Astrologická konference

www.ceskaastrologie.cz,www.horoskopodastrologa.cz

 - astrolog


Astrolog JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418


Všechny časy jsou v GMTOdeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 20 lis 2014, 10:36 
Dívala jsem se několikrát na horoskop narození Miloše Zemana podle uváděného času, z něhož vychází i pan Kubík, ale nějak mi na Zemana nesedí Ascedent v Blížencích.... na štíhlého a stále pobíhajícího Blížence Zeman nevypadá . . . S jeho mohutnou tělesnou konstitucí, hlubokým hlasem a oblibou dobrého jídla, pití a přírody, by na něj daleko více seděl Ascedent v Býku.
Stačí posunout jeho čas narození o půl hodiny na 19:30 a jeho Luna je stále v 10. domě a Saturn se nám přesunul do 3. domu i toto na něj více sedí - dle Kefera: hloubka ducha, přemýšlivost, pesimismus..., dle dalších bývá matematické nadání apod. Slunce s Neptunem nám zde padlo do 6. domu což také na něj více sedí, při narození ve 20 hodin měl Slunce v konjunkci s Neptunem v 5. domě a že by byl nějaký tvořivý kreativec, to na něj sedí spíše ten 6. dům práce, i když je na Vysočině tak stále něco píše, a Slunce v 6.domě dělá i křehčí zdraví, což i díky jeho typické Býkovské životosprávě - tučné dobré jídlo a pití, také má....
Když posuneme jeho čas k 19:19 a dále tak už nám začíná Luna padat do 11. domu velkých společenských skupin a do domu médií, a Zeman často stává v čele velkých skupin lidí a jeho mediální úspěch je fascinující.....Když byl Zeman dříve v debatě, tak se na něj a na jeho brilantní a sarkastické poznámky a glosy chodili dívat i lidé, které politika nezajímá... Jeho mediální Aura je tak silná, že dokonce odpuzuje házená vajíčka a ty padají na jiné prezidenty, viz zde: http://www.novinky.cz/domaci/353722-nem ... morem.html
Zkoušela jsem i trošku rektifikaci pomocí Primárních direkcí, podle jeho významných událostí, ale protože s Primárními direkcemi nemám zkušenosti, tak zde své výsledky raději nezveřejňuji. Ale jsou v časech od 19:15 do 19:33 minuty, kde sedí primární direkce s většinou jeho vzestupů či pádů....
Ale jednoduše, podívejte se na Zemana, připadá Vám spíše jako roztěkaný Blíženec či zemní Býk s oblibou dobrého jídla a pití ? A ten jeho hlas, to je "Býkovský bas."
Na závěr cituji z Kefera: [b]Ascedent v Blížencích[/b]: [b]Vzhled:[/b] Vysoké, přímé a štíhlé tělo...pružná a rychlá chůze... [b]Charakter:[/b] milá, pohyblivá a přizpůsobivá povaha, ..umírněný v jídle a pití..,
[b]Ascedent v Býku[/b]: tlusté tělo, plný obličej...je zde napsáno zase i krátké tělo. Kdyby měl Zeman Ascedent v Býku, tak by měl ještě druhou část prvního domu v Blížencích, a měl by na jeho vzhled i trošku vliv Blíženci - to je ta vysoká postava a intelektuální zájmy.... dále cituji Kefer Ascedent v Býku Charakter: zaměřený k hmotnému blahobytu a pohodlí, požitkářský, sebevědomý, domýšlivý, sklon k filosofii, řečnictví, krásný hlas....a já mám zkušenost ze své praxe, že lidé s Ascedentem v Býku či s jinou významnou planetou, nebo třeba s Lunou v Býku /Ing. Stříbný i já/ mají zvučný hluboký hlas...
Prostě pro mě je Zeman "Býk jako poleno" říznutý druhou částí domu v Blížencích.....
Napište svůj názor jak jeho fyziognomii a povahu vidíte Vy. Děkuji.
Kateřina Schlosserová.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 11:04 
Offline

Registrován: 06 říj 2013, 15:59
Příspěvky: 349
Zeman je vysoký a býval štíhlý, vysloveně intelektuální typ. Okolnosti presidentské volby mě utvrdily v tom, že variantu, kterou užívám, je správná.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 22 lis 2014, 11:07 
Offline

Registrován: 06 říj 2013, 15:59
Příspěvky: 349
Zemanův způsob komunikace - je skvělý řečník, také napovídá na Merkur jako vládce ASC. To je jedna z konstelací jeho horoskopu napovídající na vzestup.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06 lis 2017, 09:42 
Offline

Registrován: 17 zář 2017, 00:34
Příspěvky: 3
Mark this forum You possibly can APE and FLAC, video, display конвертировать mp4 в wav saver and wallpaper to obtain, please.
Music Renamer позволяет переименовать файлы на основе информации, взятой из тегов. Формат строки задается с помощью заполнителей (плейсхолдеров), доступных в соответствующем разделе, либо на основе заготовленных шаблонов (список «Формат имени файла»). Наряду с переименованием, можно реорганизовать папки, задав уровень вложенности, обрезать имена файлов до определенной длины. Из операций преобразования текста можно выделить транслитерацию, которая полезна при работе с русскоязычными названиями (эту особенность учитывает далеко не каждый редактор тегов).
MPEG-four Part 14 или MP4, формально ISO / IEC 14496-14: 2003, является мультимедийным форматом файла указанный как Part MPEG-4. Это наиболее часто используемыq для хранения цифрового видео и цифрового аудио потоков, особенно тех, которые определены MPEG, но также может быть использован для хранения других данных, таких как субтитры и неподвижные изображения. Как и большинство современных форматов контейнеров, MPEG-4 Part 14 позволяет потоковое вещание через интернет. Отдельная дорожка используется для включения информации о потоке. Единственное официальное расширение файла MPEG-four Half 14 этоmp4.
AMR (Adaptive Multi-Rate Speech Codec) - это кодек, который был разработан для передачи речи в GSM-сетях. Он поддерживает несколько режимов кодирования речи (с битрейтами от 4,75 до 12,three Кбит/с и частотой выборки eight Кгц), иногда используется как формат для записи голосовых комментариев. AMR также используется для создания мелодий звонков, однако его качества не хватает для воспроизведения качественных сложных мелодий, поэтому в AMR чаще всего встречаются всякие крики, взрывы, хохот и прочие простые но громкие звуки. В силу своей ограниченности AMR-файлы имеют очень маленький размер (порядка 80-100 Кб на минуту записи), что позволяет использовать их для простых звонков, однако всё тот же MP3 справляется с этой задачей лучше.
Pazera Free Video to Flash Converter - отличный бесплатный инструмент для конвертирования почти всех форматов видео в FLV и SWF. Если у вас есть видео файлы форматов AVI, DivX, XviD, MPEG, MPG, WMV, ASF, MOV, QT, MP4, M4V, 3GP, 3G2, MKV, VOB, VCD DAT, OGM и AMV, то вы можете легко конвертировать их в FLV или SWF, чтобы загрузить их, например, на YouTube, Google Video и тому подобные сервисы.
Главное окно достаточно просторно, из него удобно управлять обширным списком композиций, альбомов, исполнителей. Широкая панель инструментов позволяет быстро ориентироваться среди опций, без напряженного поиска команд. Боковые панели, по обе стороны от центральной колонки, скрываются. Посредством меню View легко добавить в рабочий список нужную колонку или удалить лишнюю. При более внимательном рассмотрении открываются другие возможности колонок: при перетаскивании на панель поверх заголовков можно задать несколько уровней сортировки списка. Достаточно поэкспериментировать с режимами рабочего пространства (Workspace Configuration на ленте), чтобы оценить данную возможность.
Интересной особенностью Pazera Free Video to Flash Converter-а является возможность конвертировать аудио файлы в FLV и SWF форматы (MP3 в FLV, MP3 в SWF, WAV в FLV, WAV в SWF, WMA в FLV, WMA в SWF). При конвертировании аудио дорожки, естественно, преобразуется только звук, поскольку аудио потока нет. Однако разработчики этой утилиты позаботились и об этом. Вместо потока видео, вы можете установить фоновую картинку, или любой текст. Эти опции можно найти в последнем контейнере настроек, прокрутив ползунок немного ниже.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06 lis 2017, 12:48 
Offline

Registrován: 24 říj 2017, 17:49
Příspěvky: 6
OKAY, I do know I am a beginner, and Acoustica may be overkill, however all I want to do is convert CDA files to so I can hearken to the music by way of my Android smartphone. A CD Audio Observe orcda file is a small (44 bytes) file generated by Microsoft Windows for each track on an audio CD (it is a digital file that can be learn by Home windows software, but isn't actually current on the CD audio media). The file incorporates indexing information that packages can use to play or rip the disc. The file is given a reputation cda to mp3 converter free online in the format Monitor##.cda. Thecda information don't include the precise PCM wave data, but as a substitute tell the place on the disc the track starts and stops. If the file is "copied" from the CD-ROM to the computer, it turns into useless, since it is only a shortcut to a part of the disc. Nevertheless, some audio modifying and CD creation packages will, from the user's perspective, loadcda files as if they're precise audio knowledge information.
I have a one in every of a kind monitor that I can't exchange that was inmp3 format before I upgraded to 8.1. However now it's incda and I can't for the lifetime of me determine how you can get it transformed again. It's the usual 44 bytes that everycda shows as, it is in my file explorer however I can not find a file converter that will acknowledge it. It won't play with iTunes or Home windows Media( as is anticipated) but it surely WILL play with VLC Media Participant. If there are any suggestions I'd love to listen to them.<img src="http://www.instaluj.cz/nahledy/16616.jpg" width="256" alt="cda to mp3 converter free online"/>
A: This is a good question, however unfortunately, the quick answer is SURE. Since MP3 is a lossy audio format, changing any audio formats (e.g. CD Audio) to MP3 is a high quality-loss process, but with the build-in Lame MP3 encoder, the encoded MP3 files sound like a trustworthy copy of the original CDA music collections to most listeners.
A: It's easy! Simply click on the CDA to MP3 Converter download button at the page. Clicking this hyperlink will begin the installer to download CDA to MP3 Converter free for Home windows cda to mp3 converter free online. CDA to MP3 Converter helps most widely used common input and output audio codecs.
The DVD format was developed in the computer age so DVDs include regular recordsdata just like these on your laborious disk. Which means they'll merely be copied from the DVD to your laptop. CDA to MP3 Converter converts CDA recordsdata to MP3 and other codecs comparable to AAC, M4A, WMA, OGG, and so on. So to take heed to the audio in iPod or MP3 Participant.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v GMT


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: alledync, Bing [Bot], zicaActig a 2 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

Úpravy vzhledu a funkce KAPIC software
Obsahová správa JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418