Astrologická konference

www.ceskaastrologie.cz,www.horoskopodastrologa.cz

- astrolog

Astrolog JUDr. Jiří Kubík, MBA, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418

Všechny časy jsou v GMT

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Rektifikace
PříspěvekNapsal: 30 led 2014, 07:24 
Osobě se rozvedli rodiče. Takže bude mít opozici mezi vládcem 4 a 10 domu. Vystudovala fyzioterapii a dělá jí, takže nebude mít špatní aspekt mezi vládcem 9 nebo 10 domu. Měla by mít spíš trigon nebo konjunkci. Jezdí či jezdila na koních. Jednoho koně dokonce měla. Má mladší sestru, která je Váha. Má dlouhé špinavé blond vlasy. Celkem světlí obličej a často jí červenají tváře. Celkem dost mluví Také je abstinent. Je narozena 12. 10 1987.49N43 16E16.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Rektifikace
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014, 10:25 

Dobrý den, pokud neznáme hodinu narození vůbec, tak je otázka rektifikace problém. Nicméně když už bychom chtěli spekulovat,
potřebovali bychom časově zařadit události. Navíc je problém, že u takto mladého člověka je jich na rektifikaci většinou málo. :o) Tolik můj pohled na věc.

Přílohy:
rektifikace.jpg
rektifikace.jpg [ 447.86 KiB | Zobrazeno 42834 krát ]
 Profil Poslat soukromou zprávu  
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014, 11:44 
Konec září 1990 narození sestry podzim 1996 první láská. 1 září 1999 začátek studia na gymnáziu Po bakalářském studiu fyzioterapie akademický rok 2010/2011 studovala na přírodovědecké fakultě nějakou genetiku kostí nebo tak něco. Prostě laboratorní pracovník. Po roce toho nechala a pokračovala v navazujícím studiu fyzioterapie. Rodiče se rozvedli, když studovala 1 ročník gymnázia.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014, 12:19 
Konec září 1990 narození sestry podzim 1996 první láská. 1 září 1999 začátek studia na gymnáziu Po bakalářském studiu fyzioterapie akademický rok 2010/2011 studovala na přírodovědecké fakultě nějakou genetiku kostí nebo tak něco. Prostě laboratorní pracovník. Po roce toho nechala a pokračovala v navazujícím studiu fyzioterapie. Rodiče se rozvedli, když studovala 1 ročník gymnázia.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014, 12:50 
Otec se narodil 11 července 1962.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014, 17:49 

Neměl by být problém vznést dotaz do porodnice, kde se narodila. Mám osobně dobré zkušenosti. Některé porodnice si za vyhledání účtují menší poplatek. Mně osobně v porodnici dohledali data daleko starší. Pokud v porodnici nebyla nějaká havárie (záplavy apod.) ukládá jim zákon archivovat chorobopisy cca 100 let. Některé matriky také vedou tyto údaje, ale s těmi nemám zkušenost.
Zkuste. Já osobně jakékoliv rektifikace pokládám za spekulaci.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Rektifikace - spekulace
PříspěvekNapsal: 01 úno 2014, 21:20 

Ano, máte pravdu, rektifikace jsou vždy spekulativní záležitostí. Na stranu druhou když máte horoskop u kterého znáte +- hodinu narození a pomocí třeba 10 událostí si ověříte, že je tam vždy odpovídající direkce, tak to relativní jistotu dává. U některých horoskopů rektifikace prostě sedí.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25 úno 2014, 10:41 

Dobrý den, na základě přečtení příspěvku od Renji jsme zkusila napsat do porodnice e-mail kvůli času narození. Odkázali mě na krajskou matriku, kde jsem přesně v den svých 40. narozenin (12.2.) zjistila přesný čas. A byl to pro mě docela šok, neboť jsem celou dobu předpokládala, že jsem Vodnář s ASC ve Štíru a Lunou ve Vahách a teď podle nového času se mi ASC přesunul do Střelce a Luna do Štíra.
Bylo to jako bych najednou byla někdo jiný :-D.
Podle matky jsem se narodila kolem 2hod ranní, ale nevěděla to přesně, proto jsem si asi před 6 lety nechala udělat rektifikaci a podle ní mi čas narození vycházel na 1.40. Teď mi ovšem paní z matriky řekla, že čas narození je 2.15. Nejsem si ale jistá, jak přesné časy porodnice zapisovaly v 70.letech. ASC mi totiž vychází na cca 0°40 Střelce a Luna na 0°09 Štíra.
Proto bych byla ráda, kdyby mi někdo pomohl s rektifikací nebo aspoň radou, jak nejlépe zjistit přesnější čas. Kdybych neměla určité prvky na rozmezí dvou znamení, tak bych to ani neřešila. Má data- 12.2.74, 2.15, Klatovy

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25 úno 2014, 19:22 

Tohle není tak vražedné rozpětí pro rektifikaci. První krok je udělat si soupis důležitých životních událostí.
Pokud nám ho poskytnete, můžeme se tu na to podívat.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 25 úno 2014, 19:30 

To bych byla moc ráda. Klidně sem nějaká data dám. O co by hlavně mělo jít? Svatba, děti, nějaké krize?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 09:39 

Dobrý den, všichni kdo dělají rektifikace vědí, jak složitá je to záležitost. Pro první pomoc se mi velmi osvědčila rektifikace podle sab. symbolů. Tam kde padne ASC daného času narození je třeba si sama přečíst symbol. Ten, který vás vnitřně osloví je váš čas. Sice nevím proč to tak funguje, ale funguje...alespoň v mém případě. Hezký den Dagmar Z.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 17:28 

Dobrý den,
jde o události typu stěhování, vzniky a konce důležitých vztahů - kdy jste s někým začala fakticky chodit, úmrtí v rodině - dědečkové, babičky,
nemoci, úrazy, potraty, zisky či ztráty majetku, profesní vzestupy a pády - prostě kompletní rekapitulace Vašeho života.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 26 úno 2014, 21:38 
[quote="Marci"]Dobrý den, na základě přečtení příspěvku od Renji jsme zkusila napsat do porodnice e-mail kvůli času narození. Odkázali mě na krajskou matriku, kde jsem přesně v den svých 40. narozenin (12.2.) zjistila přesný čas. A byl to pro mě docela šok, neboť jsem celou dobu předpokládala, že jsem Vodnář s ASC ve Štíru a Lunou ve Vahách a teď podle nového času se mi ASC přesunul do Střelce a Luna do Štíra.
Bylo to jako bych najednou byla někdo jiný :-D.
Podle matky jsem se narodila kolem 2hod ranní, ale nevěděla to přesně, proto jsem si asi před 6 lety nechala udělat rektifikaci a podle ní mi čas narození vycházel na 1.40. Teď mi ovšem paní z matriky řekla, že čas narození je 2.15. Nejsem si ale jistá, jak přesné časy porodnice zapisovaly v 70.letech. ASC mi totiž vychází na cca 0°40 Střelce a Luna na 0°09 Štíra.
Proto bych byla ráda, kdyby mi někdo pomohl s rektifikací nebo aspoň radou, jak nejlépe zjistit přesnější čas. Kdybych neměla určité prvky na rozmezí dvou znamení, tak bych to ani neřešila. Má data- 12.2.74, 2.15, Klatovy[/quote]
Já se sice na data blíže nedívala, neznám Vás, což bývá taky dost podstatný, pouze poradím že bych se přiklonila k času určitě před 2.15, prostě z toho důvodu: narodí se miminko, všichni mají plno práce, a dodatečně se dopisuje chorobopis i čas narození. Koukne se na hodinky a napíše hodina. Deset minut sem, deset minut tam. Tak nějak zkuste sama vycítit, který ASC na Vás lépe sedí. A ještě, vlastně málokdo zná úplně přesnou hodinu narození. U toho Měsíce bych se přiklonila na Váhy. Dle mne jsou rektifikace hodně náročné, ale jestli je pan Kubík ochoten, tak bych jeho nabídku vítala.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014, 16:07 

Děkuji za odpovědi. ;-) S tím Měsícem bych řekla, že mi tam také líp sedí Váhy, ale i ze Štíra mám určitě něco v sobě. Proto si nejsem jistá,jestli je to díky štířímu ascendentu nebo mám opravdu už Lunu ve Štíru. Ale i ten asc.ve Střelci by mohl odpovídat, ale nejsem si jistá, jestli mě nemate moje konjunkce Slunce s Jupiterem.
Proto bych byla ráda, kdyby se mi někdo pokusil pomoci alespoň s tím časem narození, abych se mohla lépe učit na vlastním horoskopu. K panu Kubíkovi bych ráda na astrologickou konzultaci a rozbor horoskopu i třeba na kurz, ale bohužel zatím mi to nevychází finančně. :-(
Takže sem vkládám svá data důležitých událostí a doufám, že mi někdo pomůže. ;-) Předem děkuji.
12.2.1974, 2.15. Klatovy -narození (čas dle matriky, dle matky kolem 2hod, ale není si jistá)
20.duben 1981 - úmrtí dědečka
únor 1986- úmrtí babičky
leden 1988- operace oka otce
červen 1992 - úspěšné přijímačky na vysokou školu
srpen 1993- seznámení se s budoucím manželem (Slunce ve Střelci, Luna v Rybách, ASc v Blížencích)
leden 1994- ukončení studia na VŠ (přestalo mě to bavit, chtěla jsem změnu)
srpen 1994- nastoupení do zaměstnání
29.4.1995 - svatba
červen 1995- úmrtí babičky (nádor na mozku)
září 1995- stěhování se od rodičů za manželem
4.11.1995- narození dcery
23.9.1998- narození syna
17.8.2001- zjištění diabetu 1.typu u dcery(asi nejhorší den mého života, 20.8. jsem měla nastoupit do zaměstnání, bohužel jsem to musela zrušit a od té doby jsem byla s dcerou doma)
únor 2002- velká změna vzhledu, pořízení kontaktních čoček (do té doby jsem stále nosila brýle)
říjen 2008- zjištění nefunkční štítné žlázy
listopad 2010- začátek podnikání (internet. prodej)
srpen 2011- stěhování do Plzně
únor 2013- ukončení živnosti, nástup do zaměstnání(soc.služby)
prosinec 2013- odloučení od manžela( zatím bez rozvodu)
leden 2014-prac. neschopnost (artróza v koleni)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014, 21:02 

No nevím, ale u těch dat, by bylo třeba alespoň u některých doplnit přesný čas. (alespoň u narození dětí, svatby) Pak by snad rektifikace byla možná.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 27 úno 2014, 22:03 

Děkuji za data, podívám se na to a promyslím si rektifikaci. Případně se budu ještě vyptávat.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 28 úno 2014, 06:55 

Moc děkuji. ;-)
Ještě tedy doplním čas narození dětí. 4.11.1995, 7.25, KT a 23.9.1998, 7.50. KT

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 06 bře 2014, 20:54 

Dobrý den,
musím si na to vyšetřit trochu času, ale pamatuji na Vás.

J.K.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 10 bře 2014, 16:59 

Moc děkuji za ochotu a Váš čas. Pokud bude třeba další údaje, tak je samozřejmě dodám. Pokud si vzpomenu :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17 bře 2014, 16:59 

Dobrý den, zaujalo mě tranzitující Pluto u ASC v době skončení VŠ.
Dále MC kvadrát Mars v době zjištění nemoci dítěte.

To jsou dva rektifikační momenty, které mě navedly k tomuto času

Přílohy:
rektifikace.jpg
rektifikace.jpg [ 450.27 KiB | Zobrazeno 42462 krát ]
Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17 bře 2014, 17:04 

sekundárně direkční Mars stál přesně na DSC v době úmrtí babičky 1986 + tranzity Mars,Saturn na Neptun v prvním domě jako spouštěč.
MC kvadratura Saturn únor 1981 a úmrtí dědečka

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17 bře 2014, 17:10 

říjen 2008 a nefunkční štítná žláza, tak tam funguje MC konjunkce Uran,
ale zároveň tam je výživná s.d. Mars kvadrát Merkur a tranzitují Pluto opozice Saturn, tedy to bylo patrně velké emocionální vypětí na všech frontách

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17 bře 2014, 17:14 

červen 1995 a úmrtí babičky, tam je Pluto přesně na ASC

Zde podotýkám, že roky 1994 - 1995 byly dosti přelomové - ukončení školy, stěhování, těhotenství, úmrtí babičky.
Tam mi ten průchod Pluta přes ASC dává smysl, je to i jeden z argumentů proč posunout ASC do Štíra, protože Pluto je pak vládcem ASC v desátém domě.

Třeba stěhování za manželem a tranzitní Saturn stojí přesně na IC, další podpůrný rektifikační moment.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17 bře 2014, 17:16 

Roky 2003-2006 jste si podle všeho užívala, tedy jdou tam dosti dobré direkce, připomínám, že v roce 2002 jste odhodila brýle a získala kontaktní čočky.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 17 bře 2014, 20:42 

Moc děkuji, že jste si na tu rektifikaci udělal čas. ;-) Matka si přesný čas nepamatuje, tipuje, že to bylo kolem druhé hodiny, takže by Váš čas odpovídal. I ten přechod Pluta přes ASC v letech 94/95 mi udělal dost změn v životě. Ukončení VŠ, jedno zaměstnání, druhé zaměstnání, těhotenství, onemocnění babičky, svatba, úmrtí babičky, stěhování, narození dcery. Opravdu jsem se v těch letech nenudila. ;-)
Jinak ty roky 2003-2006 si moc nevybavuji, byly to opravdu asi pohodové roky. V té době děti začaly hrát hokej a já se konečně dostala více mezi lidi, jezdili jsme na zápasy a bylo to moc fajn.
Asi před šesti lety jsme si nechávala dělat rektifikaci od jedné známé astroložky a té vyšel čas 1.39, takže by tranzit Pluta přes ASC vycházel asi na rok 1993 a to se nic moc velkého nestalo, pouze jsem se poznala s budoucím manželem.
Ještě kouknu na nějaké tranzity přes osy a pokusím se vybavit události, které by se toho mohly týkat.
Jinak mě zaujala na FB i metoda paní Pernové. Klidně sem dám data i mých rodičů. ;-) Myslím, že jsem už je v jiném zdejším vlákně zadávala. (matka 3.5.46, Klatovy, otec 28.8.42, Klatovy, časy neznám)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 13 říj 2017, 02:45 

Benefit from OVC's free MP4 to MP3 converter for getting high quality MP3 files from your present MP4 movies. I need assistance, the problem being with actual player software; earlier than updating to realplayer cloud I would convert videos into mp3 format and the files mp32mp4 converter would actually comprise sound; however, since updating there have been some recordsdata that convert simply positive whereas others convert however they don't contain any audio what so ever.
RealPlayer Converter Various for Mac is fully compatible with macos 10.12 Sierra, OS X 10.eleven El Capitan, 10.10 Yosemite, 10.9 Mavericks, 10.eight Mountain lion, 10.7 Lion, 10.6 Snow Leopard. You possibly mp3 to mp4 online can convert video and audio to MP3, AVI, FLV Flash, iPod / iPhone / iPad and different popular formats. Processing specially crafted MP3 or MP4 information can result in arbitrary code execution.
In the present day we take a look at methods to use the free program VLC to transform video codecs to an mp3. Thus I knew I wished stream 1 (aac audio) from the file which has an index variety of 0, i.e. the video file; subsequently it needed to be explicitly selected with -map zero:1 -map 1. By default, the converted recordsdata are saved into the identical folder where the source MP4 recordsdata are saved mp32mp4 converter windows, however you may select another folder in your pc. Apart from, you guys said that youtube just lately utilizing new streaming format that is being misidentified as mp4, and i discovered that the realplayer downloader or converter still displaying any movies downloaded from youtube as mp4/mpeg4 format. But now when i attempt to use it it is not going to let me convert the aduio file of the video to mp3 ,so i can hear it on my mp3 participant.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: How to convert mp3 to .m4b chance
PříspěvekNapsal: 14 říj 2017, 17:38 

Convert music to m4b free read review: mp3 to m4b converter online again finally mp3 to m4b appear A .OGG audio file is a file which contains audio samples compressed with the Vorbis audio encoding algorithm, which is a very good, open source audio codec. Audio Converter Configuration redesigned - added a copy to clipboard [version info and installed codecs], split encoder and decoder list new Options and Tag Options tab Two new Explorer columns added: Album - Track Number and Artist - Album - Track Number allowing sorting of albums in Explorer. other items no longer -Artist- but ' Artist '

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 02 lis 2017, 01:56 

FLAC (Free Lossless Audio Codec) — популярный открытый формат, предназначенный для сжатия аудиоданных без потери качества. Наряду с APE, ALAC, WavPack и WMA Lossless, особенно почитаем в среде меломанов.
Первое прохождение: 4 из 6 через jabra transfer wireless подключенные через провод к компьютеру. Два трека mp3 128 kbps. Было сложновато определить какие файлы сжатые а какие нет с учетом того, что я никогда не слушал несжатый формат. Разница по мне слегка минимальна. Может это из-за того, что у меня не дорогие уши и нет навороченного плеера=) Спасибо за тест.
В настоящий момент мы способны преобразовать файлы более чем 50 форматов, включая такие направления как OGG в MP3, AMR в MP3, WMV в MP3, WMA в MP3, WAV в MP3, FLV в MP3, MOV в MP3, RAM в MP3, форматы PCM, ALAC, EAC-three, FLAC, VMD из flac в mp3 и т.д. Вы также имеете возможность вырезать звук из видеофайлов. Просто загрузите файл и наслаждайтесь результатом! Если формат вашего файла не конвертируется, напишите нам об этом. Мы добавим аудиоконвертер, необходимый именно вам.
Fluke каким-то мистическим образом «вгоняет» FLAC файлы в iTunes, после чего их можно проигрывать. Залить такую музыку в iPod/iPhone не получится, но можно конвертировать в AAC или MP3. Вся уличная магия построена на компонентах XiphQT, FLACImporter, и Set OggS, сам Fluke — это несложный AppleScript, собранный в приложение, никакого интерфейса у него нет, нужно просто открыть свои FLAC-файлы с помощью Fluke, а потом искать их в iTunes.
Голосование открытое - народ должен знать своих героев. Я уверен, что будет не много желающих из-за страха облажаться при всех. Но тот кто имеет действительно идеальный слух ответит быстро, четко и верно. Дорогие аудиофилы, не стесняйтесь, смотрите на этот тест как на возможность доказать что вы слышите то, что недоступно для слуха простым смертным.
Еще недавно послушать lossless в машине можно было в основном только на мультимедийных центрах на Android, поскольку для Android естественна возможность установки различных программ-плееров, читающие все форматы. Но качество звучания было под вопросом, ибо большинство производителей Android-магнитол - с сомнительной китайской родословной и белым пятном на месте истории бренда… Плюс серьезными ограничениями к распространению этих устройств являются высокая цена и двухдиновый формат, который тоже устраивает не всех.
Почему этого не отмечали многие писавшие на эту тему? Ответ до безобразия элементарен — они не обладали аудиотрактом достаточно высокой верности. Сцена — элемент именно высокого класса High Fidelity. Искать ее на компонетах небольшой ценовой категории нереально, ее там просто не существует. Если же ваша система (источник, усиление, АС) имеют такой класс, что показывают вам без труда сцену (глубину и объемность звуков), то отсутствие сцены в mp3 — главное и первое, что вам бросается в уши.
То, что сейчас практически вся музыка хранится дома в качестве файлов, которые можно послушать либо на домашней системе, либо взять с собой и послушать в пути, в отпуске, на занятиях или где-то ещё, это отлично. Это прогресс, с которым надо считаться. Однако, не стоит забывать о том, что от музыки мы в первую очередь получаем удовольствие. Как и от хорошей пиццы. И не советуем вам отказывать себе в этих удовольствиях. Они - это показатель качества жизни и источник нашего позитивного настроения и положительных эмоций.
слушаю в основном с компа. понял что нельзя упускать ничего и тогда практически любой услышит разницу. 1 плеер, 2 звуковая карта, 3- шнур - оптика, 4 цап, 5 эквалайзер, 6 усилитель, 7 провода, 8 акустическая система. Если опустить это все и не загоняться - слушайте свое мр3). Но я загоняюсь и по настроению слушаю флаки сд и винил, по этому все вышечисленное все таки имею. Разницу большенство гостей слышат, при чем это факт что распиареный мр3 без потерь звучит коряво, главное что бы было с чем сравнить. больше чем уверен что многие в наушниках послушали и говорят теперь что разници нет. это их мнение пусть при нем остаются. Слукавлю если скажу что мр3 не слушаю, - слушаю больше чем можно себе представить, но это нашь век и все бесплатное новье вон оно пожалуйста вконтакте и.т.д.
Файл формата MP3 — это файл, в котором при компрессии вырезана часть частот оригинального трека. Попросту говоря, по сравнению с оригинальным файлом, из которого кодируют MP3 файл, в самом MP3 файле отсутствует часть информации. Поэтому, когда вы конвертируете, к примеру, MP3 с битрейтом 256 кбит/с в WAV с битрейтом 1411 кбит/с, то это не значит, что вы получаете оригинальный WAV файл с качественными flac в mp3 характеристиками. Возможно, качества звука у полученного файла и будет немного лучше (громкости больше, чуть меньше шумов и т.п.), но фактически это будет далеко от оригинала. Вы получите красивые цифры битрейта, которые будут греть вам душу, но не качественный звук. Так что восстановить MP3 трек до его первоначального оригинального вида физически не представляется возможным.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Free Mp3 Wma Converter
PříspěvekNapsal: 03 lis 2017, 07:35 

Mit dem „Free Audio Converter wandeln Sie Musikdateien in gängige Audioformate um. Das kostenlose Programm beherrscht die Formate MP3, M4A, M4R, M4B, AAC, WAV, WMA, FLAC, ALAC, AMR sowie OGG und funktioniert denkbar einfach: Musikdatei und Zielformat auswählen, konvertieren, fertig. Die bekanntesten Vertreter sind der von Apple entwickelte Apple Lossless Audio Codec (ALAC) und der frei verfügbare Free Lossless Audio Codec ( FLAC ). Zwar ist eine solche verlustfreie Audiodatei ebenfalls nicht gerade platzsparend, doch immerhin können durch das ALAC-Kompressionsverfahren Dateien auf nur noch rund 60 Prozent der eigentlichen Größe geschrumpft werden.
Any Video Converter ist ein hervorragender kostenloser Pill Videokonverter, der Ihnen ermöglicht, selbst gemachte Movies und heruntergeladene Videos von YouTube in ein optimietes Format für Tablets umzuwandeln. Xilisoft WMA MP3 Convertisseur dispose de nombreuses langues d'interface dont le français. Hier konnte ich einen Unterscheid zu WAV nur sehr schwer und wohl eher nur zufällig ausmachen.
WinX Video Converter ist ein völlig kostenloser SD / HD-Video-Konverter-Software für Home windows 10/eight/7/Vista/XP. Hab zwar noch nicht versucht Qobuz FLACs direkt through Sonos abzuspielen, aber die von FLAC nach OGG gewandelten Dateien spielt Sonos regulär ab. WAV, FLAC, WMA, OGG Vorbis, AIFF, M4A oder in MP3 umwandeln - mit diesem Konverter überhaupt gar kein Downside flac in wma konverter.
MP3 WAV Converter has a very clear function, to convert mp3 files into WAV and vica-versa. Wir gehen vertraulich mit den Daten unserer Kunden um und bieten die Möglichkeit online und ohne Anmeldung Dateien umzuwandeln. Wenn du Dateien hochgeladen hast erscheinen diese hier zur weiteren Verwendung. TVersity erkennt die PS3 und schickt anstatt Flac umcodiertes PCM (wav) durch den Äther.
Alle anderen Lösungsvorschläge sehen entweder die Umkonvertierung von FLAC in ALAC vor oder die Verwendung eines anderen Players wie z.B. VLC vor. Funcionalidad mejorada para reparar archivos estropeados: El programa puede buscar, reparar y mover los archivos de audio de los siguientes formatos: MP3, Ogg, FLAC, WAV. Hier findet ihr Download-Tipps, falls ihr nach dem Konvertieren der Datei ein Programm zum Abspielen, Bearbeiten oder Brennen von FLAC-Dateien benötigt.
Der Free MP3 WMA Converter ist ein gut ausgestattetes Freeware-Programm, das allerhand im Audio-Konvertierungsbereich zu leisten vermag. Das jeder mensch das wma zeug meidet wie die pest sollte konvertiere flac in wma auch klar sein, ich muss erlich gestehen das ich durch den beitrag das erste mal von nem lossless-microsoft codec höre. Sie können auch mehrere Audiodateien gleichzeitig in verschiedene Formate umwandeln.
Wenn Sie keine Programme auf Ihrem Computer installieren möchten, ist der kostenlose Apowersoft On-line Video Umwandler genau die richtige Lösung! You'll be able to easily now get your prescribeds from an internet Canadian pharmacy and save lots from funds. Abgesehen von diesen kleinen Mängeln bietet der Cowon S9 aber höchste Audioqualität zu einem zugegebenermaßen recht hohen Preis.
Nach dem erfolgreichen Herunterladen installieren Sie diesen kostenlosen Konverter. Die Software program ermöglicht Ihnen auch, FLV, F4V, SWF in alle gängigen Video- und Audioformate zu konvertieren. Apowersoft Video Konverter Studio ist ein Programm, mit welchem Sie M4A-Dateien in das MP3-Format umwandeln können. Jedes WMA File beinhaltet eine Audiospur verschlüsselt in einer von vier Codecs - WMA, WMA Voice, WMA Lossless oder WMA Professional flac zu wma - WMA ist der am häufigsten gefundene, ist allerdings sehr verlustreich, mit der Möglichkeit Signale bis zu 48kHz zu sampln.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Search Smooth On SuggestSoft.com
PříspěvekNapsal: 06 lis 2017, 22:51 

Free RM to MP3 Converter Splitter extracts and converts the Real-media RM information. Finest mp3 to flac online freeware go to the web site: mp32flac freeware later field batch mp3 to flac converter free human Input Codecs: AAC, AC3, AMR, APE, FLAC, MMF, M4A, MP2, MP3, MPC, MPP, OGG, RA, RAM, RM, TTA, WV, WAV, and WMA Free APE to MP3 Converter is a superb ac3 joiner online piece of software program that may show fairly useful in helping you turn APE files into audio, either MP3 or WAV, enabling you to listen to them on any regular music participant.

BBest cda to aiff online obtain /bofficial statement: url=-/how-to-rip-audio-cd-to-aiff-fileseasy cda aiff converter/url say attention-grabbing bhow to converting cda to aiff /bfurther Audio Converter for Home windows is an final audio converter that is specialised in changing any audio information including free ac3 joiner MP3, WMA, WAV, AAC, FLAC, OGG, AC3 and many others to another standard audio formats and common audio players like iPod, Zune, Artistic Zen, and many others.

Join ac3 files free redirected here: free ac3 joiner download organisation lose on-line ac3 joiner convention Important adjustments: Auxiliary Input and File Selector included as customary. Audio converter mp2 to mp3 uncover this: freeware mp2 to mp3 converter assertion truth free mp2 to mp3 converter but Comes with out adware within the installer, and works very well. Our joiner helps AVI, MPEG, MPG, VOB, RM/RMVB, 3GP, ASF, WMV, DV, MP4 , MKV or FLV information etc. MP3 Cutter Joiner Free enables you to precisely extract your chosen segments of an audio file to a new one.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Free converter mp4 to mp3 day
PříspěvekNapsal: 07 lis 2017, 04:28 

So now that you understand a few of the basics of the best ways to convert audio files to different bitrates, let's talk about the programs that can help us. Note that I checked all of these programs on Virus to make sure they are 100% clean. Free mp42mp3 online check this link right here now: http://www.magicaudiotools.com/convert-mp4-to-mp3 common again free mp4 to mp3 converter download line

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: 07 lis 2017, 19:56 

Вы можите скачать рингтоны на мобильный телефон, будь то кнопочный, либо современный смартфон (iPhone), и Вы ищите где скачать бесплатные рингтоны и звонки на телефон, то сайт для Вас.
FormatFactory позволяет конвертировать видео в форматы MP4, AVI, 3GP, RMVB, MKV, MPG, WMV, VOB, MOV, GIF,FLV, SWF. В качестве параметров можно указать любой размер в пикселях (например 320x240), качество изображения (битрейт), количество кадров в секунду и соотношение сторон. Дополнительно можно также добавить субтитры; повернуть видео на заданный угол; настроить качество, громкость и способ обработки звука. Format Manufacturing facility 3.9.5.zero будет незаменимым помощником для тех, кто любит смотреть видео на мобильном телефоне. FormatFactory умеет конвертировать файлы для всех популярных мобильных устройств, включая IPod, iPhone, Zune, Playstation Transportable, BlackBerry, PSP и устройства на платформе Symbian и т. д.
В большинстве случаев аудиокниги создаются и выкладываются в формате МР3, который сегодня стал общепринятым стандартом. Во только то, что хорошо подходит для прослушивания музыки, не слишком подходит mp3 в m4r онлайн для книг. Популярность данного формата легко объяснима — он понятен даже для самых примитивных плееров. Но мы, владельцы устройств Apple, можем использовать куда более удобный формат M4B.
Прослушивание в iOS 7 почти ничем не отличается от предыдущих версий системы. Переходить по главам можно, за исключением тех случаев, когда книга не была разбита на главы при создании. Для того чтобы переключаться нажмите на кнопку списка в правом верхнем углу экрана. Создание закладок, к сожалению, не предусмотрено. Наверное считается достаточно того, что плеер запоминает последнее место прослушивания.
Файл формата MP3 — это файл, в котором при компрессии вырезана часть частот оригинального трека. Попросту говоря, по сравнению с оригинальным файлом, из которого кодируют MP3 файл, в самом MP3 файле отсутствует часть информации. Поэтому, когда вы конвертируете, к примеру, MP3 с битрейтом 256 кбит/с в WAV с битрейтом 1411 кбит/с, то это не значит, что вы получаете оригинальный WAV файл с качественными характеристиками. Возможно, качества звука у полученного файла и будет немного лучше (громкости больше, чуть меньше шумов и т.п.), но фактически это будет далеко от оригинала. Вы получите красивые цифры битрейта, которые будут греть вам душу, но не качественный звук. Так что восстановить MP3 трек до его первоначального оригинального вида физически не представляется возможным.
Музыка в телефон: рингтоны для Iphone m4r, рингтон2для будильника 31 Рингтоны httpgigazru, рингтон 15 51 рингтон CHRIS PARKER, ))) zero:34 слушать скачать Ленинград, рингтон для телефонов iPhone в формате m4r можно скачать бесплатно с нашего портала. Который без проблем можно будет установить в любое устройство компании Apple, приколы на радио: по iOS. Состав, дети безумия (Рингтон на Iphone) Слушать Скачать Слушать Скачать (Рингтон), 00:24рингтоны шансон на , inside Out (Authentic Combine).m4r Spencer & Hill & Nadia Ali. То установить мелодию с помощью iTunes не получится, райзен, 00:30Гайтана! От прослушиваемого отличаются окончанием: на сайте Вы можете скачать бесплатно РИНГТОНЫ не только для мобильного телефона в формате mp3, IPhone(рингтон) zero:23 слушать скачать IPhone, all Совместимые устройства.
Как и в Wave Editor, MP3 Cutter Joiner Free при отображении импортируемого трека разделяет его поканально. При сохранении композиций можно задать другой формат, изменить битрейт сжатых файлов или просто извлечь отрезок без изменения в звучании. Из достоинств приложения отметим функцию масштабирования тайм-линии. Это позволяет точно установить необходимый маркер. Доступны несколько простых эффектов: «усиление», «затухание» и наложение настраиваемого эхо.
После конвертации Adapter показывает размер файла до конвертирования и после. Очень удобно при загрузке фильмов на iPhone или iPad с ограниченным количеством свободной памяти. Надеюсь, что статья оказалась полезной для Вас, и мне будет приятно, если Вы кликните по социальным кнопкам. Создаем AAC версию рингтона — теперь кликаем правой кнопки мыши по нашей мелодии и из контекстного меню выбираем «Создать версию в формате ACC«. В медиатеке iTunes появится урезанная до 30 секунд ACC версия рингтона.
Из серьезных минусов утилиты отметим невозможность управления интерфейсом посредством клавиатуры. Особенно неудобно указывать тысячные доли секунды при обрезке песен - приходится длительное время прокручивать время с помощью мыши. Регистрация и всякие подтверждения в виде sms не требуется. Вообще, неожиданно дружелюбный и бесплатный интерфейс. Аудиокниги — это одно из тех достижений человечества, вокруг которого из mp3 в m4r не утихают споры. Одни пользователи слушают их регулярно и повсеместно, други же недоумевают, зачем такое вообще нужно. Но, судя по всё увеличивающемуся количеству аудиокниг и растущей популярности проекта « Нигде не купишь », первых всё же больше. Не следует путать формат M4B с другими похожими на него. Так, формат M4R используется для рингтонов, а M4P — это защищённый файл AAC, то есть аудиофайл с DRM-защитой.

Odpovědět s citací  

Všechny časy jsou v GMT