Astrologická konference

www.ceskaastrologie.cz,www.horoskopodastrologa.cz

- astrolog

Astrolog JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418

Všechny časy jsou v GMT

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: ČNB devizová intervence
PříspěvekNapsal: 15 lis 2013, 18:09 

Procházím tranzity na horoskop ČR, devizová intervence začala 7.11.2013. Fungují za ní zejména Slunce, Saturn trigonem na Jupiter do domu druhého. Nic na první pohled škodlivého tranzitně nevidím. Astrologicky by to působilo spíše jako pozitivní opatření pro ekonomiku státu, tedy alespoň podle tranzitů soudě.

Přílohy:
CNB.jpg
CNB.jpg [ 473.34 KiB | Zobrazeno 54576 krát ]
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: ČNB devizová intervence
PříspěvekNapsal: 16 lis 2013, 18:11 

Já pořád čekám, jak se projeví v direkci MC, které bude v kvadrátu na Saturn/Luna, kdy tyto prvky vládnou i ose 2/8 - finance a banky.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16 lis 2013, 18:15 

Direkce na tento horoskop nefungují, upozorňoval mě na to již pan Baudyš. Pokud by direkce zafungovala, tak by samozřejmě důvody k obavám byly. Já se z dlouhodobého hlediska obávám Pluta opozice na Jupiter. To bude souviset s nějakým vnějším problémem.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 16 lis 2013, 18:29 

Koukal jsem i na solár, ale pokud ani on nefunguje, pak už nevím, možná, že tato situace není tak vážná, není tedy vidět, 7.11. procházelo Slunce přes Saturn/Merkur solár, přičemž Merkur je vládce ASC natálu a k tomu je Saturn/Merkur v kvadratuře na Lunu, která je vládce sol. ASC. Figuruje tu nějak Saturn. Saturn vládne i osmému domu, ale nemyslím si, že to musí nutně souviset s krokem banky. Pluton ze soláru je na hrotu osmičky natálu, opozice na Jupiter bude určitě krize, Jupík vládne DSC, takže asi i nějaké mezinárodní vztahy můžou být nějak pod tlakem. Neumím si vysvětlit tento krok banky na horoskopu první republiky. Zatím jsem nekoukal na natál čr.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10 led 2014, 16:11 

Intervence ČNB zafungovaly, lidé vzali obchody
http://www.novinky.cz/ekonomika/324119- ... tokem.html

Tržby tuzemských obchodníků loni v listopadu vylétly v porovnání se stejným měsícem roku 2012 o 6,1 procenta. Jedná se o nejvyšší meziroční nárůst tržeb za poslední téměř tři roky. V říjnu přitom činil pokles 0,6 procenta. Důvodem jsou devizové intervence České národní banky (ČNB) proti koruně. Vyplývá to z údajů Českého statistického úřadu.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014, 16:46 
[quote="Jiří Kubík"]Direkce na tento horoskop nefungují, upozorňoval mě na to již pan Baudyš. Pokud by direkce zafungovala, tak by samozřejmě důvody k obavám byly. Já se z dlouhodobého hlediska obávám Pluta opozice na Jupiter. To bude souviset s nějakým vnějším problémem.[/quote]
Uvědomujete si, jaký nesmysl je výrok „direkce na tento horoskop nefungují“? Samozřejmě, direkce, jež „nedozrály“, nezafungují, ale takto obecně to je holý nesmysl.
Dělal jsem jako samouk a „do šupliku“ astrologii 25 let. Když jsem se rozhodl zapojit se trochu do astrologického dění, tak jsem různě nakupoval přednášky a jezdil na školení, abych se zorientoval v tehdejší současném dění. Až na kurz o direkcích (na jejichž luštění jsem byl příliš pohodlný) jsem se nedověděl v podstatě nic nového. Poznal jsem takhle velmi omezený rozsah lidí. Ing Baudyš byl výborný. Měl dobře zpracovanou strukturu návaznosti astrologie na nebeskou mechaniku a i jiné vědní obory a bylo vidět, že uměl učit. Nedovedu si však představit, že by připustil (při jeho povaze), že se v něčem mýlil (například, že se mu rektifikace nepovedla). To radši prohlásí takový nesmysl, jako že „v tomto horoskopu direkce nefungují“.
A když jsme u pana Ing Baudyše. Velmi chytrý, vzdělaný pán, od něhož bych se mohl ledacos přiučit kdyby, kdyby byl ochotný některé vědomosti pustit. Všiml jsem si, že v rozhodných okamžicích, kdy bylo potřeba říci některé důležité souvztažnosti se odmlčel. A zaznamenal jsem dokonce, že když se člověk jemu blízký na takovou podrobnost zeptal, tak se na něj zadíval zajímavým způsobem. Je to můj subjektivní dojem, ale já v tom pohledu viděl „prosím tě, proč mi to děláš, já ti to později vysvětlím, ale tady, to snad nemusíš …“.
Samozřejmě, že je to můj subjektivní dojem a musím počítat s tím, že se jedná o můj velký omyl. Nikdy bych to sem nepsal, kdyby nebylo zde argumentováno tím (pro mě zcela nesmyslným výrokem), že u tohoto horoskopu direkce nefungují.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014, 20:41 
Omlouvám se za svoji nešikovnost. Potěšilo by mě, kdyby webmaster zdvojení zlikvidoval. Děkuji.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014, 21:17 

Ahoj Milane,
nehledejte v tom více než v tom je. :o) Prostě s důležitými událostmi tohoto horoskopu v jeho dlouhé historii nekorespondují patřičné direkce. Ten výrok se týkal myslím primárních direkcí.
Zatímco tranzity transsaturnů a nejen ty fungují ukázkově a lze dohledat celou řadu příkladů, jak víte z mého letitého textu a nejen z něj samozřejmě.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014, 22:33 
Ahoj Jiří
nehledejte v tom více než v tom je. Prostě s důležitých událostí mi vyplývá něco jiného.
Kdysi jsme se na toto téma již bavili a ty jsi mě vyzval, abych to, co tvrdím, doložil tranzity (tehdy jsem tam měl pouze některé direkce). Učinil jsem tak a dal jsem tam, co jsme se bavili odkaz na to, co jsem okolo toho udělal. Mám pocit, že jsi to nějak přehlédl a mám pocit, že některé tranzity vykládáš tendenčně – nebo že bych já něco vykládal tendenčně. Pokud máš zájem, tak se na to podívej.
http://www.horoskopy-kolin.cz/cs/CR_r
http://www.horoskopy-kolin.cz/cs/CR%20rektifikace
http://www.horoskopy-kolin.cz/cs/polemi ... rekti%20cr
Do kontextu je dobré ještě se mrknout na toto:
http://www.horoskopy-kolin.cz/cs/Vybuch

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 úno 2014, 17:41 

Milane díky,
musím uznat, že mě Vaše práce zaujala. Zejména využití primárních direkcí u polední varianty mě zaujalo.
Nemám nyní příliš času se tím zabývat.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 07 úno 2014, 15:01 

Milanovi díky za podrobnou práci na horoskopech - 28/10.1918. Dovolte mi pár stručných poznámek. Celý ten den se děly věci a s východem Slunce (SL na ASC - na hl. město Prahu) je vidět jak důležitý i šťastný den to bude pro lid, demokracie - vláda lidu - Luna kon PF v 10d ve Lvu*. Oba časy vzniku Rep. (dopolední i večerní) mají svůj význam, ten můžeme odečíst z postavení domů a postavení Luny (Luna za tu dobu se posunula o 4°). Přesto si myslím, že ten dopolední čas více odpovídá události, totiž vzniku vycházejícího nového státu, už i proto, že jsou všechny planety (kromě Urana- Uranské vědro**) nad obzorem a Slunce, s Merkurem a Venuší, tvoří korunu horoskopu. (V kontrastu je rozpad Rep. 1993 - Slunce na IC je v nejnižším bodu horoskopu ČR).
*Nic není dokonalé a protože se Luna separuje od Marse a aplikuje Saturna, je lid v "presu" dvou škůdců. Lid je v permanetním tlaku (tam zle, tam nedobře) a nezbývá než se přizpůsobovat okolnostem jak nejlíp to jde. (Toto obložení Luny už při večerním času neplatí).
**Uranské Vědro-Uran exaktní opo Luna - osa 2/8d přináší nestabilní situaci a neustále změny ve finančních a majetkových otázkách...Znárodnění, restituce, církevní restituce, exekuce...sorry.
Ještě zmíním dvě PD. Zajímavá je PD (stále se jedná o dopol. času) r. 1945 - MC kvadrát Saturn! Konec Války, přesto nesamostatnost "suverenního" státu a Únor 1948 pak v PD startuje už na podzim 1947 -ASC kvadrát Venuše - touha po cizím majetku (volební heslo komunistů: "Bohatým vezmeme, chudým dáme")... atd. Zdravím Dagmar Z.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 08 úno 2014, 08:49 

Oslabení koruny podle analytiků zafungovalo
Listopadová intervence České národní banky (ČNB), která oslabila korunu, se v prosinci podle analytiků promítla do vysokého růstu vývozu i dovozu. Jak informoval Český statistický úřad, export tuzemských firem meziročně stoupl o 18,3 procenta a import o 16,8 procenta.

http://www.novinky.cz/ekonomika/326858- ... ovalo.html

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Dášo
PříspěvekNapsal: 08 úno 2014, 08:52 

Díky za zajímavé postřehy.

Já pracuji s večerní variantou, protože fungují tranzity transsaturnů na hlavní osy.
Uran na ASC v únoru 1948, Neptun kvadratura ASC- DSC a Mnichovská zrada, Pluto kvadatura ASC DSC a invaze 1968,
vstup do EU a Pluto přesně na DSC....

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 08 úno 2014, 23:18 
Pane Jiří
Je mi to blbý, ale asi jste se na něco tam u mě podíval. Ale text, kde vysvětluji svůj postoj k Vámi připomínaným tranzitům, jste asi nečetl. Je mi to blbý (opět), ale zásadně nesouhlasím s Vaším výkladem oněch tranzitů. A v podstatě, celé „TO“ zpracování jsem kdysi dělal především proto, že nesouhlasím s prezentací tranzitů, jimiž se (obecně) zdůvodňuje „funkčnost“ večerní varianty. Dle mého názoru večerní varianta je platná především z hlediska existence parlamentu, ale je jednoznačně podřízena variantě dopolední. Je to asi tak, jako horoskop radix člověka a pak třeba horoskop sňatku téhož člověka.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09 úno 2014, 17:27 

Milane já jsem ale nějaké smysluplné srovnání nenalezl, ještě jsem se nyní opětovně podíval.

Samozřejmě, že třeba únor 1948 nesouvisí jen s Uranem na ASC, ale také s tranzitem Pluta kvadratura Merkur jako vládce ASC.
Uran si spojuji pouze s řekněme na naše poměry revoluční formu převzetí moci, během několika dnů bylo vše jinak.

Období 1946-1948 - 1989 považuji za rozehrání radixové kvadratury Merkur - Neptun a spojuji si jí s obdobím během kterého Pluto urazilo cca 90 stupňů.

V roce 1946 kdy KSČ vyhrává volby stojí především Pluto na Neptunu, v roce 1948 se dostává do kvadratury na Merkur jako vládce ASC.

Konec této periody si pak spojuji s Pluto konjunkce Merkur a následně Pluto trigon Jupiter.

Hlavní 4 tranzity o kterých mluvím jste nikde nerozebral.

Jinak naše vzájemná diskuse naráží na zásadní problém, každý klademe důraz na něco jiného, já kupříkladu nepracuji s astrologickými body. Třeba si nemyslím, že samotný tranzit DH na MC by něco pro stát dlouhodobě významného udělal.

Ctím hierarchii prvků, čím je prvek pomalejší, tím je důležitější. Za nejdůležitější považuji tranzity transsaturnů na hlavní osy.
Pokud čtu Váš rozbor, máte to nastaveno opravdu jinak.

Pokud je Uran v radixu v desátém domě jako jeho vládce a tranzitně doputuje na ASC a dojde při tom k mocenskému převratu ve státě, tak mi to připadá jako učebnicový příklad, kdy tranzit Uranu skutečně znamenal radikální změnu související s desátým domem, tedy vládou.....

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09 úno 2014, 17:41 

Oslabení koruny podle analytiků zafungovalo
Listopadová intervence České národní banky (ČNB), která oslabila korunu, se v prosinci podle analytiků promítla do vysokého růstu vývozu i dovozu. Jak informoval Český statistický úřad, export tuzemských firem meziročně stoupl o 18,3 procenta a import o 16,8 procenta.

http://www.novinky.cz/ekonomika/326858- ... ovalo.html

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 09 úno 2014, 23:01 

Pane Jiří
Nejsem zvyklý upozorňovat na to, co jsem říkal. Obecně: dějiny ČR jsou příliš bohaté, než abychom mohly takto v nějaký debatě, nebo i samostatně na svých stránkách, mohli detailně rozebrat. O to důležitější je, u toho druhého číst důkladně. Kdysi jsem u vás početl a jako reakce na to vzniklo to, co je výše anoncováno.

Pokud jde o volby v roce 46, tak já přímo uvádím – cituji: „V roce 1946 v době voleb tranzitoval Pluto přesně (0st 18m) přes Neptun, jenž je připisován levici (ale také velice často omylu a podvodu) a byla to konjunkce – tedy počátek nové éry.“

Pokud jde o tranzit Pluta na Merkura tak je pravda, že o něm se nezmiňuji. Pokud bych o něm psal, tak by to bylo asi takto: „ jako vládce sedmého domu pod kvadrátem Pluta dokládá, že volby byly pod silným zahraničním tlakem“.

Ale jinak tam píši: „Od té doby byl činěn nátlak na všechny složky společnosti a do bezpečnosti a vojska byli rozmisťovány komunistické kádry. Únorové události byl dlouhodobě organizovaný nátlak ze zahraničí (Pluto stojí v sedmém domě zahraničních smluv) a shromáždění na Staroměstském náměstí bylo jen třešinka na dortu. Na toto shromáždění byly sváženy dělnické milice (dopředu vyzbrojené) ze široka daleka naprosto organizovaně po dlouhodobé předcházející přípravě – tedy v naprostém rozporu s působením planety Uran.“

A pak tam upozorňuji na jednu nejzákladnější věc, na to, na co se já ptám při rektifikaci jako na první věc. Je to: „A nyní se podívejme na horoskop ČR (28.10.1918). Jsou zde dvě varianty. Ranní (vládnoucí vrstva je charakterizována Štírem) a večerní (vládnoucí vrstva je zde charakterizována znamením Vodnáře). Opravdu mi některý astrolog chce tvrdit, že je platná večerní varianta, že naše vláda jde vstříc ideálům otevřeného světa? Aha, je tady aspektace. No, v tom případě by naše vláda měla prosazovat „TY“ ideály násilím. Je pravda, že těmto atributům odpovídal prezident Havel (až na to násilí), ale jen jako čestná výjimka potvrzující opačné pravidlo. Jinak naše vládnoucí vrstvy zcela a bez výhrad odpovídají charakteru Štíra – přemisťování majetku, hašteření, pletichaření a špiclování, tajné spolčování.“

Osobně se domnívám, že tato úvaha zcela škrtá platnost večerní varianty. Omlouvám se, ale já jinak nemohu uvažovat, prostě neumím.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11 úno 2014, 17:58 

Milane Václav Havel podle mě určitě neodpovídal poškozenému Uranu ve Vodnáři. S touhle energiíí podle mě rezonoval Václav Klaus. S tímto typem argumentu už jsem se setkal, Richard Stříbný si s Uranem v desátém domě zase spojoval vládu astrologů, což je samozřejmě blbost.

Jenomže on desátý dům souvisi s vládnoucí třídou, způsobem vlády a poškozený Uran více než cokoliv jiného v tomto domě napovídá na radikální až revoluční změny vlád. Podle mého názoru tranzitující Uran na ASC, který si ponechal svůj význam z radixu v roce 1948 je důkazem, že to co píši je minimálně na zamyšlení.

Kupříkladu sledujte pád vlády v průběhu našeho předsednictví EU a Neptun na Uranu atd. atd.

Kupříkladu již tohle vlákno se týká Jupitera ve druhém domě dle večerní varianty.

1) 1928 - Pluto konjunkce Jupiter a následně paralelní aspekt
2) 1953 - měna a Uran konjunkce Jupiter
3) devadesátá léta a NEptun s Uranem opozice Jupiter
4) Nyní jsem díky těmto třem předchozím událostem dovodil, že tranzity za devizové intervence nebudou průšvih v době, kdy jí veřejnost zcela odmítla....
5) Na základě těchto událostí předpokládám, že Pluto opozice Jupiter bude znamenat další finanční výkyv.

Prostě se mi potvrdilo, že Jupiter ukázkově funuguje ve smyslu druhého domu.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11 úno 2014, 21:46 

Pane Jiří,
a vzal jste v úvahu, že v dopolední variantě je Jupiter vládcem AS a Uran (třeba) stojí v druhém domě a ….. atd. Pakliže ano a přesto setrváváte na své argumentaci, pak je lepší debatu ukončit, protože drtivé množství argumentace (samozřejmě v jiném uspořádání) platí (a podle mě lépe) i v dopolední variantě. Je mi líto, ale vidím to jako bez šance.

Naposledy upravil hula.milan dne 11 úno 2014, 22:44, celkově upraveno 1

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 11 úno 2014, 21:49 

Jó a PS: začal jsem o účinnosti, či neúčinnosti direkcí. Od toho jsem se já odrazil, ten výrok mě totiž velmi vyvedl z rovnováhy.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12 úno 2014, 19:41 

Milane vzal, před několika lety proběhla na půdě Astrologické společnosti v Praze přednáška na téma horoskopu ČR, kde jsme s panem Baudyšem, Stříbným a Bohuslavem diskutovali. Padaly tam argumenty pro obě varianty. Obě varianty jsou prakticky zrcadlově proti sobě, tedy tranzity na planety většinou nic neřeší. V čem se lyší jsou mnou v této diskusi zmiňované tranzity na hlavní osy. Tuhle diskusi prosím neprožívejte, vůbec o nic nejde. :o)
Jde o řekněme akademickou polemiku.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 12 úno 2014, 22:56 

Víte Jiří
Mě vůbec překvapilo, že toto vlákno vzniklo. Akce ČNB ohledně koruny (i když jinými metodami) probíhaly několik let. Já jsem tuto poslední akci považoval od počátku za mírně pozitivní a ani jsem se nesnažil něco ohledně toho hledat v horoskopu ČR.
Odstranění vlády v roce 2009 bylo skutečně věcí svinstva ve sněmovně a tak večerní varianta je příhodnější, ale když to vezmete do důsledku, tak se tím nic moc nestalo.
Nevím, asi špatně hledám, ale tak nějak na první pokus jsem již na vašich stránkách nenašel prvotní text, na který jsem kdysi reagoval výše anoncovanými články. Tím pádem se těžko mohu vracet k vašim vývodům. Takové heslo „1) 1928 - Pluto konjunkce Jupiter a následně paralelní aspekt“ mi nic neříká, respektive ani nevím, co významného se v tom roce stalo. A pokud jde o tranzity, tak u toho, co mohu skouknout, tak přesnost těch tranzitů není příliš vysoká.
V odpolední variantě má Uran trigon na AS a tak z principu astrologie by neměly negativní tranzity na AS působit a konjunkce by neměly být negativní. Ale i já uvažuji s negativním tranzitem Urana na AS (v dopolední variantě je vazba obdobná, i když podstatně slabší), ale zdůvodňuji, proč tentokrát zafungoval. A zdůvodňuji to dle učení ing Baudyše. Ale to jste tam jistě četl.
A mimochodem, již nevím, kde jsem to vyšťoural a je možné, že to je milná informace, ale někde jsem pochytil, že první, kdo přišel s večerní variantou horoskopu ČR, byl údajně pan Dane Rudhyar.
Zapomeňte na moje připomínky. Nakonec, mě by se líbilo, kdyby naše vládnoucí vrstva měla alespoň některé črty uransko-vodnářské.
Přeji vám pěkné chvilky nad horoskopy.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 09:03 

http://www.astrolot.cz/letopisy/105_kdy ... a_csr.html
V těch všech časech vzniku ČSR aby se "čert" vyznal :-). Jen ještě poznámka k rozpadu Československa. K prvnímu faktickému rozpadu došlo dne 14.03. 1939 a to vyhlášením samostatnosti Slovenska. Dva dni poté, 16.03.1939 byla porušena Mnich. dohoda vyhlášením Protektorátu Čech a Moravy. jj, jsou to složitosti a pro ulehčení zacituji našeho milého Švejka: "Lidský život je tak složitý, že samotný život člověka je proti tomu úplný hadr. "

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Slovensko
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 17:26 

U SLovenska je zajímavé, že stále funguje, alespoň dle tranzitů skutečně varianta z roku 1939. Neptun, který je tu vládcem desátého domu je v kvadratuře na osu ASC-DSC.
Když jsem to zkoumal, tak právě tahle vazba na horoskop Slovenska byla mimo jiné jedním z argumentů pro variantu, kterou používám.

Přílohy:
Slovensko.jpg
Slovensko.jpg [ 452.18 KiB | Zobrazeno 53146 krát ]
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 17:47 

Jsem rád, že nejsem sám. Dášo díky za tuto informaci – odkaz.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: RUSKO sankce
PříspěvekNapsal: 05 srp 2014, 15:51 

Do tohoto vlákna zařazuji tranzit pro dobu uvalení sankcí na Rusko. Uran kvadratura Jupiter napovídá zatím na menší napětí v oblasti financí. Od roku 2015 se však přidá opozicí Pluto a to by již mělo být citelnější.

Přílohy:
sankce.jpg
sankce.jpg [ 414.98 KiB | Zobrazeno 51706 krát ]
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 říj 2017, 15:08 

Format Factory - это мощная бесплатная программа для конвертирования аудио, видео и графических файлов в различные форматы. Преобразование AVCHD для медиаплееров Преобразование AVCHD в DivX / XivD с высоким качеством видеоматериалов и звука. Однако те, кому действительно нужно указать битрейт, или выбрать нужный кодек, тоже не обделены - для них настройки прячутся под кнопкой More” в правом нижнем углу окна программы.
После конвертации можно смело направляться в конечный файлоприемник, где, собственно, должен появиться преобразованный файл. Lucky конвертер m4a в mp2 на русском Video Converter - приложение для конвертирования видео и аудиофайлов в популярных форматах: AVI, FLV, MP4, MPEG, MOV, WMV, MP3, WAV и других.
Freemake Audio Converter конвертирует аудио, загружает музыку в iTunes и облачные хранилища, сохраняет аудио из видео! Программа генерирует видео в internet-формате с готовым m4a в mp2 плеером, что позволяет легко опубликовать его на сайте. Codec), сохраняя исходные характеристики видеофайла, вы можете выбрать опцию «Автоматический битрейт» в настройках кодека.
Конвертируйте бесплатно видео в форматы AVI, WMV, MP4, MPEG, MKV, FLV, SWF, 3GP, MP3, а также копируйте незащищенные DVD диски. При конвертации 5x137p68 в 6x137p68 мы используем только высококачественные алгоритмы обработки звука, поэтому аудио преобразования происходят практически без потерь в качестве.
Однако нелишней была бы и просто ещё одна вкладка в стандартном диалоге свойств файла — аналогично тому, как это реализовано, например, конвертировать m4a в mp2 в небольшой утилите mp3ext, предназначенной для просмотра информации об MP3-файлах, или во всё том же пресловутом WinRAR.
Если у вас есть видео файлы форматов AVI, DivX, XviD, MPEG, MPG, WMV, ASF, MOV, QT, MP4, M4V, 3GP, 3G2, MKV, VOB, VCD DAT, OGM и AMV, то вы можете легко конвертировать их в FLV или SWF, чтобы загрузить их, например, на YouTube, Google Video и тому подобные сервисы.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 15 říj 2017, 12:08 

freeware flac to ogg pop over here: flac to ogg converter free such art flac to ogg batch converter age 'List' button added to show files converting Much faster at opening folders / showing files Many new columns to add (right click on column to select) Detects new drives (USB) on insert Network drives added Hides hidden folders During a conversion, the Convert Files box shows you the status of the conversion process, as well as its progress. The following are some of the status messages you may see:

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Convertir Un Fichier Flac En Mp3
PříspěvekNapsal: 01 lis 2017, 21:23 

FLAC, ou Free Lossless Audio Codec, est un format audio qui compresse les fichiers sans perte de donnée quelconque. Sur Mac, c'est un peu la pénurie pour trouver quel logiciel prendre, mais j'ai finalement trouvé la petite perle uncommon : il s'appelle XLD, ou X Lossless Decoder Avec ce petit bijou de logiciel (gratuit, dons acceptés) vous pourrez encoder toute la bibliothèque qui traîne sur votre LAPTOP convertisseur flac en mp3 gratuit Home windows en FLAC vers des codecs reconnus par votre MacBook, iMac, ou Mac Mini : ALAC, AAC et MP3.
Il permet de télécharger et convertir à la fois des vidéos depuis les sites de partages tels que YouTube, Google, Metacafe, Vevo, Howcast, Fb, Nicovide en MP3, WMA, WAV, FLAC, AAC, M4A et OGG. Vous pouvez cependant fabriquer une machine avec 4 lecteurs qui pourrait vous permettre d'aller plus vite qu'un LAPTOP convertir flac en mp3 classique, si vous en avez les compétences bien sur, il n'y a rien de très compliqué. Aiseesoft MP3 Convertisseur Mac Gratuit peut convertir n'importe quel fichier de musique en format MP3 afin que vous puissiez profiter des fichiers audio d'origine non pris en cost sur votre lecteur de musique.
Il existe aussi des appareils qui peuvent convertir et stocker des fichiers FLAC sur un disque dur en réseau sans que vous ayez besoin de toucher à un PC. Clairement en 64 kbps, les ondes sont fortement arrondies, on perd de nombreux détails. Je voudrais savoir si le lecteur audio du véhicule est suitable flac en mp3 FLAC (outre le MP3) sur le lecteur de carte µSDHC. Vous pouvez couper une chanson à plusieurs segments et les fusionner dans un fichier audio complet en fonction de vos besoins.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Top 10 Online Mp3 Konverter
PříspěvekNapsal: 04 lis 2017, 18:21 

Prinzipiell können Sie keine Datei mit dem Kürzel CDA umwandeln, da es sich hierbei nicht um eine Datei, sondern nur um eine Verknüpfung handelt. Du brauchst dort nur in der Auswahl am Begrüßungsbildschirm auf MP3 gehen, dann wirst du nach der Quelle gefragt, da gehst du auf Musik-CD, es werden die Tracks angezeigt, die du haben willst kreuzt du an und schon gehts los, das Programm kopiert dir die Tracks auf einen Festplattenordner den du vorher als Ziel eingestellt hast im mp3 Format, das gleiche kannst du auch im Wave Format machen.
Spesoft Free Audio Converter unterstützt die folgenden Formate: MP1, MP2, MP3, OGG, WMA, M4A/MP4/AAC/ALAC, FLAC, WAV, APE, AC3, AIF/AIFF, MIDI/RMI, SID, TT sowie CDA, die Formate lassen sich exportieren in: MP3, MP4, OGG, FLAC, WAVPACK, APE, WMA, WAV, AMR, MMF, AIFF und AU. Um MP3-DJ im vollen Umfang nutzen zu können, muss die Software cda in mp3 konverter program registriert werden.
Preferrred sind diese Dateien (three Minuten = forty Kilobyte) für Hintergrundmusik zu Websites, da es da auf die Qualität sowieso nicht ankommt. Installieren Sie den Streaming Audio Recorder auf Ihrem Pc und führen Sie das Programm aus. Sie sollte auf jeden Fall über 128 kbps liegen, da dies die Mindestqualität ist, die zu einem guten Ergebnis führt. Mit mp3splt kann man Dateien in den Format MP3 oder Ogg/Vorbis schneiden, ohne sie neu kodieren zu müssen. ITunes stellt den Zugriff auf den iTunes Store cda2mp3 her, in dem Musik, Software program, Movies und andere Medien gekauft werden können. Grob gesagt ist eine normale Lieddatei, additionally eine wav Datei, etwa 10 mal so groß wie zB eine mp3 Datei, wobei der Durchschnittshörer kaum einen Unterschied hören wird. Die Anzahl der CDA-Dateien auf eine CD passen, hängt die Länge des Liedes, und die Qualität der MP3.
Auf diese Weise müssen Sie nur die Playlist öffnen und bekommen die Lieder, die Sie gerade hören möchten, ohne jedes Mal ein anderes Lied auswählen zu müssen. Die Datei kann man nicht auf herkömmliche Weise öffnen, sie weist lediglich ein Programm an, an einer bestimmten Stelle einer Audio CD das Abspielen zu starten. The data contained in these WPL files are listing places to the video files and audio content selected by the creator of theWPL file, this enables the media player application to quickly and easily discover and play the video and audio content material from their listing locations. Wenn die MP3-Dateien angezeigt werden, wenn du die drei Punkte hinter WAV -] MP3 angegklickt hast, sind sie auch auf der Festplatte. Nach dem extrahieren sind die namen und künstler nicht so sortiert damit ein ig3tag programm damit etwas anfangen kann.
Ich hatte die ganze Zeit im Gefühl, dass Deamon Tools und/oder Alcohol die Images nicht als Audio-CD erkennen und somit die ganzen Participant (Winamp, MPC, WMP, auch VLC etc..) damit nichts anfangen könnten. Das übersichtliche Format garantiert ein schnelles Zurechtkommen, weil man sofort merkt, was zu tun ist, um Musik in ein beliebiges Audioformat zu konvertieren. Alle Titel und Rechte an dem geistigen Eigentum in und an den Inhalten, die durch die Nutzung der SOFTWARE konvertiere cda in mp3 geschaffen werden können, ist das Eigentum des jeweiligen Besitzers und können durch anwendbare Urheberrechtsgesetze und andere Gesetze zum geistigen Eigentum werden und durch Verträge geschützt werden. Das Ganze tritt bei mir nur bei MP3-Konvertierungen auf, bei Umwandlung in wav stehen die richtigen Umlaute im Dateinamen. Ich kenne nach wie vor kein (kostenloses) Programm, welches so einfach zu bedienen ist.

Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v GMT