Astrologická konference

www.ceskaastrologie.cz,www.horoskopodastrologa.cz

- astrolog

Astrolog JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418

Všechny časy jsou v GMT

Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 20 lis 2014, 10:36 
Dívala jsem se několikrát na horoskop narození Miloše Zemana podle uváděného času, z něhož vychází i pan Kubík, ale nějak mi na Zemana nesedí Ascedent v Blížencích.... na štíhlého a stále pobíhajícího Blížence Zeman nevypadá . . . S jeho mohutnou tělesnou konstitucí, hlubokým hlasem a oblibou dobrého jídla, pití a přírody, by na něj daleko více seděl Ascedent v Býku.
Stačí posunout jeho čas narození o půl hodiny na 19:30 a jeho Luna je stále v 10. domě a Saturn se nám přesunul do 3. domu i toto na něj více sedí - dle Kefera: hloubka ducha, přemýšlivost, pesimismus..., dle dalších bývá matematické nadání apod. Slunce s Neptunem nám zde padlo do 6. domu což také na něj více sedí, při narození ve 20 hodin měl Slunce v konjunkci s Neptunem v 5. domě a že by byl nějaký tvořivý kreativec, to na něj sedí spíše ten 6. dům práce, i když je na Vysočině tak stále něco píše, a Slunce v 6.domě dělá i křehčí zdraví, což i díky jeho typické Býkovské životosprávě - tučné dobré jídlo a pití, také má....
Když posuneme jeho čas k 19:19 a dále tak už nám začíná Luna padat do 11. domu velkých společenských skupin a do domu médií, a Zeman často stává v čele velkých skupin lidí a jeho mediální úspěch je fascinující.....Když byl Zeman dříve v debatě, tak se na něj a na jeho brilantní a sarkastické poznámky a glosy chodili dívat i lidé, které politika nezajímá... Jeho mediální Aura je tak silná, že dokonce odpuzuje házená vajíčka a ty padají na jiné prezidenty, viz zde: http://www.novinky.cz/domaci/353722-nem ... morem.html
Zkoušela jsem i trošku rektifikaci pomocí Primárních direkcí, podle jeho významných událostí, ale protože s Primárními direkcemi nemám zkušenosti, tak zde své výsledky raději nezveřejňuji. Ale jsou v časech od 19:15 do 19:33 minuty, kde sedí primární direkce s většinou jeho vzestupů či pádů....
Ale jednoduše, podívejte se na Zemana, připadá Vám spíše jako roztěkaný Blíženec či zemní Býk s oblibou dobrého jídla a pití ? A ten jeho hlas, to je "Býkovský bas."
Na závěr cituji z Kefera: [b]Ascedent v Blížencích[/b]: [b]Vzhled:[/b] Vysoké, přímé a štíhlé tělo...pružná a rychlá chůze... [b]Charakter:[/b] milá, pohyblivá a přizpůsobivá povaha, ..umírněný v jídle a pití..,
[b]Ascedent v Býku[/b]: tlusté tělo, plný obličej...je zde napsáno zase i krátké tělo. Kdyby měl Zeman Ascedent v Býku, tak by měl ještě druhou část prvního domu v Blížencích, a měl by na jeho vzhled i trošku vliv Blíženci - to je ta vysoká postava a intelektuální zájmy.... dále cituji Kefer Ascedent v Býku Charakter: zaměřený k hmotnému blahobytu a pohodlí, požitkářský, sebevědomý, domýšlivý, sklon k filosofii, řečnictví, krásný hlas....a já mám zkušenost ze své praxe, že lidé s Ascedentem v Býku či s jinou významnou planetou, nebo třeba s Lunou v Býku /Ing. Stříbný i já/ mají zvučný hluboký hlas...
Prostě pro mě je Zeman "Býk jako poleno" říznutý druhou částí domu v Blížencích.....
Napište svůj názor jak jeho fyziognomii a povahu vidíte Vy. Děkuji.
Kateřina Schlosserová.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 11:04 

Zeman je vysoký a býval štíhlý, vysloveně intelektuální typ. Okolnosti presidentské volby mě utvrdily v tom, že variantu, kterou užívám, je správná.

Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 11:07 

Zemanův způsob komunikace - je skvělý řečník, také napovídá na Merkur jako vládce ASC. To je jedna z konstelací jeho horoskopu napovídající na vzestup.

Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v GMT