Astrologická konference

www.ceskaastrologie.cz,www.horoskopodastrologa.cz

 - astrolog


Astrolog JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418


Všechny časy jsou v GMTOdeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 21 úno 2014, 19:29 
Dobrý večer všem. Četla jsem, že pokud je těleso špatně aspektované od osobních planet, potom příznivý aspekt od generační planety je spíše na škodu, protože "kanál je sice otevřen, ale člověk nemá dotyčnou energii zvládnutou uvnitř v sobě samém". Zvýšená vnímavost a citlivost je tedy v takovém případě spíše ke škodě než k užitku. Konkrétní příklad - Luna má kvadraturu od Slunce, Merkura a Saturna, zároveň ale trigon od Urana. Znamená to, že dotyčný trigon je "k ničemu", ne li na škodu, a příznivý výklad se k němu nevztahuje?


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 23 úno 2014, 19:06 
Offline

Registrován: 06 říj 2013, 15:59
Příspěvky: 349
Já to takto neberu, fungují jak harmonické aspekty od Uranu, stejně jako ty neharmonické.
Tady je podle mě problém v tom, že tyhnle "univerzální výkladová pravidla" jsou leckdy spíše zavádějící a kdo ví kdo je vymyslel?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25 úno 2014, 08:39 
Toto jsem četla v knize Hlubinná astrologie od Elmana Bachera - vydalo Sursum Brno 1999. Knížka se mi zdá dobrá.
Jde mi také o to, že znám člověka, který má ve svém horoskopu bohatě aspektovaného Urana (pokud se dobře pamatuji, má asi 6 aspektů) a všechny příznivé, dokonce mám pocit, že to byly samé trigony. Přesto utrpěl jako dítě těžké popáleniny a dodnes má poznamenaný obličej - i když po několika operacích v relativně dobrém stavu, nemůže ale na slunce. Uran je přitom, alespoň myslím, při popáleninách nějak aktivní. Duševní kvality tohoto člověka jsou ale s pozitivním výkladem Urana v souladu - je bystrý, nápaditý, velmi šikovný v oblasti počítačů a techniky. Těžké popáleniny v době dětství bych ale normálně s výborně aspektovaným Uranem nedala do souvislosti.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25 úno 2014, 19:31 
Offline

Registrován: 06 říj 2013, 15:59
Příspěvky: 349
Ono je otázka s čím konkrétně v daném horoskopu popáleniny souvisí, že bych si dával popáleniny do souvislosti s Uranem...spíše Mars, ale
nakonec je vždy dobré se podívat jaké tranzity a direkce šly v době úrazu a co v základním horoskopu vlastně bylo rozehráno.
Abych Vám mohl sdělit svůj názor, potřebuji znát data onoho člověka a data události.
Knihu na kterou odkazujete po pravdě příliš vysoko nehodnotím, ale proti gustu.....


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25 úno 2014, 22:52 
Dodávám tedy data - 1.3.1978, 00,05GMT, Zlín. Bohužel nevím, kdy k události přesně došlo, domnívám se, že kolem 10 let, ale možná o něco dříve, nebo později, přesně to skutečně nevím. Všimla jsem si, že nejen Uran, ale i Mars je velmi dobře aspektován - ovšem jeden aspekt je dost náročný - Mars kvadratura Pluto. Nicméně orbis je tu zase širší - 6 stupňů.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 17:23 
Offline

Registrován: 06 říj 2013, 15:59
Příspěvky: 349
Dobrý den,
opravdu je ten čas udán v GMT?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 17:39 
Ano, je udán v GMT, to znamená 01,05 SEČ.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 17:58 
Offline

Registrován: 06 říj 2013, 15:59
Příspěvky: 349
...


Přílohy:
popaleny.jpg
popaleny.jpg [ 460.42 KiB | Zobrazeno 30691 krát ]
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 23:45 
Offline

Registrován: 02 led 2014, 21:59
Příspěvky: 11
Velmi zajímavý horoskop kde není na první pohled takové postižení příliš patrné. Je dáno především pozicí AS, Slunce, Merkura a Jupitera (Uran je mimo hru). Předpokládám, že nehoda nastala v rozmezí 4Q/1985 až 1Q/1987 a přesnou rektifikaci by bylo možné provést pomocí PD AS kvadrát na Slunce v době nehody. Jsou tam asi i jiné možnosti, ale tohle se nabízí jako nejpravděpodobnější.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014, 10:47 
Offline

Registrován: 14 pro 2013, 13:44
Příspěvky: 15
Zajímavý horoskop - Závislost slabého Jupitera, Uran ve 12.d...! Objevování, zvláštní kousky a zahravavání si, je s Neptunem v 1.d v kvadrátu na Venuši (stelium) sice krásné, fantastické, ale ohrožující. Uran v konjunkci s Lunou, která je zároveň vl. 8.d, je ve Štíru na Unuk! Hrozí situace, kdy sám sobě může způsobit bolest nejen fyzickou... Ty trigony pak zachraňují situaci, co se dá.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014, 17:03 
Moc děkuji za odpovědi. Chci jenom dodat, že Milanova rektifikace i Daašin postřeh o "zahrávání si" vidím jako velmi pravděpodobné - vím totiž, že úraz se mu stal skutečně tak, alespoň jak si zhruba pamatuji, že si hrál s jiným chlapcem s nějakými auty a autíčky a posílali si i něco, co poté nějak buchlo a popálilo ho. Což je pravděpodobně skutečně věk, který by mohl odpovídat méně než 10 letům (posílání si autíček s "náloží") . Druhému chlapci se myslím nestalo nic.
Nejsem ale profesionál, jenom samouk amatér, a chtěla jsem se proto zeptat Daaši na Unuk. Mám doma k dispozici pouze jednotlivé stupně znamení od Keffera a Sabiánské symboly. O Unuku jsem neslyšela.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014, 09:13 
Offline

Registrován: 14 pro 2013, 13:44
Příspěvky: 15
Obecně mají hvězdy (stálice) svůj nezanedbatelný význam v horoskopu. Unuk-EL-Haia je jedna z těch hvězd, zločinných, kdy člověka nutí do situací, kdy ohrožuje sám sebe. Říká se, že Unuk ubližuje tak, že si člověk sám sobě "umí" způsobit křívdu, bolest, neštěstí. Je schopen tzv. vrazit si nůž do vlastních zad. Zvlášť ohrožující je v konjunkci s Lunou (štírovský vliv na zničenou Lunu). Orbis se počítá 1-1.5° max. Pohyb hvězd je asi 1°/72let, tj. 0°0´50,2´´/rok.
Podle mého astroprogramu je Unuk nyní (r. 2014) na 22°16´42´´ Štíra.

V našem případě je Unuk (21°47´ŠT) za Lunou necelý 1°, má silný vliv. To, že s kamarádem při hře se stalo neštěstí nepřekvapuje, jen bych posunula tu událost (vzhledem k info tady na chatu) na později - 12let (viz Solár). Ty trigóny a prožitá událost v podstatě mohla člověka zachránit od horších události. Zdravím - Dagmar Z.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014, 12:46 
Dagmar, děkuji za informaci. Když jste použila slovo stálice, najednou mi "bliklo" a vzpomněla jsem si na knížečku Vladimíra Sládečka "Stálice v astrologii". Moc jsem ji nepoužívala a posléze zůstala zapadlá vzadu v knihovničce. Teď jsem ji znovu vyhrabala na světlo a Unukalhai jsem tam u Štíra našla. Ve spojení s Lunou je to skutečně poněkud odstrašující výklad - "zapletení se do intrik a spiknutí, vězení..." Přiznám se, je to můj bývalý zeť a mám ho stále ráda, i když s ním nejsem už několik let v kontaktu. Vždy jsem ho ale vnímala jako rovného člověka se smyslem pro fair play. Nicméně lidově řečeno - má skutečně stále nějakou "smůlu" v oblasti citového života. Konec konců - na nečestnost a neupřímnost prý tato stálice ukazuje v případě, že je v konjunkci s Merkurem - a tady žádné takové spojení není. A pokud by byl zvnějšku do něčeho nevědomky nebo z nějaké nouze zapleten - pevně doufám, že ty trigony naznačují ochranu. Mohu se Vás Dagmar ještě zeptat, jakou příručku o stálicích používáte?


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014, 08:15 
Offline

Registrován: 14 pro 2013, 13:44
Příspěvky: 15
Mílo, používám všechny příručky a knihy, které se mi dostanou do ruky:-) a vlastní zkušenost. Různé info jsou i na internetu. Sleduji i dynamiku (direkce, progrese, tranzity). Pokud je hvězda před planetou, její vliv slábne a naopak za planetou vliv stoupá, atd...Chystám se udělat na toto téma přednášku. Vzpomínám si na případ - krádež zbraně (touha ji vlastnit) a později následnou sebevraždu zastřelením (Unuk! v konjunkci s Venuší). Další velmi zločinná hvězda je ALGOL. Kdysi jsem analyzovala horoskop Stalina. V jeho případě se dostal Pluto na Algol v 13 letech (orbis 1°), a tehdy se stal Josif zlodějem a kriminálníkem. S Plutem na Algolu byla celá tato generace konfrontováná s MOCÍ / BEZMOCÍ...Já nepoužívám výraz stálice, používám - hvězda, protože má přece jen, i když pomalý, pohyb který je důležitý.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014, 14:09 
Dagmar, děkuji Vám. O Vaši přednášku bych měla zájem - ovšem záleželo by také na místě a času. Nebo je vydáváte také v nějaké písemné podobě? V tom případě bych ji ráda zakoupila.
Konjunkce Venuše-Unuk, kterou jste zmiňovala, byla, jak předpokládám, v natálním horoskopu?
Jinak - podle Sládečka tato konjunkce sice také může naznačit "tajemnou smrt", ale zrovna střelba a zbraně mi k Venuši moc nesedí... Bylo v tom natálním horoskopu něco, co by naznačovalo právě střelbu, zbraň?


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014, 16:32 
Mílo,
zde máte odkaz na stálice http://www.constellationsofwords.com/st ... phabet.htm - stačí to jen zadat do překladače.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014, 16:38 
Mílo,
vkládám ještě jeden odkaz : http://darkstarastrology.com/fixed-stars/


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014, 17:57 
Stálice Unuk
Světle žlutá hvězda, která se nachází na krku hada.
Vliv :
Podle Ptolemaia je povahy Saturna a Marse. To dává nemravnost, nehody, násilí a nebezpečí otravy.
Se Sluncem : mnoho hádek a zklamání, nešťastný život – pokud je Slunce hodně poškozené, tak smrt rodinou nebo přáteli.
S Lunou : Mazanost, zlé prostředí, nenávist autority, zapojení do intrik a spiknutí, vyhnanství, uvěznění a oběšení za trestní čin pravděpodobně otravou.
S Merkurem : Nečestný, obviněn z padělání nebo odcizení dokladů, špatný zdravotní stav, omezený únik, nebezpečí kousnutí od jedovatých zvířat.
Převzato od Vivian Robson

Unukalhai ( člověk sám sobě vráží nůž do zad )

Tato hvězda znamená ztrátu v určité oblasti a to jak v natálním horoskopu, tak v předpovědích. Tato ztráta je vždy negativní předpovědí . Dává určité zvrhlosti , nedostatek sebekontroly a nebezpečí jedů . Zlomyslnost, nemoc, lhaní, nebezpečí od jedů ( v dnešní době drogové závislosti a také alkoholu ), násilí a špatné zdraví .
Podle tradice přináší kontakt stálice Unuk se Saturnem skrytou duševní poruchu, tendenci brát drogy a v konečném důsledku vede k sebevraždě.

Jupiter konjunkce Unuk opozice Algol, dle profesora Uhleho, znamená neštěstí v soudních sporech, finanční ztráty a životní tragédie.

,


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014, 18:39 
Dagmar, děkuji Vám za odkazy.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014, 22:55 
Promiňte, děkuji, Emo... Hned jsem si nevšimla, omlouvám se.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28 zář 2017, 11:13 
Offline

Registrován: 14 zář 2017, 19:51
Příspěvky: 3
When your site's screen has not enough space you can use our Off-Canvas Part. Danach einfach als Quelle eure zuvor erstellte ISO-Datei auswählen und dann den Dateipfad für die konvertierte Datei angeben. Bei einem Bekannten durfte ich die Tools noch auf zwei weiteren Rechnern testen - dort hat es beide Male funktioniert, auch mit CUE. Beim Rippen einer Audio-CD (im CD-DA-Format) in ein verlustfreies oder verlustbehaftetes komprimiertes Format (z.B. FLAC oder MP3) wird im Hintergrund erstmal eine WAV-Datei erzeugt, bevor ein Encoder in das entsprechende Format komprimiert. Die Kodierung liefert eine kleine verlustbehaftet komprimierte Datei und eine Korrekturdatei, mit deren Hilfe jederzeit wieder die Originaldatei rekonstruiert werden kann. Gerne kannst du unseren RSS-Feed abonnieren, um zum Thema Android immer auf dem Laufenden zu bleiben. Für die Erzeugung von RPM-Paketen ist die Datei vorhanden, für Debian-Pakete steht das Skript zur Verfügung. Wenn es ihnen gelingt eine direkte Konvertierung der Daten aus der Datei APE in WAV durchzuführen, wird das Downside ape zu wav gelöst.
Ein zweites Format Auswahlfeld (mit Pfeil runter) wird verwendet, um die Tags aus dem Dateinamen zu generieren. Mit dem Online Audio Converter können Sie APE in MP3 umwandeln, aber auch in WAV, WMA, AAC, AC3, FLAC, OGG, RA, and many ape2wav others. Wenn Sie eine gute Bitrate einstellen, werden Sie vielleicht nicht imstande, die neue MP3 Dateien akustisch von unique APE Dateien zu unterscheiden. Klicken Sie auf „Konvertieren und der Video Konverter wird APE Dateien in MP3 umsetzen.
Sogar die Dateien mit derselben Extension (APE), die durch verschiedene Versionen der Applikation erstellt wurden (neueste oder ältere), können eine etwas andere Datenstruktur besitzen. Im Gegensatz zu verlustbehafteten Verfahren („Lossy Codecs) - wie beispielsweise Vorbis oder dem weit verbreiteten MP3 - ist es bei der Verwendung von FLAC möglich, das Audiomaterial auch nach dem Dekodieren ohne Qualitätseinbußen vollständig wiederherzustellen. Zum Laden von My Music Converter Free aus dem Mac App Retailer benötigst du einen Mac mit OS X 10.6.6 oder neuer. Certain mp3 players that help both flac or ape typically don't do effectively with ape. Mit Datei-Zeitstempel nicht verändern kann eingestellt werden, dass die Modifikationszeit der Datei nicht verändert wird.
Die Standardinhalt einer WAV-Datei wird dekomprimiert, (obwohl sie zum Speichern komprimierter Formate wie MP3 verwendet werden können), Pulse Code modulierte (PCM) digitale Samples werden von der analogen Quelle abgeleitet. Diese ruft sich am Ende mit einem Timeout von 1 ms wieder selbst auf, sofern noch weitere Dateien zu bearbeiten sind. Im Folgenden wird eine Schritt für Schritt Anleitung, wie konvertieren zu einem anderen PCM-Audioformat mit kostenloser ape in wav konverter der Hilfe des professionellen PCM Konvertierung - Bigasoft Audio Converter. Der CD-Ripper des MP3 Toolkit Downloads gibt euch die Möglichkeit, die Tracks einer CD als MP3, WMA, APE oder WAV auf eurer Festplatte zu speichern. Ist ein Musikstück erst mal zum MP3 geworden, dann bringt ein Wandel zurück keinen Klangvorteil. Xcfa (X Convert File Audio) konvertiert u.a. WAV, FLAC, Monkey's Audio (.ape), WavPack, Ogg/Vorbis, M4a, AAC, Mpc und MP3.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 říj 2017, 08:10 
Offline

Registrován: 16 zář 2017, 17:17
Příspěvky: 3
Конвертируя файл в другое расширение файлов Вы сможете воспользоваться другими программами для его обслуживания. Movavi Video Converter - Программа для конвертации видео и аудио файлов в более чем one hundred seventy форматов, включая видео высокого разрешения.Программа подойдет пользователю m4a в wav онлайн с любыми навыками в работе с видео, программа предлагает как готовые настройки популярных форматов для новичков, так и ручную настройку параметров для продвинутых пользователей, а встроенные профессиональные фильтры помогут улучшить качество видео и решить наиболее распространенные проблемы при конвертации видео.
С Movavi Видео Конвертером вы можете сохранить видео в формат, поддерживаемый вашим мобильным устройством. При этом в процессе конвертирования качество звучания остается на очень высоком уровне, а объем данных, сохраняемых на жестком диске, уменьшается. Поддерживает большинство популярных видеоформатов, в том числе DVD, VCD, SVCD, MOV, RM, AVI, MPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG4, WMV, 3GP, h264 и т.д. Присутствует возможность конвертирования в iPod и PSP видео.
Стоит также обратить внимание, что Advanced cda в wav cкачать бесплатно Limiter понижает пики находящиеся на уровне 1.000000 до 0.999908, а это означает что декодирование lossless материала с его использованием может не дать m4a в wav конвентер онлайн по-битовое совпадение с исходным аудио! Хорошо работает, но требует времени, что интерфейс является простым в использовании, и он использует сильный двигатель FFMPEG открытым исходным кодом, который может конвертировать почти ничего.
Для этого, сначала выберите видео файл, добавив видео в поле «Видео поток», а затем необходимо будет добавить аудиодорожку в поле «Аудио поток». Это быстрый, простой и понятный инструмент, который поможет вам конвертировать различные аудио и видео файлы, так что вы сможете смотреть их в любое время и в любом месте. Недостатки программы: не самый большой функционал; основное окно программы работает только как оболочка со ссылками на другие утилиты, которые при нажатии запускаются в новом окне; при установке конвертера предлагает установить партнерские продукты (можно не устанавливать); реклама поисковых панелей.
После завершения работы Complete онлайн cda в wav конвертер Audio Converter может проиграть файлы выбранного типа. Wma to mp3 converter free uncover: convertwma tomp3 case depart wma to mp3 freeware receive smile Most of M4a information downloaded from the Web are not typical ample to play in your common mobile phone or transportable media participant.
Стоит отметить, что с помощью M4A to MP3 Converter можно преобразовывать множество медиафайлов в формат MP3, например таких, как: WAV, OGG, WMA, WMV, ASF, ASX, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, MP4, M4A, AAC, MOV, QT, 3GP и т.д. Для этого Вам нужно лишь добавить все файлы, которые Вы хотите преобразовать в список, находящийся в окне программы, задать папку, где будут сохраняться созданные файлы и запустить процесс конвертирования данных в пакетном режиме.
Напрямую конвертировать DVD в популярные видео и аудио форматы (MP4, WMV, AVI, FLV, MOV, 3GP, WMA, M4A, и MP3 и т.д.) без каких-либо потерь качаства. После того параметры вывода указаны, можно перейти к финальному шагу - непосредственно конвертированию m4a в mp2. Я в идеале и хочу: сложил файлы в папку, запустил скрипт, через час готовые файликиmp4. Pistonsoft MP3 Tags Editor - удобный редактор тегов в музыкальных файлах формата MP3, WMA, OGG и ASF.
Программа является мощным и простым в использовании DVD инструментом, который может конвертировать DVD в видео файл AVI и в популярные аудио форматы с высокой скоростью преобразования и отличным качеством продукции. В результате всех проделанных манипуляций (указанных на изображении) у меня получился довольно забавный ролик, в котором демонстрируется игровой процесс видеоигры Assassins Сreed 3, где главный герой носится под звуки Rammstein :).


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 15 říj 2017, 13:36 
Offline

Registrován: 04 srp 2017, 13:54
Příspěvky: 8
Recommend visit .mp3 to ac3 converter site published here: convert mp3 to ac3 evidence everything mp3 to ac3 converter batch glass Once the source file list is complete, use Rip menu to convert them in the chosen output format. E.g. select Rip->Convert selected tracks to MP3 to convert to MP3.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 03 lis 2017, 16:54 
Offline

Registrován: 30 říj 2017, 20:19
Příspěvky: 9
Für jeden Music eine eigene MP3-Datei: So sieht auf den meisten Rechner die digitale Musiksammlung aus. In Merge MP3 wählt man zunächst einzelne MP3-Dateien aus. Die so entstandene Tune-Liste lässt sich beliebig neu ordnen. Zudem ändert man bei Bedarf die so genannten ID3-Tags einzelner Lieder. Per Mausklick fügt man abschließend alle oder nur einzelne, zuvor markierte MP3-Dateien zu einer neuen Audio-Datei zusammen.
Wondershare Filmora (Vormals Wondershare Video Editor) ( Video Editor für Mac ) ist der beste MP3 Datei Verbinder, welcher es Ihnen ermöglicht einfach und schnell MP3 Dateien zusammen in eine komplette Audio Datei zu verbinden ohne die Audio Qualität zu verlieren. Holen Sie sich eine Testversion hier, um MP3 Dateien zusammenfügen zu können.
Mit „Tento XT fьgen Sie schnell und unkompliziert einzelne Audio-Dateien, etwa von einem Hцrbuch, zu einem neuen Paket zusammen. Nach dem Import der Information legen Sie die Reihenfolge der Daten fest und exportieren diese dann mit Klick auf "Zusammenfьgen".
Klicken Sie auf "Be a part of", damit Sie MP3 zusammenfügen können. Auf diese Weise können Sie Ihre MP3 in eine verbinden. Mit dem Nero Wave Editor kannst Du Audiodateien, u.a. auch MP3's, bzw. Teile von diesen in einer neuen Datei zusammenfassen. Jetzt muss die Dateiendung geändert werden. Das „.txt entfernt man und ändert es in „.bat„. Jetzt ist die Datei ausführbar.
Um die Musikstücke zusammenzufügen, wechselst du in den Reiter Files to affix. Markiere jetzt die Einzelstücke rechts oben und klicke auf den Button Add. Willst du gleich den gesamten Ordner übernehmen, benutze den Button Add all. Die Crossfade-Funktion ermöglicht es Ihnen, Lieder so miteinander zu verbinden, dass sie fließend ineinander übergehen.
Hallo vexenius, ich habe dir eine Forumsmail geschickt, die sollte unter deiner e mail Adresse (die ich nicht weiss) gelandet sein. Die App unterstützt über 300 Audioformate und wandelt sie für eine schnellere und leichtere Nutzung automatisch in eine mp3-Datei um.
Die neu zusammengefügte MP3 wird unter dem Namen der vorangehenden Datei gespeichert und der Vorgang muss nun solange durchgeführt werden, bis alle Teile wieder eine Datei ergeben. Die Pausen werden nun mit dem MP3DirectCut entfernt, beziehungsweise in weiche Übergänge umgewandelt.
Additionally wenn du beide MP3-Dateien in ein Audacity-Projekt importierst, liegen die vorerst untereinander. Alles was dann von oben gesehen im Bereich des Playercursers liegt, und nicht Stumm geschaltet ist, ist dann auch in exportierten Datei zu hören. Um zu testen, was dann später zu hören ist, kann man das mit dem Playerbutton testen.
Klicken Sie auf "Be part of", damit Sie MP3 zusammenfügen können. Auf diese Weise können Sie Ihre MP3 in eine verbinden. Mit dem Nero Wave Editor kannst Du Audiodateien, u.a. mp3 dateien zusammenfügen auch MP3's, bzw. Teile von diesen in einer neuen Datei zusammenfassen. Jetzt muss die Dateiendung geändert werden. Das „.txt entfernt man und ändert es in „.bat„. Jetzt ist die Datei ausführbar.
Eine andere Möglichkeit magazine exestieren, aber wüßte ich jetzt nicht. Erhalten Sie Tutorials, praktische Tipps, Rätschläge und mehr, um Ihre Kompetenz zur Videobearbeitung zu verbessern. Es gibt keine Beschränkung bei der Anzahl der Audiotitel, die Sie miteinander verbinden können.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: MP3 Zu WMA Dateien Online Konvertieren
PříspěvekNapsal: 04 lis 2017, 23:45 
Offline

Registrován: 14 zář 2017, 20:32
Příspěvky: 3
Mit MAGIX MP3 deluxe lässt sich das Konvertieren von Audiodateien in andere Formate schnell und einfach erledigen. Sie können jedoch die beschützten Musikdateien auf CD-R/RW Disc brennen und ein Audio-CD machen, dann benutzen Sie einen CD Ripper, um die Audio- Tracks in MP3, WAV, WMA usw. Verschiedene weitere Programme unterstützen das kopieren auf CD, einschließlich aTunes, Songbird, Asunder, DAAP, MEncoder, Grip, K3b und Konqueror (nachzulesen im PCLinuxOS Magazine, Juli, 2009) … um ein paar beim Namen zu nennen. Tipp: Wenn Sie Musik gerne on-line anhören, sich aber nicht sicher sind, wie Sie diese leicht speichern können, nehmen Sie diese doch einfach mit dem Apowersoft Streaming Audio Recorder auf Ihrem Smartphone, Tablet oder PC auf. Es ist klar daß WMA VBR ~160 Kbit/s besser klingt als MP3 CBR 192 KBit/s - bei VBR jedoch MP3 etwa mit der gleichen Bitrate wie WMA, wenn nicht sogar mit etwas weniger auskommt.
Fürs reine Abspielen auf dem Mac reicht dann nämlich auch das kostenfreie Flip4Mac Participant-Plugin für Quicktime. Muß ich die Lieder zuerst auf eine CD brennen und dann umwandeln oder geht das direkt ohne die Lieder auf eine CD zubrennen. NoteBurner WMA DRM to MP3 Converter arbeitet mit iTunes 7, 8 und 9. Sie können iTunes Musik sowie AAC, M4P, M4A oder M4B in MP3 Audiodatei konvertieren. Nun weiß ich allerdings nur, dass man dort Audio-CDs in MP3-Dateien umwandeln kann.
Nachdem die Pläne der Fraunhofer Gesellschaft für die Lizenzierungsgebühren für das MP3-Format in einem Temporary vom September 1998 bekannt gemacht wurden, wurde um die Lizenzierung zu umgehen, das Ogg Vorbis-Format als open-Supply-Projekt geboren. Anschließend müsste der Windows Media Participant mit deinem mp3-Player wma zum mp3 konverter zusammenarbeiten. Durch Fingerabdrücke und Kratzer kann das Abspielen beeinträchtigt werden und es kann zu Sprüngen beim Abspielen kommen. Sie können durch diesem MP3 Umwandler auch Videoformate AVI, MP4, WMV in Audioformate WMA, MP3 umwandeln und auf Ihrem MP3 Player genießen.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: CDA File Extension
PříspěvekNapsal: 06 lis 2017, 11:51 
Offline

Registrován: 24 říj 2017, 15:37
Příspěvky: 6
OKAY, I know I am a newbie, and Acoustica may be overkill, however all I need to do is convert CDA recordsdata to so I can take heed to the music by way of my Android smartphone. CDA to MP3 Converter is very easy-to-use with out data of CDA and MP3 information. For those who're looking for a freeware, please bear in mind most freeware just isn't professional; some freeware would possibly install adware to your pc. The CDA to MP3 Converter helps virtually any audio and video formats, and it is 100% clean.
Step one is to pick out the audio tracks you want to rip (convertcda tomp3). Run CDA to MP3 Converter and insert the Audio CD into your CD-ROM drive. The principle window will refresh and display the itemizing of all tracks CDA to MP3 Converter finds on the disk. For each observe document on the checklist, you'll be able to see its quantity, length and size. CDA to MP3 Converter can download disk details from the web database - FreeDB. Simply insert the Audio CD into CD-ROM and it will go browsing and obtain the CD particulars automatically (if obtainable).
ImTOO Audio Converter Pro is a robust and simple to use software so that you can convert CDA recordsdata to MP3 format. Except for this, it may possibly cda to mp3 convert online additionally convert between widespread audio codecs, extract audio from video recordsdata, convert CDs and make music CDs.
Simply simply obtain and have a try. Right here is also tutorial about how one can convert CDA to MP3 format. In case your CD would not robotically open in Any Audio Converter, click Add CD Disc in the upper-left corner, choose your CD drive, and click OK earlier than continuing.
- ConverterLite is predicated on FFmpeg and supports the next video codecs: AVI, MPEG, DivX, MP4, M4V, XviD, H.264, WMV, FLV, QuickTime, MOV, DVR, and extra. Click on MP3 Audio. Doing so will choose MP3 as your recordsdata' conversion output. Convert iTunes M4A, M4B & Audible AA, AAX audiobooks to plain format.
M4B file is an audiobook format that may be "bookmarked" by supporting audio gamers comparable to iTunes and iPod. In case your CD is an audiobook, the CDA to MP3 Converter can convert your CD to M4B audiobooks. After the files are chosen, click on Choose output profile tab. The drop-down record will unfold, just select MP3 Audio(.mp3).
A: This can be a good question, however sadly, the brief answer is SURE. Since MP3 is a lossy audio format, converting any audio codecs (e.g. CD Audio) to MP3 is a top quality-loss course of, however with the construct-in Lame MP3 encoder, the encoded MP3 files sound like a devoted copy of the unique CDA music collections to most listeners.
A: Individuals Convert CDA information to MP3 format for numerous function, however, most of them Convert CDA for the 2 widespread ones, first the Audio CDs information are too large, they wish to save some space, second their transportable gadgets don't recognize CDA format at all, however these units are capable of playing MP3 information with none compatibility issues.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: SD Kartenproblem RCD 510
PříspěvekNapsal: 07 lis 2017, 01:34 
Offline

Registrován: 13 zář 2017, 11:18
Příspěvky: 3
Kürzen (SHN) ist ein verlustfreies Format und wird verwendet, um verlustfrei CD-Qualität Audio-Dateien (44,1 kHz 16-Bit-Stereo-PCM) zu komprimieren. Wenn ich allerdings 320 kBit/s benötige um brauchbare MP3s zu haben verzichte ich lieber ganz darauf und verwende FLAC, da bin ich a hundred kostenloser wv zum mp3 konverter % verlustfrei und das bei etwa 450-500 kBit/s (für sixteen/forty 4.1). Die kostenlose WAV to MP3 Converter ist ein sehr benutzerfreundliches Werkzeug, das in einfache Konvertierung aller WAV-Datei in MP3 in nur wenigen Minuten hilft.
Dies bedeutete für mich eine Art Offenbarung, ich beschloß spontan, mich unvoreingenommen und einzig quellenbezogen wv zu mp3 on-line mit den technisch wie dialektologisch so wertvollen Tondokumenten zu befassen und diese mindestens zum Teil in die eigene Forschung und Lehre einzubeziehen, was jedoch erst nach eingehender Beschäftigung und Analyse möglich sein würde.
SoundKonverter (mit Okay) ist ein Programm zur Umwandlung von Audiodateien für den KDE-Desktop. FAT32 Stick unterstützt heute jedes Autoradio, auch die authentic KIA, mit Sicherheit aber nicht flac. Energy wv zu mp3 AMR MP3 WAV WMA M4A AC3 Audio Converter ist eine Anwendung, die dafür gestaltet wurde, Audiodateien in unterschiedliche Formate zu konvertieren. Zum Abschluss des Vorgangs müssen Sie nun durch Klick auf `OKAY` den Laptop neu starten, damit die änderungen in der Registry auch wirksam werden.
Der Nutzer muss praktisch nur die zu konvertierenden Dateien auswählen, den Relaxation erledigt das Programm von alleine. Im Gegensatz zu einigen verlustfreien (lossless) Formaten wie FLAC oder APE liefert MPC nicht nur annährend CD-Qualität, sondern braucht als Lossy-Format (verlustbehaftet) deutlich weniger Speicherplatz. Mittlerweile ist der Assist kostenloser wv in flac konverter für FLAC eigentlich ganz ordentlich geworden, selbst relative Einsteigergeräte haben den Support.
Wenn ich vorliegend also eine im FLAC Format befindliche Audiodatei ins ALAC Format umwandeln möchte muss ich im Grunde lediglich unter XLD/Einstellungen das Ausgabeformat einstellen (hier: Apple Lossless) und anschließend die zu konvertierenden Dateien auf das XLD Symbol wv zu flac im Dock ziehen. Zum Check wurde ein im On-Board-Speicher des X3 vorgefundenes Lied „Storms are on the Ocean von Amber Rubarth auf den PC kopiert und von hier mit dem Universalprogramm VLC abgespielt (Bild 37).
Wenn Du Musikdateien hast, solltest du Sie nach Möglichkeiten entweder in Ogg Vorbis oder FLAC umwandeln. Laut FLAC Homepage sind aktuell erhältlich: Fahrzeuge von Citroen und das JVC KW-NT310 sowie die von Dir genannten Kenwood Geräte. Darüber hinaus können ShoutCast-Radiosender und über MySpace angebotene MP3s online angehört und direkt als MP3 gespeichert werden.
Wer sich nach einem Datei-Manager sehnt, um Android-Archiv-Dateien zu öffnen, holt sich die App AndroZip. Da stellt sich mir eigentlich nicht die Frage, was heute besser ist, sondern was in 10 Jahren besser ist - und da spricht eigentlich alles für Flac. Highlights des Gamers sind das Laden von Standard Verzeichnissen, anlegen und öffnen von Playlisten, sowie das konvertieren zu MP3, OGG, WMA, WAV und FLAC.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: How to join flac what
PříspěvekNapsal: 07 lis 2017, 03:26 
Offline

Registrován: 06 srp 2017, 12:21
Příspěvky: 5
We all agree that the powerful function and the perfect output effects are the attractive focus of Free MP4 to MP3 Converter. Great software that gives you the ability to convert your favorite videos into common and obscure file formats and back again without losing any of the quality from the original video This aside, there are no major complaints towards this application. However, a comparison to similar products, which also sport several other audio processing features, would reveal that Free OGG Converter stands a lower chance of becoming a highly popular product. Free mix flac files together online i was reading this: http://www.magicaudiotools.com/flac-joiner director send flac batch joiner consider


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Midi to m4r Converter (Freeware) full
PříspěvekNapsal: 11 lis 2017, 00:31 
Offline

Registrován: 03 srp 2017, 18:53
Příspěvky: 6
musicbrainz album art supported musicbrainz multiple artist names supported new option 'ANSI (ISO-8859) Characters Only in Filename' on 'Filename Restricted Characters Page' allow review metadata page even if did not get from internet sort tags are now tied to a unsort tag (in that if perfectmeta chooses an element from amg, the corresponding sort tag would be used) on metadata review page new captialize button (just first char) next to smart cap new option to process fingerprints for accuraterip Output Formats: AAC, AC3, AIFC, AIF, AIFF, AMR, APE, AU, CAF, CDA, FLAC, GSM, M3U, M4A, M4R, MP3, MPC, OGG, PLS, RAW, SPX, VOX, WAV, WMA, and WPL The Best midi to m4r download find this: m4r to midi converter online less knowledge .midi to .m4r lose


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ] 

Všechny časy jsou v GMT


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: alledync, MicroVostft, Wharlcar, zicaActig a 4 návštevníků


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

Úpravy vzhledu a funkce KAPIC software
Obsahová správa JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418