Astrologická konference

www.ceskaastrologie.cz,www.horoskopodastrologa.cz

- astrolog

Astrolog JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418

Všechny časy jsou v GMT

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rektifikace
PříspěvekNapsal: 30 led 2014, 07:24 
Osobě se rozvedli rodiče. Takže bude mít opozici mezi vládcem 4 a 10 domu. Vystudovala fyzioterapii a dělá jí, takže nebude mít špatní aspekt mezi vládcem 9 nebo 10 domu. Měla by mít spíš trigon nebo konjunkci. Jezdí či jezdila na koních. Jednoho koně dokonce měla. Má mladší sestru, která je Váha. Má dlouhé špinavé blond vlasy. Celkem světlí obličej a často jí červenají tváře. Celkem dost mluví Také je abstinent. Je narozena 12. 10 1987.49N43 16E16.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rektifikace
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014, 10:25 

Dobrý den, pokud neznáme hodinu narození vůbec, tak je otázka rektifikace problém. Nicméně když už bychom chtěli spekulovat,
potřebovali bychom časově zařadit události. Navíc je problém, že u takto mladého člověka je jich na rektifikaci většinou málo. :o) Tolik můj pohled na věc.

Přílohy:
rektifikace.jpg
rektifikace.jpg [ 447.86 KiB | Zobrazeno 41459 krát ]
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014, 11:44 
Konec září 1990 narození sestry podzim 1996 první láská. 1 září 1999 začátek studia na gymnáziu Po bakalářském studiu fyzioterapie akademický rok 2010/2011 studovala na přírodovědecké fakultě nějakou genetiku kostí nebo tak něco. Prostě laboratorní pracovník. Po roce toho nechala a pokračovala v navazujícím studiu fyzioterapie. Rodiče se rozvedli, když studovala 1 ročník gymnázia.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014, 12:19 
Konec září 1990 narození sestry podzim 1996 první láská. 1 září 1999 začátek studia na gymnáziu Po bakalářském studiu fyzioterapie akademický rok 2010/2011 studovala na přírodovědecké fakultě nějakou genetiku kostí nebo tak něco. Prostě laboratorní pracovník. Po roce toho nechala a pokračovala v navazujícím studiu fyzioterapie. Rodiče se rozvedli, když studovala 1 ročník gymnázia.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014, 12:50 
Otec se narodil 11 července 1962.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014, 17:49 

Neměl by být problém vznést dotaz do porodnice, kde se narodila. Mám osobně dobré zkušenosti. Některé porodnice si za vyhledání účtují menší poplatek. Mně osobně v porodnici dohledali data daleko starší. Pokud v porodnici nebyla nějaká havárie (záplavy apod.) ukládá jim zákon archivovat chorobopisy cca 100 let. Některé matriky také vedou tyto údaje, ale s těmi nemám zkušenost.
Zkuste. Já osobně jakékoliv rektifikace pokládám za spekulaci.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Rektifikace - spekulace
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014, 21:20 

Ano, máte pravdu, rektifikace jsou vždy spekulativní záležitostí. Na stranu druhou když máte horoskop u kterého znáte +- hodinu narození a pomocí třeba 10 událostí si ověříte, že je tam vždy odpovídající direkce, tak to relativní jistotu dává. U některých horoskopů rektifikace prostě sedí.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25 úno 2014, 10:41 

Dobrý den, na základě přečtení příspěvku od Renji jsme zkusila napsat do porodnice e-mail kvůli času narození. Odkázali mě na krajskou matriku, kde jsem přesně v den svých 40. narozenin (12.2.) zjistila přesný čas. A byl to pro mě docela šok, neboť jsem celou dobu předpokládala, že jsem Vodnář s ASC ve Štíru a Lunou ve Vahách a teď podle nového času se mi ASC přesunul do Střelce a Luna do Štíra.
Bylo to jako bych najednou byla někdo jiný :-D.
Podle matky jsem se narodila kolem 2hod ranní, ale nevěděla to přesně, proto jsem si asi před 6 lety nechala udělat rektifikaci a podle ní mi čas narození vycházel na 1.40. Teď mi ovšem paní z matriky řekla, že čas narození je 2.15. Nejsem si ale jistá, jak přesné časy porodnice zapisovaly v 70.letech. ASC mi totiž vychází na cca 0°40 Střelce a Luna na 0°09 Štíra.
Proto bych byla ráda, kdyby mi někdo pomohl s rektifikací nebo aspoň radou, jak nejlépe zjistit přesnější čas. Kdybych neměla určité prvky na rozmezí dvou znamení, tak bych to ani neřešila. Má data- 12.2.74, 2.15, Klatovy

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25 úno 2014, 19:22 

Tohle není tak vražedné rozpětí pro rektifikaci. První krok je udělat si soupis důležitých životních událostí.
Pokud nám ho poskytnete, můžeme se tu na to podívat.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25 úno 2014, 19:30 

To bych byla moc ráda. Klidně sem nějaká data dám. O co by hlavně mělo jít? Svatba, děti, nějaké krize?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 09:39 

Dobrý den, všichni kdo dělají rektifikace vědí, jak složitá je to záležitost. Pro první pomoc se mi velmi osvědčila rektifikace podle sab. symbolů. Tam kde padne ASC daného času narození je třeba si sama přečíst symbol. Ten, který vás vnitřně osloví je váš čas. Sice nevím proč to tak funguje, ale funguje...alespoň v mém případě. Hezký den Dagmar Z.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 17:28 

Dobrý den,
jde o události typu stěhování, vzniky a konce důležitých vztahů - kdy jste s někým začala fakticky chodit, úmrtí v rodině - dědečkové, babičky,
nemoci, úrazy, potraty, zisky či ztráty majetku, profesní vzestupy a pády - prostě kompletní rekapitulace Vašeho života.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 21:38 
[quote="Marci"]Dobrý den, na základě přečtení příspěvku od Renji jsme zkusila napsat do porodnice e-mail kvůli času narození. Odkázali mě na krajskou matriku, kde jsem přesně v den svých 40. narozenin (12.2.) zjistila přesný čas. A byl to pro mě docela šok, neboť jsem celou dobu předpokládala, že jsem Vodnář s ASC ve Štíru a Lunou ve Vahách a teď podle nového času se mi ASC přesunul do Střelce a Luna do Štíra.
Bylo to jako bych najednou byla někdo jiný :-D.
Podle matky jsem se narodila kolem 2hod ranní, ale nevěděla to přesně, proto jsem si asi před 6 lety nechala udělat rektifikaci a podle ní mi čas narození vycházel na 1.40. Teď mi ovšem paní z matriky řekla, že čas narození je 2.15. Nejsem si ale jistá, jak přesné časy porodnice zapisovaly v 70.letech. ASC mi totiž vychází na cca 0°40 Střelce a Luna na 0°09 Štíra.
Proto bych byla ráda, kdyby mi někdo pomohl s rektifikací nebo aspoň radou, jak nejlépe zjistit přesnější čas. Kdybych neměla určité prvky na rozmezí dvou znamení, tak bych to ani neřešila. Má data- 12.2.74, 2.15, Klatovy[/quote]
Já se sice na data blíže nedívala, neznám Vás, což bývá taky dost podstatný, pouze poradím že bych se přiklonila k času určitě před 2.15, prostě z toho důvodu: narodí se miminko, všichni mají plno práce, a dodatečně se dopisuje chorobopis i čas narození. Koukne se na hodinky a napíše hodina. Deset minut sem, deset minut tam. Tak nějak zkuste sama vycítit, který ASC na Vás lépe sedí. A ještě, vlastně málokdo zná úplně přesnou hodinu narození. U toho Měsíce bych se přiklonila na Váhy. Dle mne jsou rektifikace hodně náročné, ale jestli je pan Kubík ochoten, tak bych jeho nabídku vítala.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014, 16:07 

Děkuji za odpovědi. ;-) S tím Měsícem bych řekla, že mi tam také líp sedí Váhy, ale i ze Štíra mám určitě něco v sobě. Proto si nejsem jistá,jestli je to díky štířímu ascendentu nebo mám opravdu už Lunu ve Štíru. Ale i ten asc.ve Střelci by mohl odpovídat, ale nejsem si jistá, jestli mě nemate moje konjunkce Slunce s Jupiterem.
Proto bych byla ráda, kdyby se mi někdo pokusil pomoci alespoň s tím časem narození, abych se mohla lépe učit na vlastním horoskopu. K panu Kubíkovi bych ráda na astrologickou konzultaci a rozbor horoskopu i třeba na kurz, ale bohužel zatím mi to nevychází finančně. :-(
Takže sem vkládám svá data důležitých událostí a doufám, že mi někdo pomůže. ;-) Předem děkuji.
12.2.1974, 2.15. Klatovy -narození (čas dle matriky, dle matky kolem 2hod, ale není si jistá)
20.duben 1981 - úmrtí dědečka
únor 1986- úmrtí babičky
leden 1988- operace oka otce
červen 1992 - úspěšné přijímačky na vysokou školu
srpen 1993- seznámení se s budoucím manželem (Slunce ve Střelci, Luna v Rybách, ASc v Blížencích)
leden 1994- ukončení studia na VŠ (přestalo mě to bavit, chtěla jsem změnu)
srpen 1994- nastoupení do zaměstnání
29.4.1995 - svatba
červen 1995- úmrtí babičky (nádor na mozku)
září 1995- stěhování se od rodičů za manželem
4.11.1995- narození dcery
23.9.1998- narození syna
17.8.2001- zjištění diabetu 1.typu u dcery(asi nejhorší den mého života, 20.8. jsem měla nastoupit do zaměstnání, bohužel jsem to musela zrušit a od té doby jsem byla s dcerou doma)
únor 2002- velká změna vzhledu, pořízení kontaktních čoček (do té doby jsem stále nosila brýle)
říjen 2008- zjištění nefunkční štítné žlázy
listopad 2010- začátek podnikání (internet. prodej)
srpen 2011- stěhování do Plzně
únor 2013- ukončení živnosti, nástup do zaměstnání(soc.služby)
prosinec 2013- odloučení od manžela( zatím bez rozvodu)
leden 2014-prac. neschopnost (artróza v koleni)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014, 21:02 

No nevím, ale u těch dat, by bylo třeba alespoň u některých doplnit přesný čas. (alespoň u narození dětí, svatby) Pak by snad rektifikace byla možná.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014, 22:03 

Děkuji za data, podívám se na to a promyslím si rektifikaci. Případně se budu ještě vyptávat.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014, 06:55 

Moc děkuji. ;-)
Ještě tedy doplním čas narození dětí. 4.11.1995, 7.25, KT a 23.9.1998, 7.50. KT

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06 bře 2014, 20:54 

Dobrý den,
musím si na to vyšetřit trochu času, ale pamatuji na Vás.

J.K.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10 bře 2014, 16:59 

Moc děkuji za ochotu a Váš čas. Pokud bude třeba další údaje, tak je samozřejmě dodám. Pokud si vzpomenu :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17 bře 2014, 16:59 

Dobrý den, zaujalo mě tranzitující Pluto u ASC v době skončení VŠ.
Dále MC kvadrát Mars v době zjištění nemoci dítěte.

To jsou dva rektifikační momenty, které mě navedly k tomuto času

Přílohy:
rektifikace.jpg
rektifikace.jpg [ 450.27 KiB | Zobrazeno 41087 krát ]
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17 bře 2014, 17:04 

sekundárně direkční Mars stál přesně na DSC v době úmrtí babičky 1986 + tranzity Mars,Saturn na Neptun v prvním domě jako spouštěč.
MC kvadratura Saturn únor 1981 a úmrtí dědečka

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17 bře 2014, 17:10 

říjen 2008 a nefunkční štítná žláza, tak tam funguje MC konjunkce Uran,
ale zároveň tam je výživná s.d. Mars kvadrát Merkur a tranzitují Pluto opozice Saturn, tedy to bylo patrně velké emocionální vypětí na všech frontách

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17 bře 2014, 17:14 

červen 1995 a úmrtí babičky, tam je Pluto přesně na ASC

Zde podotýkám, že roky 1994 - 1995 byly dosti přelomové - ukončení školy, stěhování, těhotenství, úmrtí babičky.
Tam mi ten průchod Pluta přes ASC dává smysl, je to i jeden z argumentů proč posunout ASC do Štíra, protože Pluto je pak vládcem ASC v desátém domě.

Třeba stěhování za manželem a tranzitní Saturn stojí přesně na IC, další podpůrný rektifikační moment.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17 bře 2014, 17:16 

Roky 2003-2006 jste si podle všeho užívala, tedy jdou tam dosti dobré direkce, připomínám, že v roce 2002 jste odhodila brýle a získala kontaktní čočky.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17 bře 2014, 20:42 

Moc děkuji, že jste si na tu rektifikaci udělal čas. ;-) Matka si přesný čas nepamatuje, tipuje, že to bylo kolem druhé hodiny, takže by Váš čas odpovídal. I ten přechod Pluta přes ASC v letech 94/95 mi udělal dost změn v životě. Ukončení VŠ, jedno zaměstnání, druhé zaměstnání, těhotenství, onemocnění babičky, svatba, úmrtí babičky, stěhování, narození dcery. Opravdu jsem se v těch letech nenudila. ;-)
Jinak ty roky 2003-2006 si moc nevybavuji, byly to opravdu asi pohodové roky. V té době děti začaly hrát hokej a já se konečně dostala více mezi lidi, jezdili jsme na zápasy a bylo to moc fajn.
Asi před šesti lety jsme si nechávala dělat rektifikaci od jedné známé astroložky a té vyšel čas 1.39, takže by tranzit Pluta přes ASC vycházel asi na rok 1993 a to se nic moc velkého nestalo, pouze jsem se poznala s budoucím manželem.
Ještě kouknu na nějaké tranzity přes osy a pokusím se vybavit události, které by se toho mohly týkat.
Jinak mě zaujala na FB i metoda paní Pernové. Klidně sem dám data i mých rodičů. ;-) Myslím, že jsem už je v jiném zdejším vlákně zadávala. (matka 3.5.46, Klatovy, otec 28.8.42, Klatovy, časy neznám)

Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v GMT