Astrologická konference

www.ceskaastrologie.cz,www.horoskopodastrologa.cz

 - astrolog


Astrolog JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418


Všechny časy jsou v GMTOdeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: 21 úno 2014, 19:29 
Dobrý večer všem. Četla jsem, že pokud je těleso špatně aspektované od osobních planet, potom příznivý aspekt od generační planety je spíše na škodu, protože "kanál je sice otevřen, ale člověk nemá dotyčnou energii zvládnutou uvnitř v sobě samém". Zvýšená vnímavost a citlivost je tedy v takovém případě spíše ke škodě než k užitku. Konkrétní příklad - Luna má kvadraturu od Slunce, Merkura a Saturna, zároveň ale trigon od Urana. Znamená to, že dotyčný trigon je "k ničemu", ne li na škodu, a příznivý výklad se k němu nevztahuje?


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 23 úno 2014, 19:06 
Offline

Registrován: 06 říj 2013, 15:59
Příspěvky: 349
Já to takto neberu, fungují jak harmonické aspekty od Uranu, stejně jako ty neharmonické.
Tady je podle mě problém v tom, že tyhnle "univerzální výkladová pravidla" jsou leckdy spíše zavádějící a kdo ví kdo je vymyslel?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25 úno 2014, 08:39 
Toto jsem četla v knize Hlubinná astrologie od Elmana Bachera - vydalo Sursum Brno 1999. Knížka se mi zdá dobrá.
Jde mi také o to, že znám člověka, který má ve svém horoskopu bohatě aspektovaného Urana (pokud se dobře pamatuji, má asi 6 aspektů) a všechny příznivé, dokonce mám pocit, že to byly samé trigony. Přesto utrpěl jako dítě těžké popáleniny a dodnes má poznamenaný obličej - i když po několika operacích v relativně dobrém stavu, nemůže ale na slunce. Uran je přitom, alespoň myslím, při popáleninách nějak aktivní. Duševní kvality tohoto člověka jsou ale s pozitivním výkladem Urana v souladu - je bystrý, nápaditý, velmi šikovný v oblasti počítačů a techniky. Těžké popáleniny v době dětství bych ale normálně s výborně aspektovaným Uranem nedala do souvislosti.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25 úno 2014, 19:31 
Offline

Registrován: 06 říj 2013, 15:59
Příspěvky: 349
Ono je otázka s čím konkrétně v daném horoskopu popáleniny souvisí, že bych si dával popáleniny do souvislosti s Uranem...spíše Mars, ale
nakonec je vždy dobré se podívat jaké tranzity a direkce šly v době úrazu a co v základním horoskopu vlastně bylo rozehráno.
Abych Vám mohl sdělit svůj názor, potřebuji znát data onoho člověka a data události.
Knihu na kterou odkazujete po pravdě příliš vysoko nehodnotím, ale proti gustu.....


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25 úno 2014, 22:52 
Dodávám tedy data - 1.3.1978, 00,05GMT, Zlín. Bohužel nevím, kdy k události přesně došlo, domnívám se, že kolem 10 let, ale možná o něco dříve, nebo později, přesně to skutečně nevím. Všimla jsem si, že nejen Uran, ale i Mars je velmi dobře aspektován - ovšem jeden aspekt je dost náročný - Mars kvadratura Pluto. Nicméně orbis je tu zase širší - 6 stupňů.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 17:23 
Offline

Registrován: 06 říj 2013, 15:59
Příspěvky: 349
Dobrý den,
opravdu je ten čas udán v GMT?


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 17:39 
Ano, je udán v GMT, to znamená 01,05 SEČ.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 17:58 
Offline

Registrován: 06 říj 2013, 15:59
Příspěvky: 349
...


Přílohy:
popaleny.jpg
popaleny.jpg [ 460.42 KiB | Zobrazeno 29267 krát ]
Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 23:45 
Offline

Registrován: 02 led 2014, 21:59
Příspěvky: 11
Velmi zajímavý horoskop kde není na první pohled takové postižení příliš patrné. Je dáno především pozicí AS, Slunce, Merkura a Jupitera (Uran je mimo hru). Předpokládám, že nehoda nastala v rozmezí 4Q/1985 až 1Q/1987 a přesnou rektifikaci by bylo možné provést pomocí PD AS kvadrát na Slunce v době nehody. Jsou tam asi i jiné možnosti, ale tohle se nabízí jako nejpravděpodobnější.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014, 10:47 
Offline

Registrován: 14 pro 2013, 13:44
Příspěvky: 15
Zajímavý horoskop - Závislost slabého Jupitera, Uran ve 12.d...! Objevování, zvláštní kousky a zahravavání si, je s Neptunem v 1.d v kvadrátu na Venuši (stelium) sice krásné, fantastické, ale ohrožující. Uran v konjunkci s Lunou, která je zároveň vl. 8.d, je ve Štíru na Unuk! Hrozí situace, kdy sám sobě může způsobit bolest nejen fyzickou... Ty trigony pak zachraňují situaci, co se dá.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014, 17:03 
Moc děkuji za odpovědi. Chci jenom dodat, že Milanova rektifikace i Daašin postřeh o "zahrávání si" vidím jako velmi pravděpodobné - vím totiž, že úraz se mu stal skutečně tak, alespoň jak si zhruba pamatuji, že si hrál s jiným chlapcem s nějakými auty a autíčky a posílali si i něco, co poté nějak buchlo a popálilo ho. Což je pravděpodobně skutečně věk, který by mohl odpovídat méně než 10 letům (posílání si autíček s "náloží") . Druhému chlapci se myslím nestalo nic.
Nejsem ale profesionál, jenom samouk amatér, a chtěla jsem se proto zeptat Daaši na Unuk. Mám doma k dispozici pouze jednotlivé stupně znamení od Keffera a Sabiánské symboly. O Unuku jsem neslyšela.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014, 09:13 
Offline

Registrován: 14 pro 2013, 13:44
Příspěvky: 15
Obecně mají hvězdy (stálice) svůj nezanedbatelný význam v horoskopu. Unuk-EL-Haia je jedna z těch hvězd, zločinných, kdy člověka nutí do situací, kdy ohrožuje sám sebe. Říká se, že Unuk ubližuje tak, že si člověk sám sobě "umí" způsobit křívdu, bolest, neštěstí. Je schopen tzv. vrazit si nůž do vlastních zad. Zvlášť ohrožující je v konjunkci s Lunou (štírovský vliv na zničenou Lunu). Orbis se počítá 1-1.5° max. Pohyb hvězd je asi 1°/72let, tj. 0°0´50,2´´/rok.
Podle mého astroprogramu je Unuk nyní (r. 2014) na 22°16´42´´ Štíra.

V našem případě je Unuk (21°47´ŠT) za Lunou necelý 1°, má silný vliv. To, že s kamarádem při hře se stalo neštěstí nepřekvapuje, jen bych posunula tu událost (vzhledem k info tady na chatu) na později - 12let (viz Solár). Ty trigóny a prožitá událost v podstatě mohla člověka zachránit od horších události. Zdravím - Dagmar Z.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014, 12:46 
Dagmar, děkuji za informaci. Když jste použila slovo stálice, najednou mi "bliklo" a vzpomněla jsem si na knížečku Vladimíra Sládečka "Stálice v astrologii". Moc jsem ji nepoužívala a posléze zůstala zapadlá vzadu v knihovničce. Teď jsem ji znovu vyhrabala na světlo a Unukalhai jsem tam u Štíra našla. Ve spojení s Lunou je to skutečně poněkud odstrašující výklad - "zapletení se do intrik a spiknutí, vězení..." Přiznám se, je to můj bývalý zeť a mám ho stále ráda, i když s ním nejsem už několik let v kontaktu. Vždy jsem ho ale vnímala jako rovného člověka se smyslem pro fair play. Nicméně lidově řečeno - má skutečně stále nějakou "smůlu" v oblasti citového života. Konec konců - na nečestnost a neupřímnost prý tato stálice ukazuje v případě, že je v konjunkci s Merkurem - a tady žádné takové spojení není. A pokud by byl zvnějšku do něčeho nevědomky nebo z nějaké nouze zapleten - pevně doufám, že ty trigony naznačují ochranu. Mohu se Vás Dagmar ještě zeptat, jakou příručku o stálicích používáte?


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014, 08:15 
Offline

Registrován: 14 pro 2013, 13:44
Příspěvky: 15
Mílo, používám všechny příručky a knihy, které se mi dostanou do ruky:-) a vlastní zkušenost. Různé info jsou i na internetu. Sleduji i dynamiku (direkce, progrese, tranzity). Pokud je hvězda před planetou, její vliv slábne a naopak za planetou vliv stoupá, atd...Chystám se udělat na toto téma přednášku. Vzpomínám si na případ - krádež zbraně (touha ji vlastnit) a později následnou sebevraždu zastřelením (Unuk! v konjunkci s Venuší). Další velmi zločinná hvězda je ALGOL. Kdysi jsem analyzovala horoskop Stalina. V jeho případě se dostal Pluto na Algol v 13 letech (orbis 1°), a tehdy se stal Josif zlodějem a kriminálníkem. S Plutem na Algolu byla celá tato generace konfrontováná s MOCÍ / BEZMOCÍ...Já nepoužívám výraz stálice, používám - hvězda, protože má přece jen, i když pomalý, pohyb který je důležitý.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014, 14:09 
Dagmar, děkuji Vám. O Vaši přednášku bych měla zájem - ovšem záleželo by také na místě a času. Nebo je vydáváte také v nějaké písemné podobě? V tom případě bych ji ráda zakoupila.
Konjunkce Venuše-Unuk, kterou jste zmiňovala, byla, jak předpokládám, v natálním horoskopu?
Jinak - podle Sládečka tato konjunkce sice také může naznačit "tajemnou smrt", ale zrovna střelba a zbraně mi k Venuši moc nesedí... Bylo v tom natálním horoskopu něco, co by naznačovalo právě střelbu, zbraň?


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014, 16:32 
Mílo,
zde máte odkaz na stálice http://www.constellationsofwords.com/st ... phabet.htm - stačí to jen zadat do překladače.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014, 16:38 
Mílo,
vkládám ještě jeden odkaz : http://darkstarastrology.com/fixed-stars/


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014, 17:57 
Stálice Unuk
Světle žlutá hvězda, která se nachází na krku hada.
Vliv :
Podle Ptolemaia je povahy Saturna a Marse. To dává nemravnost, nehody, násilí a nebezpečí otravy.
Se Sluncem : mnoho hádek a zklamání, nešťastný život – pokud je Slunce hodně poškozené, tak smrt rodinou nebo přáteli.
S Lunou : Mazanost, zlé prostředí, nenávist autority, zapojení do intrik a spiknutí, vyhnanství, uvěznění a oběšení za trestní čin pravděpodobně otravou.
S Merkurem : Nečestný, obviněn z padělání nebo odcizení dokladů, špatný zdravotní stav, omezený únik, nebezpečí kousnutí od jedovatých zvířat.
Převzato od Vivian Robson

Unukalhai ( člověk sám sobě vráží nůž do zad )

Tato hvězda znamená ztrátu v určité oblasti a to jak v natálním horoskopu, tak v předpovědích. Tato ztráta je vždy negativní předpovědí . Dává určité zvrhlosti , nedostatek sebekontroly a nebezpečí jedů . Zlomyslnost, nemoc, lhaní, nebezpečí od jedů ( v dnešní době drogové závislosti a také alkoholu ), násilí a špatné zdraví .
Podle tradice přináší kontakt stálice Unuk se Saturnem skrytou duševní poruchu, tendenci brát drogy a v konečném důsledku vede k sebevraždě.

Jupiter konjunkce Unuk opozice Algol, dle profesora Uhleho, znamená neštěstí v soudních sporech, finanční ztráty a životní tragédie.

,


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014, 18:39 
Dagmar, děkuji Vám za odkazy.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 bře 2014, 22:55 
Promiňte, děkuji, Emo... Hned jsem si nevšimla, omlouvám se.


Nahoru
  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28 zář 2017, 11:13 
Offline

Registrován: 14 zář 2017, 19:51
Příspěvky: 1
When your site's screen has not enough space you can use our Off-Canvas Part. Danach einfach als Quelle eure zuvor erstellte ISO-Datei auswählen und dann den Dateipfad für die konvertierte Datei angeben. Bei einem Bekannten durfte ich die Tools noch auf zwei weiteren Rechnern testen - dort hat es beide Male funktioniert, auch mit CUE. Beim Rippen einer Audio-CD (im CD-DA-Format) in ein verlustfreies oder verlustbehaftetes komprimiertes Format (z.B. FLAC oder MP3) wird im Hintergrund erstmal eine WAV-Datei erzeugt, bevor ein Encoder in das entsprechende Format komprimiert. Die Kodierung liefert eine kleine verlustbehaftet komprimierte Datei und eine Korrekturdatei, mit deren Hilfe jederzeit wieder die Originaldatei rekonstruiert werden kann. Gerne kannst du unseren RSS-Feed abonnieren, um zum Thema Android immer auf dem Laufenden zu bleiben. Für die Erzeugung von RPM-Paketen ist die Datei vorhanden, für Debian-Pakete steht das Skript zur Verfügung. Wenn es ihnen gelingt eine direkte Konvertierung der Daten aus der Datei APE in WAV durchzuführen, wird das Downside ape zu wav gelöst.
Ein zweites Format Auswahlfeld (mit Pfeil runter) wird verwendet, um die Tags aus dem Dateinamen zu generieren. Mit dem Online Audio Converter können Sie APE in MP3 umwandeln, aber auch in WAV, WMA, AAC, AC3, FLAC, OGG, RA, and many ape2wav others. Wenn Sie eine gute Bitrate einstellen, werden Sie vielleicht nicht imstande, die neue MP3 Dateien akustisch von unique APE Dateien zu unterscheiden. Klicken Sie auf „Konvertieren und der Video Konverter wird APE Dateien in MP3 umsetzen.
Sogar die Dateien mit derselben Extension (APE), die durch verschiedene Versionen der Applikation erstellt wurden (neueste oder ältere), können eine etwas andere Datenstruktur besitzen. Im Gegensatz zu verlustbehafteten Verfahren („Lossy Codecs) - wie beispielsweise Vorbis oder dem weit verbreiteten MP3 - ist es bei der Verwendung von FLAC möglich, das Audiomaterial auch nach dem Dekodieren ohne Qualitätseinbußen vollständig wiederherzustellen. Zum Laden von My Music Converter Free aus dem Mac App Retailer benötigst du einen Mac mit OS X 10.6.6 oder neuer. Certain mp3 players that help both flac or ape typically don't do effectively with ape. Mit Datei-Zeitstempel nicht verändern kann eingestellt werden, dass die Modifikationszeit der Datei nicht verändert wird.
Die Standardinhalt einer WAV-Datei wird dekomprimiert, (obwohl sie zum Speichern komprimierter Formate wie MP3 verwendet werden können), Pulse Code modulierte (PCM) digitale Samples werden von der analogen Quelle abgeleitet. Diese ruft sich am Ende mit einem Timeout von 1 ms wieder selbst auf, sofern noch weitere Dateien zu bearbeiten sind. Im Folgenden wird eine Schritt für Schritt Anleitung, wie konvertieren zu einem anderen PCM-Audioformat mit kostenloser ape in wav konverter der Hilfe des professionellen PCM Konvertierung - Bigasoft Audio Converter. Der CD-Ripper des MP3 Toolkit Downloads gibt euch die Möglichkeit, die Tracks einer CD als MP3, WMA, APE oder WAV auf eurer Festplatte zu speichern. Ist ein Musikstück erst mal zum MP3 geworden, dann bringt ein Wandel zurück keinen Klangvorteil. Xcfa (X Convert File Audio) konvertiert u.a. WAV, FLAC, Monkey's Audio (.ape), WavPack, Ogg/Vorbis, M4a, AAC, Mpc und MP3.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 říj 2017, 08:10 
Offline

Registrován: 16 zář 2017, 17:17
Příspěvky: 1
Конвертируя файл в другое расширение файлов Вы сможете воспользоваться другими программами для его обслуживания. Movavi Video Converter - Программа для конвертации видео и аудио файлов в более чем one hundred seventy форматов, включая видео высокого разрешения.Программа подойдет пользователю m4a в wav онлайн с любыми навыками в работе с видео, программа предлагает как готовые настройки популярных форматов для новичков, так и ручную настройку параметров для продвинутых пользователей, а встроенные профессиональные фильтры помогут улучшить качество видео и решить наиболее распространенные проблемы при конвертации видео.
С Movavi Видео Конвертером вы можете сохранить видео в формат, поддерживаемый вашим мобильным устройством. При этом в процессе конвертирования качество звучания остается на очень высоком уровне, а объем данных, сохраняемых на жестком диске, уменьшается. Поддерживает большинство популярных видеоформатов, в том числе DVD, VCD, SVCD, MOV, RM, AVI, MPEG, MPEG1, MPEG2, MPEG4, WMV, 3GP, h264 и т.д. Присутствует возможность конвертирования в iPod и PSP видео.
Стоит также обратить внимание, что Advanced cda в wav cкачать бесплатно Limiter понижает пики находящиеся на уровне 1.000000 до 0.999908, а это означает что декодирование lossless материала с его использованием может не дать m4a в wav конвентер онлайн по-битовое совпадение с исходным аудио! Хорошо работает, но требует времени, что интерфейс является простым в использовании, и он использует сильный двигатель FFMPEG открытым исходным кодом, который может конвертировать почти ничего.
Для этого, сначала выберите видео файл, добавив видео в поле «Видео поток», а затем необходимо будет добавить аудиодорожку в поле «Аудио поток». Это быстрый, простой и понятный инструмент, который поможет вам конвертировать различные аудио и видео файлы, так что вы сможете смотреть их в любое время и в любом месте. Недостатки программы: не самый большой функционал; основное окно программы работает только как оболочка со ссылками на другие утилиты, которые при нажатии запускаются в новом окне; при установке конвертера предлагает установить партнерские продукты (можно не устанавливать); реклама поисковых панелей.
После завершения работы Complete онлайн cda в wav конвертер Audio Converter может проиграть файлы выбранного типа. Wma to mp3 converter free uncover: convertwma tomp3 case depart wma to mp3 freeware receive smile Most of M4a information downloaded from the Web are not typical ample to play in your common mobile phone or transportable media participant.
Стоит отметить, что с помощью M4A to MP3 Converter можно преобразовывать множество медиафайлов в формат MP3, например таких, как: WAV, OGG, WMA, WMV, ASF, ASX, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, MP4, M4A, AAC, MOV, QT, 3GP и т.д. Для этого Вам нужно лишь добавить все файлы, которые Вы хотите преобразовать в список, находящийся в окне программы, задать папку, где будут сохраняться созданные файлы и запустить процесс конвертирования данных в пакетном режиме.
Напрямую конвертировать DVD в популярные видео и аудио форматы (MP4, WMV, AVI, FLV, MOV, 3GP, WMA, M4A, и MP3 и т.д.) без каких-либо потерь качаства. После того параметры вывода указаны, можно перейти к финальному шагу - непосредственно конвертированию m4a в mp2. Я в идеале и хочу: сложил файлы в папку, запустил скрипт, через час готовые файликиmp4. Pistonsoft MP3 Tags Editor - удобный редактор тегов в музыкальных файлах формата MP3, WMA, OGG и ASF.
Программа является мощным и простым в использовании DVD инструментом, который может конвертировать DVD в видео файл AVI и в популярные аудио форматы с высокой скоростью преобразования и отличным качеством продукции. В результате всех проделанных манипуляций (указанных на изображении) у меня получился довольно забавный ролик, в котором демонстрируется игровой процесс видеоигры Assassins Сreed 3, где главный герой носится под звуки Rammstein :).


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 15 říj 2017, 13:36 
Offline

Registrován: 04 srp 2017, 13:54
Příspěvky: 1
Recommend visit .mp3 to ac3 converter site published here: convert mp3 to ac3 evidence everything mp3 to ac3 converter batch glass Once the source file list is complete, use Rip menu to convert them in the chosen output format. E.g. select Rip->Convert selected tracks to MP3 to convert to MP3.


Nahoru
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ] 

Všechny časy jsou v GMT


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Můžete zakládat nová témata v tomto fóru
Můžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron

Úpravy vzhledu a funkce KAPIC software
Obsahová správa JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418