Astrologická konference

www.ceskaastrologie.cz,www.horoskopodastrologa.cz

- astrolog

Astrolog JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418

Všechny časy jsou v GMT

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Tranzit Urana na ASC
PříspěvekNapsal: 22 srp 2016, 12:36 
Dobry den,
Prave mi tranzituje Uran na ASC a ja se docetla o tomto tranzitu, ze se mi rozpadne asi vice vztahu. Jsem v jednom vztahu s pritelem, je skvely atd., nicmene mam posledni dobou permanentni pocit, ze bych se mela z toho vztahu vymanit. Je pravdou, ze mame na nasi ceste ted mnoho prekazek a nas vztah je dost plochy,nudny, stagnuje.. a navic,klid v nem jeste nikdy snad ani nebyl.
Najednou mi prijde, ze bych se snad nejak osvobodila, pritom fakticky bych asi nevyresila to dulezite.
Mam tedy otazku - je lepsi poslechnout moje pocity pri tomto transitu? Zhruba za 2 roky mi vstoupi Pluto na DSC a ja se obavam, ze pokud se nerozejdu uz za transitu Urana, stane se tak pri tom transitu Pluta... ??

Dekuji za pripadnou odpoved a ujasneni toho transitu urana na Asc.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Tranzit Urana na ASC
PříspěvekNapsal: 28 srp 2016, 19:13 

Dobrý den,
je důležité se podívat, čemu Uran v základním horoskopu vládne. Od jeho radixové dispozice se pak bude tranzit číst.
Jinak může jít o období plné neklidu, ale dlouhodobě důležitou událost přinést nemusí.

Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 04 zář 2016, 14:16 
No myslím si, že se ve Vás objeví mužská síla. Nemusí to znamenat nic špatného, ale někteří to nemusí pochopit. Co se týká Pluta, tak je to složitější, protože na Pluto je možné nahlížet jakoby přes DSC šel Saturn, Uran a Neptun zároveň = velké city, velké osudové změny. Také to nemusí znamenat nic. Záleží kdy jste nastoupila do běhu života (radix) - podle toho přichází životní zkoušky.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 07 zář 2016, 09:20 
Dekuju Vam za odpoved.
Ja to neumim az tak dobre cist z toho horoskopu. Uran vladne vodnari a 8. i 9. dum protina Vodnare...
A jinak mam Uran v 6.dome v konjunkci se Saturnem ve Strelci (Saturn je vladcem 7.domu)
Aspektace na Uran jsou trigon na Lunu (ktera je ve stelliu se Sluncem ve Lvu a Merkurem na stalici Regulus v panne...)
+ volna opozice na Venusi v Raku ve 12.dome.

Napada me, jestli ty moje problemy se vztahy nevznikaji spis diky dulezitym transitum Urana, kdyz je nativne v konjunkci se Saturnem (vladce 7.domu) s Uranem v 6.dome?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 07 zář 2016, 09:41 
Dekuju Vam za odpoved.
Ja to neumim az tak dobre cist z toho horoskopu. Uran vladne vodnari a 8. i 9. dum protina Vodnare...
A jinak mam Uran v 6.dome v konjunkci se Saturnem ve Strelci (Saturn je vladcem 7.domu)
Aspektace na Uran jsou trigon na Lunu (ktera je ve stelliu se Sluncem ve Lvu a Merkurem na stalici Regulus v panne...)
+ volna opozice na Venusi v Raku ve 12.dome.

Napada me, jestli ty moje problemy se vztahy nevznikaji spis diky dulezitym transitum Urana, kdyz je nativne v konjunkci se Saturnem (vladce 7.domu) s Uranem v 6.dome?

Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v GMT