ČESKÁ ASTROLOGIE
Vítejte na stránkách věnovaných astrologii!
Astrologie je prastarým výkladovým uměním opřeným o
exaktní matematický základ. Kořeny astrologie sahají
podle dostupných pramenů až do 4. tisíciletí př. n. l.

Správcem stránek je Jiří Kubík

zpět na úvodní stranu                                                                                                                         

Nabízím profesionálně zpracované horoskopy pro vás a vaše blízké, každému horoskopu a klientovi se snažím maximálně věnovat. Stanete-li se mým klientem, poskytuji v případě potřeby okamžité a bezplatné konzultace po telefonu či mailem, protože astrologie může být prakticky užitečná právě v momentě důležitých rozhodnutí.

FORMY KONZULTACE:
OSOBNÍ NÁVŠTĚVA:
Pokud máte zájem o výklad horoskopu, nelze než doporučit astrologa navštívit osobně.
DOBÍRKA:
Pokud Vám osobní návštěva nevyhovuje či není možná, horoskop nahraný na CD ( WMA, MP3) či audiokazetě Vám formou dobírky co nejdříve odešleme s možností následných konzultací.
E-MAILEM do 48 HODIN:
Pokud na výklad spěcháte a nemůžete se dostavit osobně, horoskop namluvíme ve formátu WMA a po obdržení platby na účet či adresu odešleme na Vámi udaný e-mail.
DÁRKOVÝ POUKAZ:
Pokud chcete konzultaci věnovat jako originální dárek. .....ukázka poukazu zde
PÍSEMNĚ:
Písemná forma práce přichází v úvahu při práci na dálku, pokud horoskop chcete věnovat jako dárek a podobně. K písemnému horoskopu automaticky přibalím i zvukovou nahrávku s výkladem horoskopu. Písemné zpracování horoskopu je časově mnohem náročnější a tudíž je dražší.

JAK PROBÍHÁ KONZULTACE - pro info klikněte ...zde...                                                              Chtěli byste vědět v čem pro vás může být astrologická konzultace užitečná, jak probíhá........

CO POTŘEBUJI OD VÁS:
Potřebná data: datum, hodina a místo narození (př.27.8.1977 1:21 SEČ Plzeň) Základem pro sestavení horoskopu je znát hodinu narození s přesností alespoň +- 15 minut. Hodiny narození je možno se dobrat v porodnici, na matrice, případně lze vycházet ze vzpomínek rodičů.
Data blízkých: Pokud si přejete sestavit partnerský horoskop, připravte si i data partnera, případně dalších osob, které Vás budou zajímat.
Důležité životní události: seznámení či rozchod, stěhování, narození dětí, úmrtí v rodině, získání zaměstnání či jeho ztráta Před zahájením konzultace by si astrolog měl upřesnit Vaši hodinu narození, provést tzv. rektifikaci horoskopu. To je důležité zejména pro přesnost předpovědí.


CO SI ODNESETE:
CD:
Konzultaci pro Vás nahrajeme ve formátu WAW, WMA nebo MP3 a vypálíme na CD. NA CD Vám vypálíme grafy horoskopů, astrologické programy a texty.
AUDIOKAZETA:
Konzultaci lze zaznamenat i na audiokazetě.


zpět na úvodní stranu                                                                                                                               NABÍDKA SLUŽEB      
Zpracování a výklady osobních horoskopů,prognózy partnerské horoskopy, plodné dny, výběr okamžiku pro nejrůzněší události a počátky věcí. INFORMACE...zde
_________________________________________________                             DISKUSNÍ FÓRUM
on-line diskuse o astrologii - ptejte se na to co Vás zajímá. AKTUALITY A INFORMACE O PLÁNOVANÝCH AKCÍCH _________________________________________________

CHCETE HOROSKOP
Osobní konzultace, poštou, e-mailem, dárkový poukaz
CENÍK A KONTAKT
Kde se setkáme a kolik bude horoskop stát...
ASTROLOG JIŘÍ KUBÍK
Základní informace o mě a mé práci, rozhovor...
PRO ASTROLOGY
Tabulka letních časů na našem území, časová pásma
SOFTWARE
Profesionální i free astrologické programy
DATABÁZE OSOBNOSTÍ
Databáze českých i světových osobností
ZAJÍMAVÉ ODKAZY
Linky na stránky tuzemské i zahraniční
SLAVNÉ HOROSKOPY
Rozbory horoskopů slavných osobností
ČLÁNKY A ROZHOVORY
Články a rozhovory.....
zpět na úvodní stranu                                                           Technická správa Ing. Vladimír Kapic