Astrologická konference

www.ceskaastrologie.cz,www.horoskopodastrologa.cz

- astrolog

Astrolog JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418

Všechny časy jsou v GMT

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Relokace
PříspěvekNapsal: 15 bře 2014, 09:20 

Pěkný den všem!
Jsem astrologický začátečník a ráda bych se zeptala na radu zkušenějších. Do jaké míry může člověk "utéct osudu" vhodným přestěhováním a tedy relokací horoskopu? Jde mi o to, že se nám narodilo miminko, u kterého to vypadá na cystickou fibrozu (pro zajímavost 20. 1. 2014, 12:25 Brno). I já jsem si dokázala spočítat, aniž bych po tom úmyslně pátrala, že zdravotně to hitparáda zrovna není (i když bych se tuze ráda nechala vyvést z omylu)... Ale to teď řešit snad ani nechci. Spíš se chci zeptat, jestli je možné "utéct" problémům přestěhováním a do jaké míry. Je mi jasné, že nativ člověku zůstává a z něj se vychází. Zajímalo by mě, jestli jste třeba narazili na klienty, co se skutečně kvůli nějakému problému (jakémukoli) přestěhovali, a tím ho výrazně minimalizovali nebo odstranili. Je to spíš teoretický dotaz, než že bych o tom reálně uvažovala, ale zajímal by mě váš názor na toto.

Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Relokace
PříspěvekNapsal: 15 bře 2014, 14:18 

Dobrý den, takhle relokace nefungují, pokud mají fungovat jako únik před nějakým problémem. Tzn. pokud chci být úspěšný, zjistím kde mi jdou zázračné vlivy, přestěhuji se, tak se ono štěstí většinou nedostaví. Stejně tak nevěřím v zázračné uzdravení díky relokaci. Relokace funguje, o tom není pochyb, ale v případech, které jsou jaksi přirozené, kdy přesídlení a jeho možnost vyplyne z životních okolností.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 15 bře 2014, 15:56 

Dobrý den, zajímalo by mě pohlaví a způsob porodu. Předem děkuji.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 15 bře 2014, 18:17 
Jj, tak nějak jsem to brala taky, že to je spíše o tom jít štěstí naproti, než něco "násilně" měnit.

A jedná se o chlapečka, porod začal 19. 1. v šest ráno odtokem plodové vody, ale pak se nedělo nic, takže byl 20. 1. ráno vyvoláván a pak už šlo vše hladce.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 15 bře 2014, 18:19 

Jj, relokace chápu stejně, jen jsem si to chtěla nechat potvrdit.

A porod chlapečka začal 19. 1. v šest ráno odtokem plodové vody, nic víc se ale nedělo, takže byl 20. 1. ráno vyvoláván, pak už šlo vše hladce a přirozeně - pokud stačí takto.

Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v GMT