Astrologická konference

www.ceskaastrologie.cz,www.horoskopodastrologa.cz

- astrolog

Astrolog JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418

Všechny časy jsou v GMT

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: narození vnuka
PříspěvekNapsal: 30 kvě 2016, 10:13 
Dobrý den, zdravím všechny astrology. Také se zabývá astrologii několik let, takže je pro mě narození prvního vnuka velká událost. Vnuk se narodil 28.5.2016, v 14.28 v Praze. Jeho horoskop je pro mě velkým překvapením. Vycházela jsem z předpokladu dle Keffera, že v horoskopy v rodině jsou provázány, měla jsem zato, že bude mít 1.dítě dle 5.domu matky asc. v kozorohu. Jenže je v Panně na 28.st. A co mi přijde také zvláštní - otec i matka také asc. v Panně /jiné stupně/. Ještě jsem se s ničím takovým nesetkala. Jinak v horoskopu dítěte 10. dům v raku - otec je rak, matka je váha - v 1.domě dítěte. Jinak našla jsem samozřejmě spoustu shod v naší rodině - Luna ve vodnáři stejný stupeň jako matka i jako já - babička, obsazený 9.dům jako já. Jinak vnuk mi hází asc. do mého 5.domu na Jupiter, a jeho Slunce mi spadá na můj asc. v blížencích. Je toho samozřejmě víc.
Budu mít velkou radost, pokud se mi k tomuto tématu někdo vyjádří. Moc děkuji.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: narození vnuka
PříspěvekNapsal: 13 srp 2016, 01:47 
Dobrý den. Nejsem sice "pravý" astrolog, ale zabývám se kabalou a jejím úhlem pohledu. Dle mého názoru se jedná o pohled z hlediska zákona příčiny a následku.
Tak a nyní k vnukovi. Narodil se do období lásky v rodině. Číslo 6 je však velmi složité neboť hovoří o 2 cestách. Jeho druhým znamením dle západního úhlu pohledu je Kozoroh. Od 2.roku narození se již objevuje složité číslo 7. Pokud bude všechno OK je to období vedení vlastního osudu. V kabale platí, že pokud vedete osud správně přichází na konci období pochopení. Ale bude příliš mladý, aby pochopil. Musíte ho vést a vysvětlovat. Opakem pochopení je totiž pád a není dáno zda to bude pochopení nebo pád. Obě tato čísla se pojí se znamením Raka. Tento konec nastane mezi 10. až 11. rokem. Zde totiž narazí na znamení Lva, které ho okouzlí. Mimochodem jeho hlavními ponaučeními jsou : královská hvězda (pojí se znamením Lva, které má nastudováno, ale také dohlíží na pořádek, řád a peníze-to mu přinese životní ponaučení), pochopit tajemství (pojí se znamením Vah, rozpojím co je potřeba rozpojit - např.vztahy, asi nějaká Váha ho v budoucnosti od něčeho odpojí a přinese tím ponaučení), jsem plodný s mnoha projekty (pojí se se znamením Býka, jde sice o lásku, ale něco za něco. Projekt může být cokoliv. Asi nějaký Býk mu ukáže jak pracovat s lidmi, aby to neslo ovoce).

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13 srp 2016, 03:06 

Jenom info dle kabaly.
Druhé znamení Vašeho vnuka ve smyslu západní astrologie : Kozoroh
Ponaučení v tomto pořadí: Znamení Lva, Znamení Vah, Znamení Býka - tato ponaučení jsou celoživotní a neustále se opakují.

Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 20 zář 2016, 17:12 
Já mám zkušenost, že ascendent se často dětí a nebo se rodí děti se stejným znamením na ascendentu, jako mají rodiče Slunce. U nás v rodině to je třeba já ascendent Rak, dcera je Rak, syn má po otci ascendent ve Lvu,otec je Lev, máma Střelec s ascendentem v Panně, dcera ascendent střelec,syn ascendent Panna a to je jen v rodině, z horoskopů známých vidím jak se to potvrzuje i jinde, astrologie je prostě dokonalá

Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v GMT