Horoskop na zítra 2016/2017 | Horoskop zpracovává astrolog JUDr. Jiří Kubík, MBA, horoskop podle data narození, horoskop na zítra

Horoskop 2016 | Horoskop podle data narození, Horoskop na zítra, předpověď 2016, horoskop na rok 2016
Horoskop podle data narození zpracovává astrolog JUDr. Jiří Kubík, 2016 Vítejte na stránkách věnovaných astrologii!
Astrologie je prastarým výkladovým uměním opřeným o
exaktní matematický základ. Kořeny astrologie sahají
podle dostupných pramenů až do 4. tisíciletí př. n. l.


Správcem stránek je astrolog JUDr. Jiří Kubík
Kontakt: Tel. 607 646418, ceskaastrologie@seznam.cz

Horoskop 2016 | Horoskop podle data narození

Rozbor osobního horoskopu:

Detailní interpretace probíhá od základních charakteristik osobnosti až po zaměření se na konkrétní oblasti života, vztahy, děti, práce, majetek, dědictví, zdraví atd. Osobní horoskop poměrně přesně odrývá silné i slabší stránky osobnosti, upozorňuje na talenty, ale varuje před životními úskalími. Na výklad osobního horoskopu většinou navazuje prognóza či rozbory horoskopů blízkých a partnerské horoskopy.

HOROSKOP DÍTĚTE je vlastně výkladem základního horoskopu člověka. Astrologie pomáhá proniknout do povahy dítěte, pomáhá lépe přijmout jeho založení a povahové vlastnosti. Z horoskopu rozpoznáme jeho přednosti a talenty.


O používaných technikách:
topocentrický systém domů, tropický zodiak, lunární paralaxu, pravé lunární uzly, základních 5 aspektů. Dále používám aspekty šířkové - paralely, poloviční vzdálenosti i významné stálice. Dále rozlišuji denní a noční zrození, denní a noční planety, zohledňuji viditelnosti planet.

Ukázky výkladu horoskopu zde: Horoskop 2016 | Horoskop podle data narození, Horoskop na zítra, předpověď 2016, horoskop na rok 2016 (text - PDF) www.ceskaastrologie.cz - partnersky horoskop (Zvukový záznam Wma)

JAK PROBÍHÁ KONZULTACE - pro info klikněte ...zde...

Chtěli byste vědět v čem pro vás může být astrologická konzultace užitečná, jak probíhá........Rektifikace – zpřesnění času narození:

Hodině narození obdržené od klienta musí astrolog vždy nedůvěřovat. Pravděpodobnost nejrůznějších zkreslení vinou kupříkladu pozdě jdoucích hodin, nepřesně zaznamenané hodiny atd. jsou běžné. Astrolog obdržený ČAS narození při konzultaci kontroluje a koriguje na základě důležitých životních událostí a s tím souvisejících důležitých direkcí a tranzitů.

O používaných technikách:
Zejména se jedná o metodu primárních direkcí os a tranzitů na hlavní osy.

 Prognózy a předpovědi: horoskop na rok 2016/2017

V rámci konzultace pracujeme i s prognózami a předpověďmi 1-2 roky dopředu. Prognostické techniky jsou zejména užitečné pro Vaše rozhodování, protože Vás upozorní na důsledky Vašeho rozhodnutí. Prognostické techniky pomáhají využít životní příležitosti.

O používaných technikách:
primární direkce – Naibodův klíč, sekundární direkce, tranzity, solární a lunární revoluce, používáme i paralelní aspekty, direkce stupeň/rok.

 Partnerský horoskop:

Partnerský horoskop sestavený podle data, hodiny a místa narození pomáhá pochopit potenciál, možnosti a vývoj jak partnerského, pracovního či jiného vztahu. Na základě mnohaletých zkušeností je možno s velkou mírou jistoty určit vývoj vztahu. Při interpretaci partnerských horoskopů astrolog vychází ze základních dispozic obou partnerů, tedy pro vyložení partnerského horoskopu je třeba studovat i osobní horoskopy partnerů.

O používaných technikách:
Vychází se z osobního horoskopu sestaveného na základě data, hodiny a místa narození, dále se použije srovnání horoskopů - tzv. synastrie, kompozitní horoskop.
V základních horoskopech lze vyčíst naše osobní dispozice pro vztahy, srovnání určuje naši vzájemnou kompatibilitu, kompozitní horoskop pomáhá lépe popsat základní témata vztahu.


Kdy má partnerský horoskop smysl:

Pokud přemýšlíte o tom, zda-li je pro vás partner ten pravý a zda se k sobě hodíte.
Pokud chcete lépe poznat silné i slabé stránky vašeho vztahu.
Pokud procházíte krizí a chtěli byste vědět více.


Co je třeba pro sestavení partnerského horoskopu:

Pro sestavení partnerského horoskopu je třeba znát datum, místo a hodinu narození obou partnerů. Pracovat lze i v případě, kdy je známa hodina narození pouze u jednoho partnera, kompletní data obou jsou ale výhodou.
Pak už stačí nás jen kontaktovat prostřednictvím mailu či telefonu. (ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607 646418)
Pokud máte jakýkoliv dotaz, ozvěte se.

formy zpracování ceník a kontakt astrolog Jiří Kubík


www.ceskaastrologie.cz - astrologie, horoskopy

STRUČNÝ UKÁZKOVÝ VÝKLAD PARTNERSKÉHO HOROSKOPU - text včetně grafů horoskopů

Česká astrologie - partnerský horoskop, Catherine - Zeta Jones a Michael Douglas .....Ukázka: www.ceskaastrologie.cz - partnersky horoskop podle data narozeni(zvukový záznam Wma)

www.ceskaastrologie.cz - partnersky horoskop

Horoskop 2016 | Horoskopy podle data narození, Horoskop na zítra, na rok 2016www.ceskaastrologie.cz - astrolog


 - astrolog

Již od roku 2000 úspěšně nabízíme profesionálně a pro každého srozumitelně zpracované horoskopy. V případě nespokojenosti konzultace zdarma!

KURZY ASTROLOGIE

CHCETE HOROSKOP

CENÍK A KONTAKT

ASTROLOG JIŘÍ KUBÍK

Naše práce pro Vás nekončí ani po konzultaci, kdykoliv se na nás můžete telefonicky a mailem pro názor či radu obracet.

 horoskop , astrologie

Technická správa Ing. Vladimír Kapic Obsahová správa JUDr. Jiří Kubík

Horoskop 2016/2017 | Horoskop podle data narození, Horoskop na zítra, na rok 2016/2017, předpověď 2016/2017, Česká astrologie: www.ceskaastrologie.cz

Horoskop 2016/2017 | Horoskop podle data narození, Horoskop na zítra 2016/2017, www.ceskaastrologie.cz, ceskaastrologie@seznam.cz, Tel. 607646418


 horoskop , astrologie a horoskopy