP3.exe to install - to the proposed directory - APE2MP3.exe as well as MACv12lib.dll, responsible for the retrieval of the tags. This dll file is automatically registered during the installation procedure. A few files, necessary or useful, are also installed during this procedure. Finally, copy to the same directory the Lame.exe and Mac.exe files. ID Tag + CD Ripper: Better handling of comments with CRLF and display of such. In Tag Editor carriage breaks shown as GetpopupInfo faster when tags contain a huge binary encoded as UUEncoded text (200KB single txt element)


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 7 ] 

Všechny časy jsou v GMT


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  

Úpravy vzhledu a funkce KAPIC software
Obsahová správa JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418